99 zł zamiast 500 zł za regenerację i polerowanie lakieru oraz mycie samochodu w środku i na zewnątrz w Autospa - idealny męski prezent

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
500 zł 80% 401 zł
Kup jako prezent
285 kupionych

W skrócie

  • Regeneracja i polerowanie lakieru za pomocą systemu Paint Fix Pro to dużo więcej niż zwykłe mycie i woskowanie
  • Po wizycie w Autospa samochód wygląda jak nowy egzemplarz z salonu
  • Zakład jest ubezpieczony – w razie jakichkolwiek problemów klient otrzyma odszkodowanie

Warunki

  • Bon ważny przez 6 miesięcy od 22.12.2010
  • Oferta obejmuje: regenerację lakieru + polerowanie lakieru za pomocą systemu Paint Fix Pro, mycie samochodu wewnątrz i na zewnątrz oraz dodatkowo 25% rabatu na wykonanie pozostałych usług
  • Dotyczy wszystkich typów samochodów osobowych
  • Konieczna rezerwacja: 795 633 366 z podaniem kodu kuponu i kodu bezpieczeństwa (Security Code). W przypadku nieodwołania jej z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada

Pamiętasz dzień, w którym twoje auto opuściło salon? Z czasem karoseria zmatowiała, a lakier uległ zarysowaniom. Już nigdy potem auto nie wyglądało tak wspaniale. Jeśli tęsknisz za tym dniem, to najwyższy czas odwiedzić Autospa w Mysłowicach. To nie zwykła myjnia, lecz zakład lakierniczy, w którym twój samochód odzyska blask i piękno. Po raz drugi poczujesz się, jakbyś wyjeżdżał z salonu.

Nie musisz pozbywać się samochodu na parę dni, „odstawiając go do lakiernika”. Dzięki systemowi Paint Fix Pro lakier w twoim samochodzie zostanie zregenerowany praktycznie na poczekaniu. W Autospa uszkodzony obszar powłoki lakierowej naprawisz bez rozbierania elementu.

System zapewnia podobieństwo koloru porównywalne z poziomem oferowanym przez fabryczne zakłady lakiernicze. Przy użyciu opatentowanych przez firmę PAINT FIX PRO podkładów, farb i utwardzaczy dokonujemy szybkich i doskonałych jakościowo napraw.

Po wykonaniu usługi w zakładzie lakierniczym Autospa lakier dostaje drugie życie, dlatego nie zdziw się, że znajomi zapytają, kiedy zmieniłeś samochód.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement