Cynamonowe babeczki, kawa i inne przysmaki dla dwojga od 19,90 zł z Cinnabon w Silesia City Center w Katowicach (do -52%)

od 19,9 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
39,6 zł 50% 19,7 zł
Kup jako prezent
817 kupionych

W skrócie

  • Cinnabon: sieć ciastkarni znana na całym świecie
  • Specjalność cukierni: świeżo wypiekane babeczki z cynamonem Makara®  - zobacz menu
  • Lokalizacja: Silesia City Center

 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 08.01.2014 do 14.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Oferta nie obejmuje dodatków i napojów ze świeżych owoców.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Kwestia równouprawnienia zdaje się mieć mniejszą wagę w ciastkarni, gdyż twarda babka niekoniecznie znajduje uznanie wśród miłośników łakoci. Z dzisiejszym grouponem możesz postawić na delikatność, wybierając słodkie babeczki bądź inne specjały z oferty Cinnabon.

Oferta
w 1 z 3 opcji: 

1) 19,90 zł zamiast 39,60 zł za 2 duże dowolne kawy (do 9,90 zł każda ) i 2 dowolne ciastka,
2) 22,90 zł zamiast 45,60 zł za 2 duże napoje Cinnabon lub kawy (do 12,90 każdy) i 2 dowolne ciastka,
3) 23,99 zł zamiast 49,60 zł za 2 duże napoje Cinnabon lub kawy (do 12,90 każdy) i 2 x 10 Cinnabon Stix.

Cinnabon  
Ogólnoświatowa sieć ciastkarni oferująca jedyne w swoim rodzaju babeczki na bazie cynamonu znana jest doskonale m.in. mieszkańcom Indii, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Grecji, Wielkiej Brytanii czy Meksyku. Specjalnością Cinnabon są ciepłe, rozpływające się w ustach babeczki zwane rollsami. Sekret ciastka tkwi w specjalnej recepturze i starannie dobranej odmianie cynamonu – indonezyjskiemu gatunkowi Makara, który opiera się prawom fizyki, gdyż w trakcie pieczenia nie opada na spód ciasta, a przy tym oszałamia bogatym smakiem i intensywnym aromatem. Ciekawych doznań podniebieniu dostarcza też gęsty frosting na bazie białego sera, którym oblany jest rolls.

W menu królują babeczki w rozmaitych wariacjach smakowych – oprócz cynamonu znaleźć w nich można np. karmel i orzeszki. Ciekawą propozycją jest też aromatyczne espresso bądź kawa Mochalatta Chill z dodatkiem czekolady i lodu. W karcie ponadto znaleźć można panini z kurczakiem i parmezanem czy wegetariańskie, a także ciabattę z szynką, serem, bekonem i warzywami oraz flatbread z bogactwem dodatków. Warto dodać, że o swym zamiłowaniu do wypieków Cinnabon zapewnia Sharon Stone, która została ambasadorką marki na terenie Stanów Zjednoczonych. O ciastkarni wspominano też w popularnych programach telewizyjnych, a także w serialu animowanym The Simpsons.

Image 1 

  1. A

    Cinnabon

    Pl. Muzyków, Katowice PL

    Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.