Pakiet atrakcji dla 2 osób za 36,99 zł lub park linowy za 29,99 zł i więcej w Centrum Górskim Korona Ziemi (do -50%)

Ważne
Atrakcje w Centrum Górskim
Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Trasy średnie i trudne Parku Linowego Las Przygód dostępne dla dzieci powyżej 130 cm wzrostu. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców lub opiekunów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 10% rabatu na bilet dla kolejnego dziecka. Dostępność tras uzależniona od warunków atmosferycznych. Wypożyczenie tabletu w Centrum Górskim Korona Ziemi w cenie.
Konieczna rezerwacja 33 877 56 18 z min. 24-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Nie trzeba być doświadczonym alpinistą czy himalaistą, by zdobywać najwyższe szczyty świata. Z dzisiejszym grouponem w Centrum Górskim Korona Ziemi masz okazję zobaczyć wszystkie z nich w jednym miejscu.

Wybierz 1 z 5 opcji

 • 36,99 zł zamiast 62 zł za pakiet I dla 2 osób,
 • 49,99 zł zamiast 87 zł za pakiet I dla 2 osób dorosłych + 1 dziecko,
 • 109,99 zł zamiast 182 zł za pakiet II dla 2 osób,
 • 159,99 zł zamiast 267 zł za pakiet II dla 2 osób dorosłych + 1 dziecko,
 • 29,99 zł zamiast 60 zł za wejście do parku linowego (do wyboru wszystkie trasy) dla 1 osoby.

Pakiet I obejmuje:

 • salę makietową
 • salę multimedialną i ekspozycję stałą
 • zewnętrzny model Babiej Góry
 • lekcję na zewnętrznym modelu Babiej Góry (grupy: 5-10 osób)
 • grę „Wyprawa”

Pakiet II obejmuje:

 • salę makietową
 • salę multimedialną i ekspozycję stałą
 • zewnętrzny model Babiej Góry
 • lekcję na zewnętrznym modelu Babiej Góry (grupy: 5-10 osób)
 • grę „Wyprawa”
 • wejście do parku linowego

Centrum Górskie Korona Ziemi

Korona Ziemi to centrum rozrywki i edukacji dostarczające niezapomnianych wrażeń całej rodzinie. *To również jedyne miejsce w tej części Europy, gdzie można zobaczyć, a nawet dotknąć najwyższych szczytów ziemi, a także usłyszeć o wyczynach Polaków w górach wysokich. Sercem liczącego ok. 1300 m2 powierzchni ośrodka jest sala wystawiennicza z olbrzymimi makietami najwyższych szczytów kontynentów. Obok Mount Everestu stoi Kilimadżaro, a tuż za nim Mont Blanc. Jest też interaktywna makieta Babiej Góry, nad którą unosi się… mgła. To wszystko sprawia, że chcąc przeżyć niezapomnianą górską przygodę wcale nie trzeba od razu jechać w Himalaje. Wystarczy przyjechać do Zawoi i odwiedzić „Koronę Ziemi”. Centrum Górskie, to w pełni multimedialne muzeum, dzięki nowoczesnej technologii i sile internetu, w którym osoby zainteresowane zdobywają rozmaite informacje bez wychodzenia z domu. Zwiedzanie ułatwić może wynajęcie wykwalifikowanego przewodnika bądź też skorzystanie z ekranów dotykowych i tabletów zawierających odpowiednie oprogramowanie, umożliwiające śledzenie informacji na temat danego szczytu, jego otoczenia, kontynentu, na którym się znajduje i wiele więcej. Zwiedzający dostaje do ręki tablet, a gdy podejdzie z nim do eksponatu / makiety na ekranie pojawią się informacje o oglądanym obiekcie. Dodatkowo na tablecie zwiedzający mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w grze „wyprawa”.

Kolejne atrakcje Centrum to sala sportów ekstremalnych, laboratorium śniegu, zewnętrzny rozsuwany model Babiej Góry, kino górskie, restauracja Base Camp Bistro, sklep górski i park linowy o łącznej powierzchni 1,5 hektara, gdzie można wziąć udział w podniebnym spacerze w “Koronie Drzew” i lekcji na leśnych ścieżkach edukacyjnych.

Centrum Górskie Korona Ziemii
A
Zawoja 3000 Zawoja 34-222 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Centrum Górskie Korona Ziemii prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia