Kazimierz Dolny: romantyczne 2-4 dni dla dwojga ze śniadaniami, butelką wina, sauną i jacuzzi od 259 zł w Pensjonacie Kazimierskim****

od 259 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
520 zł 50% 261 zł
209 kupionych

Nie bez przyczyny Kazimierz określany jest mianem perły architektonicznej na mapie Polski – urokliwy charakter tej miejscowości doceniany jest przez odwiedzających ją rokrocznie turystów. Pensjonat Kazimierski**** – dogodnie ulokowany w samym sercu miasta – będzie doskonałym miejscem na korzystanie z jego licznych walorów. Z grouponem skorzystasz z pobytu dla 2 osób ze śniadaniami, butelką wina oraz nieodpłatnym korzystaniem ze Strefy Relaksu (sauna sucha i parowa, jacuzzi) w 1 z 3 opcji do wyboru:

1) 259 zł zamiast 520 zł za 2 dni (1 nocleg)
2) 469 zł zamiast 970 zł za 3 dni (2 noclegi)
3) 599 zł zamiast 1420 zł za 4 dni (3 noclegi)

Z dala od zgiełku
Pensjonat Kazimierski, choć w pełni komponuje się z architekturą miasta, jest obiektem ze wszech miar nowoczesnym. W stylowo urządzonych wnętrzach pokoju odpoczniesz i oderwiesz się od wielkomiejskiego zgiełku. Klimatyzacja, dostęp do bezprzewodowego internetu, radio, telewizor i telefon uczynią Twój pobyt tak komfortowym jak tylko możliwe, a butelka wina na powitanie rozgrzeje zmysły i zachęci do wieczornej przechadzki po urokliwych uliczkach miasta. Jeśli jesteś amatorem sportów zimowych, z karnetu na pobliskim stoku możesz skorzystać w specjalnej cenie – 30 zł za dobę. 

Pełnia relaksu
W ramach grouponu bez żadnych dodatkowych opłat korzystać możesz do woli ze Strefy Relaksu, w której odprężysz się w saunie (suchej lub parowej) czy jacuzzi. Ponadto ze specjalną zniżką korzystać możesz z restauracji, w której serwuje się dania kuchni tradycyjnej i światowej z uwzględnieniem upodobań zarówno lubujących się w wyrazistych daniach mięsnych, jak i preferujących lżejsze smaki  wegetarian. Oprócz restauracji znajdziesz tam również winiarnię, w której (również ze specjalną zniżką) uraczysz się winem z najróżniejszych zakątków świata, dobranym przez doświadczonych sommelierów specjalnie dla potrzeb Pensjonatu.

Co warto zobaczyć w okolicy:
 • Góra Trzech Krzyży – na wzniesieniu znajdują się postawione w 1708 r. trzy krzyże upamiętniające liczne ofiary zarazy morowej, która miała miejsce na tych terenach. Z góry rozciąga się widok na cały Kazimierz.
 • Wąwóz Korzeniowy Dół – należy do najpiękniejszych kazimierskich wąwozów. Z wysokich i stromych ścian zwieszają się korzenie, a ich plątanina tworzy malowniczy obraz.
 • Ruiny zamku z XIV wieku, który wzniesiony został z inicjatywy króla Kazimierza Wielkiego i miał służyć przede wszystkim ochronie miasta.
 • Kościół św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja położony przy rynku. Świątynia została ufundowana przez Kazimierza Wielkiego ok. 1325 roku i przebudowana ok. 1553, kiedy nadano jej cechy renesansowe. Turyści mogą podziwiać wspaniałe wnętrza, które zdobione są przez rzeźbione głowice pilastrów i bogate sztukaterie sklepień.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

Ważne

 • Doskonały pomysł na walentynki
 • Pensjonat Kazimierski: 4-gwiazdkowy nowoczesny obiekt w centrum miasta
 • W pokojach: łazienka – klimatyzacja – dostęp do bezprzewodowego internetu – TV – radio – telefon
 • Na miejscu restauracja serwująca przysmaki z całego świata i winiarnia z szerokim asortymentem win
 • W cenie pobytu codzienne śniadania, nieograniczony dostęp do Strefy Relaksu z jacuzzi, sauną i łaźnią – butelka wina w pokoju
 • Atrakcje turystyczne: wyciąg narciarski, wąwóz Korzeniowy Dół, ruiny zamku z XIV wieku, Muzeum Sztuki Złotniczej, Kamienice braci Przybyłów, kościół św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja i wiele więcej
 • Lokalizacja: Kazimierz Dolny – 78 km od Radomia, 155 km od Kielc, 146 km od Warszawy
 • Oferta limitowana

Warunki • Groupon ważny do 30.04.2012 i dostępny po zakupie w zakładce „Moje konto”


 • Oferta obejmuje pobyt dla 2 osób ze śniadaniami, butelką wina oraz nieograniczonym dostępem do Strefy Relaksu (sauna sucha i parowa, jacuzzi) w 1 z 3 opcji do wyboru:

  1) 2 dni (1 nocleg)

  2) 3 dni (2 noclegi)

  3) 4 dni (3 noclegi)


 • Wybór opcji dokonywany podczas zakupu oferty


 • Groupony można dowolnie łączyć


 • Dodatkowo możliwość wykupienia w specjalnych cenach na miejscu: bukiet kwiatów do pokoju, płatki róż na łóżku, kosz owoców, przejażdżka bryczką, przejażdżka jeepem


 • Całodzienny karnet narciarski na wyciągi "Stacji Narciarskiej Kazimierz" w specjalnej cenie 30 zł/osoba


 • Dodatkowy rabaty: 15% na restaurację i winiarnię, 15 % na kolejne noclegi


 • Dostawka 100 zł/nocleg ze śniadaniem


 • Konieczna rezerwacja z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego pod numerem tel. (81) 88 108 22 lub 667 667 101. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej do dnia 29.02.2012r. Odwołanie lub modyfikacja rezerwacji: najpóźniej na 7 dni przed przyjazdem. W przeciwnym razie groupon przepada.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.