Kurs na prawo jazdy kat. B (od 699 zł) lub A (799 zł) w OSK Auto w Katowicach Teoria względności udowadnia, że dla ciał w ruchu czas płynie wolniej. Z dzisiejszym grouponem możesz poddawać tę hipotezę codziennym testom podczas jazdy samochodem lub motocyklem. Wybierz się na kurs na prawo jazdy do OSK Auto w Katowicach. Oferta Kurs prawa jazdy w 1 ... zapisz się- 50%

Kurs na prawo jazdy kat. B (od 699 zł) lub A (799 zł) w OSK Auto w Katowicach

Kupon od OSK Auto Katowice
Ważne
  • Prawo jazdy kat. B: 30 godz. teorii oraz 30 godz. jazd – możliwość wyboru kursu przyspieszonego lub indywidualnego
  • Samochody Toyota Yaris: takie same jak na egzaminie
  • Prawo jazdy kat. A: 30 godz. teorii oraz 20 godz. jazd
  • Oferta limitowana
Warunki

Ważność: groupon ważny od 28.12.2013 do 27.11.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto". 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: w ramach kuponu jazdy doszkalające w cenie 125zł/4h. Badania lekarskie 60zł. Materiały dodatkowo płatne. Należy okazać wydrukowany groupon. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 789 484 472. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Teoria względności udowadnia, że dla ciał w ruchu czas płynie wolniej. Z dzisiejszym grouponem możesz poddawać tę hipotezę codziennym testom podczas jazdy samochodem lub motocyklem. Wybierz się na kurs na prawo jazdy do OSK Auto w Katowicach.

Oferta
Kurs prawa jazdy w 1 z 3 opcji:

1) 699 zł zamiast 1400 zł za kurs prawa jazdy kat. B (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki),
2) 799 zł zamiast 1400 zł za kurs prawa jazdy kat. A (30 godz. teorii + 20 godz. praktyki),
3) 999 zł zamiast 1800 zł za przyspieszony lub indywidualny kurs prawa jazdy kat. B (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki).

OSK Auto
Szkoła istnieje od 2005 roku, zatrudnia profesjonalną kadrę instruktorów, dzielących się swoją wiedzą w klimatyzowanych salach. Każdy kurs rozpocznie się od wprowadzenia teoretycznego, obejmującego m.in. tajemnice kodeksu drogowego oraz zagadnienia związane z ruchem, warunkami technicznymi pojazdów i udzielaniem pierwszej pomocy. Następnie zdobytą wiedzę zweryfikować będzie można za kierownicą samochodu lub motocykla – zajęcia praktyczne pozwolą oswoić się z pojazdem i przyswoić umiejętności umożliwiające jego swobodne prowadzenie.


A
Kościuszki 8, Katowice 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy OSK Auto prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia