Cynamonowe ciastka, lody oraz kawy i napoje z Cinnabon w Sillesia City Center w Katowicach od 19,99 zł

od 17,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
35,6 zł 49% 17,61 zł
Kup jako prezent
798 kupionych

W skrócie

 • Cinnabon: sieć ciastkarni znana na całym świecie
 • Specjalność cukierni: świeżo wypiekane babeczki z cynamonem Makara® 
 • Zobacz menu
 • Lokalizacja: Silesia City Center

Warunki

Ważność: groupon ważny groupon ważny od 06.11.2013 do 05.02.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Kwestia równouprawnienia zdaje się mieć mniejszą wagę w ciastkarni, gdyż twarda babka niekoniecznie znajduje uznanie wśród miłośników łakoci. Z dzisiejszym grouponem możesz postawić na delikatność, wybierając słodkie babeczki bądź inne specjały z oferty Cinnabon.

Oferta
w 1 z 3 opcji: 

1) 19,99 zł zamiast 39,60 zł za 2 duże kawy (do 9,90 zł każda) i 2 dowolne ciastka, 
2) 22,99 zł zamiast 45,60 zł za 2 duże napoje lub kawy (do 12,90 zł każdy) i 2 dowolne ciastka, 
3) 17,99 zł zamiast 35,60 zł za 2 duże napoje lub kawy (do 12,90 zł każdy) i 2 porcje lodów Cinnabon. 

Cinnabon Bakery Cafe 
Ogólnoświatowa sieć ciastkarni oferująca jedyne w swoim rodzaju babeczki na bazie cynamonu znana jest doskonale m.in. mieszkańcom Indii, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Grecji, Wielkiej Brytanii czy Meksyku. Specjalnością Cinnabon są ciepłe, rozpływające się w ustach babeczki zwane rollsami. Sekret ciastka tkwi w specjalnej recepturze i starannie dobranej odmianie cynamonu – indonezyjskiemu gatunkowi Makara, który opiera się prawom fizyki, gdyż w trakcie pieczenia nie opada na spód ciasta, a przy tym oszałamia bogatym smakiem i intensywnym aromatem. Ciekawych doznań podniebieniu dostarcza też gęsty frosting na bazie białego sera, którym oblany jest rolls.

W menu królują babeczki w rozmaitych wariacjach smakowych – oprócz cynamonu znaleźć w nich można np. karmel i orzeszki. Ciekawą propozycją jest też aromatyczne espresso bądź kawa MochaLatta Chill z dodatkiem czekolady i lodu. Warto dodać, że o swym zamiłowaniu do wypieków Cinnabon Bakery Cafe zapewnia Sharon Stone, która została ambasadorką marki na terenie Stanów Zjednoczonych. O ciastkarni wspominano też w popularnych programach telewizyjnych, a także w serialu animowanym The Simpsons.

 1. A

  Cinnabon

  Chorzowska 107, Katowice

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.