Cynamonowe ciastka, lody oraz kawy i napoje z Cinnabon w Sillesia City Center w Katowicach od 19,99 zł

od 17,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
35,6 zł 49% 17,61 zł
Kup jako prezent
798 kupionych

W skrócie

 • Cinnabon: sieć ciastkarni znana na całym świecie
 • Specjalność cukierni: świeżo wypiekane babeczki z cynamonem Makara® 
 • Zobacz menu
 • Lokalizacja: Silesia City Center

Warunki

Ważność: groupon ważny groupon ważny od 06.11.2013 do 05.02.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Kwestia równouprawnienia zdaje się mieć mniejszą wagę w ciastkarni, gdyż twarda babka niekoniecznie znajduje uznanie wśród miłośników łakoci. Z dzisiejszym grouponem możesz postawić na delikatność, wybierając słodkie babeczki bądź inne specjały z oferty Cinnabon.

Oferta
w 1 z 3 opcji: 

1) 19,99 zł zamiast 39,60 zł za 2 duże kawy (do 9,90 zł każda) i 2 dowolne ciastka, 
2) 22,99 zł zamiast 45,60 zł za 2 duże napoje lub kawy (do 12,90 zł każdy) i 2 dowolne ciastka, 
3) 17,99 zł zamiast 35,60 zł za 2 duże napoje lub kawy (do 12,90 zł każdy) i 2 porcje lodów Cinnabon. 

Cinnabon Bakery Cafe 
Ogólnoświatowa sieć ciastkarni oferująca jedyne w swoim rodzaju babeczki na bazie cynamonu znana jest doskonale m.in. mieszkańcom Indii, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Grecji, Wielkiej Brytanii czy Meksyku. Specjalnością Cinnabon są ciepłe, rozpływające się w ustach babeczki zwane rollsami. Sekret ciastka tkwi w specjalnej recepturze i starannie dobranej odmianie cynamonu – indonezyjskiemu gatunkowi Makara, który opiera się prawom fizyki, gdyż w trakcie pieczenia nie opada na spód ciasta, a przy tym oszałamia bogatym smakiem i intensywnym aromatem. Ciekawych doznań podniebieniu dostarcza też gęsty frosting na bazie białego sera, którym oblany jest rolls.

W menu królują babeczki w rozmaitych wariacjach smakowych – oprócz cynamonu znaleźć w nich można np. karmel i orzeszki. Ciekawą propozycją jest też aromatyczne espresso bądź kawa MochaLatta Chill z dodatkiem czekolady i lodu. Warto dodać, że o swym zamiłowaniu do wypieków Cinnabon Bakery Cafe zapewnia Sharon Stone, która została ambasadorką marki na terenie Stanów Zjednoczonych. O ciastkarni wspominano też w popularnych programach telewizyjnych, a także w serialu animowanym The Simpsons.

 1. A

  Cinnabon

  Chorzowska 107, Katowice

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement