79 zł zamiast 179 zł za miesięczny karnet open na siłownię, fitness i saunę w Get-Fit Fitness w Katowicach (Altus)

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
179 zł 56% 100 zł
Kup jako prezent
531 kupionych

W skrócie

  • Siłownia z częścią do treningu wytrzymałościowego, strefą treningu kształtującego i siłowego, strefą wolnych ciężarów, strefą zdrowy kręgosłup
  • Grupowe zajęcia fitness na różnym poziomie zaawansowania
  • Nowo otwarty klub prestiżowej sieci
  • Dogodna lokalizacja – centrum Katowic

Warunki

  • Bon ważny 3 miesiące od 10.04.2011
  • Oferta obejmuje miesięczny open karnet na siłownię, zajęcia fitness i saunę
  • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 bon
  • Przy pierwszej wizycie konieczność podania kodu grouponu i kodu zabezpieczającego
  • Telefon kontaktowy: 32 603 01 23

Co łączy Miss Polonię 2009 Marię Nowakowską oraz Mistrza Polski Strongmana Tyberiusza „Tyberiana” Kowalczyka? Poza tym, że wiele osób podziwia ich za wygląd, oboje są honorowymi członkami Get-Fit Fitness. Dołącz do tego prestiżowego klubu, kupując miesięczny karnet open na siłownię, fitness i saunę w cenie 79 zł.

Siłownia Get-Fit Fitness w galerii Altus podzielona jest na 4 strefy: cardio, wolnych ciężarów, treningu kształtującego i siłowego oraz zdrowego kręgosłupa. Pierwszą wyposażono w 23 maszyny najlepszych światowych producentów, które umożliwiają ćwiczenia wytrzymałościowe, podnoszące wydolność i spalające tkankę tłuszczową. Strefa wolnych ciężarów została przygotowana z myślą o osobach, które potrzebują indywidualnych ćwiczeń z wolnym obciążeniem. Miejsce przeznaczone na trening kształtujący i siłowy zajmują maszyny do pracy na wyizolowanych grupach mięśniowych, a strefę zdrowego kręgosłupa – urządzenia wzmacniające mięśnie tułowia i brzucha.

Z bonem Grouponu wejdziesz także na dowolne zajęcia fitness – rzeźbiące ciało i stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej (ABT, shape, cellu stop czy step fat burning), choreograficzne (dance i flow dance) czy relaksujące, rozciągające i poprawiające postawę (Tai Chi, pilates, joga bądź stretching). Szybką poprawę kondycji, a zarazem dobrą zabawę i zastrzyk energii zapewni dynamiczny, intensywny trening aerobowy Tae-Bo połączony z elementami karate, aikido i kickboxingu.

Dodatkowo na zmęczonych treningiem czeka sauna z nielimitowaną liczbą wejść w ciągu miesiąca. Wizyta w niej zrelaksuje, usunie napięcie mięśni i – co ważne w okresie przesilenia wiosennego – poprawi wydolność i odporność, łagodząc bóle reumatyczne.

Bądź fit z Get-Fit!

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.