Śląskie smaki: uczta dla 2 osób i więcej opcji w Chacie z Zalipia w Katowicach (do -49 %)

Ważne

Na desce pełnej smakołyków odnaleźć można roladę ze szpinakiem, wieprzową, ser czy pierogi

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów. Grouponów nie można łączyć. Podczas 1 wizyty można wykorzystać maks. 1 groupon. Przy jednym stoliku można wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje organizacji imprez okolicznościowych. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja przez stronę: http://rezerwacje.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Skosztuj śląskich specjałów w wybranym przez Ciebie towarzystwie. Udaj się do Chaty z Zalipia w Katowicach.

Oferta
Decha Wykwintny kąsek (rolada ze szpinakiem, rolada wieprzowa, ser, pierogi) w 1 z 3 opcji:

1) 69 zł zamiast 130 zł za ucztę dla 2 osób,
2) 139 zł zamiast 260 zł za ucztę dla 4 osób,
3) 199 zł zamiast 390 zł za ucztę dla 6 osób.

Chata z Zalipia
Dania tradycyjnej kuchni polskiej i chłopskiej, wliczając w to ręcznie robione pierogi, gołąbki, placki czy mięsa, są specjalnością katowickiej restauracji. Dla wszystkich, którzy chcą spędzić miły wieczór w większym gronie, przygotowane zostały obfite dechy pełne rolad, żeberek czy szaszłyków. W karcie dań widnieją również potrawy drobiowe, rybne i słodkości, m.in. naleśniki z konfiturą wiśniową i śmietaną. Restauracja gościła ponadto wielu znanych gości, wliczając w to Slash'a, Stanisława Tyma czy Alicję Majewską.

Restauracja została wyróżniona nagrodą Śląski Znak Jakości, wręczoną przez marszałka Województwa Śląskiego za wyjątkowy smak potraw. Dodatkowo Chata z Zalipia została laureatem plebiscytu na najlepszą restaurację w Katowicach i otrzymała nagrodę z rąk Prezesa Dziennika Zachodniego.

Chata z Zalipia
A
Wojewódzka 15 Katowice 40-026 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Chata z Zalipia prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia