99 zł zamiast 500 zł za regenerację i polerowanie lakieru oraz mycie samochodu w środku i na zewnątrz w Autospa - idealny męski prezent

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
500 zł 80% 401 zł
Kup jako prezent
285 kupionych

W skrócie

  • Regeneracja i polerowanie lakieru za pomocą systemu Paint Fix Pro to dużo więcej niż zwykłe mycie i woskowanie
  • Po wizycie w Autospa samochód wygląda jak nowy egzemplarz z salonu
  • Zakład jest ubezpieczony – w razie jakichkolwiek problemów klient otrzyma odszkodowanie

Warunki

  • Bon ważny przez 6 miesięcy od 22.12.2010
  • Oferta obejmuje: regenerację lakieru + polerowanie lakieru za pomocą systemu Paint Fix Pro, mycie samochodu wewnątrz i na zewnątrz oraz dodatkowo 25% rabatu na wykonanie pozostałych usług
  • Dotyczy wszystkich typów samochodów osobowych
  • Konieczna rezerwacja: 795 633 366 z podaniem kodu kuponu i kodu bezpieczeństwa (Security Code). W przypadku nieodwołania jej z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada

Pamiętasz dzień, w którym twoje auto opuściło salon? Z czasem karoseria zmatowiała, a lakier uległ zarysowaniom. Już nigdy potem auto nie wyglądało tak wspaniale. Jeśli tęsknisz za tym dniem, to najwyższy czas odwiedzić Autospa w Mysłowicach. To nie zwykła myjnia, lecz zakład lakierniczy, w którym twój samochód odzyska blask i piękno. Po raz drugi poczujesz się, jakbyś wyjeżdżał z salonu.

Nie musisz pozbywać się samochodu na parę dni, „odstawiając go do lakiernika”. Dzięki systemowi Paint Fix Pro lakier w twoim samochodzie zostanie zregenerowany praktycznie na poczekaniu. W Autospa uszkodzony obszar powłoki lakierowej naprawisz bez rozbierania elementu.

System zapewnia podobieństwo koloru porównywalne z poziomem oferowanym przez fabryczne zakłady lakiernicze. Przy użyciu opatentowanych przez firmę PAINT FIX PRO podkładów, farb i utwardzaczy dokonujemy szybkich i doskonałych jakościowo napraw.

Po wykonaniu usługi w zakładzie lakierniczym Autospa lakier dostaje drugie życie, dlatego nie zdziw się, że znajomi zapytają, kiedy zmieniłeś samochód.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.