Wisła: 3-8 dni dla dwojga z wyżywieniem, zabiegami spa, basenem, sauną i jacuzzi od 499 zł w Hotelu Arka Spa****

od 759 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 820 zł 58% 1 061 zł
Kup jako prezent
301 kupionych

W skrócie

 • Hotel: nowoczesny czterogwiazdkowy hotel położony w popularnym beskidzkim kurorcie – zaledwie 90 km od Katowic
 • Pokoje: komfortowo urządzone pokoje dwuosobowe z łazienką, telewizją satelitarną, telefonem, łączem internetowym
 • Spa i wellness: nielimitowany wstęp do centrum rekreacji (basen, sauna, jacuzzi) – zabieg odżywczo-nawilżający na twarz oraz manicure z peelingiem i maską na dłonie
 • W cenie grouponu: codzienne śniadania w formie bufetu – 3-daniowa kolacja dla dwojga lub codzienne obiadokolacje – miejsce na monitorowanym parkingu
 • Atrakcje turystyczne: liczne wyciągi narciarskie, Zameczek Myśliwski, Muzeum Beskidzkie, Zamek Prezydenta RP, Galeria „U Niedźwiedzia”, Muzeum Narciarstwa, parki linowe, wieża widokowa na Baraniej Górze, Bajeczna Ciuchcia dla dzieci, tor off-roadowy i więcej
 • Oferta limitowana

Warunki

 • Groupon ważny do 28.04.2012 z wyłączeniem okresu 08-09.04.2012 i dostępny bezpośrednio po zakupie w zakładce „Moje Konto"
 • Oferta obejmuje pobyt dla 2 osób w pokoju dwuosobowym typu standard, codzienne śniadania w formie bufetu, wstęp do centrum rekreacji (basen, sauna, jacuzzi), 1 x zabieg odżywczo-nawilżający na twarz, 1 x manicure z peelingiem i maską na dłonie, miejsce na monitorowanym parkingu oraz opłatę klimatyczną w 1 z 3 opcji do wyboru:
  1) 3 dni (2 noclegi) + 1 trzydaniowa kolacja dla dwojga
  2) 5 dni (4 noclegi) + 1 trzydaniowa kolacja dla dwojga
  3) 8 dni (7 noclegów) + codzienne obiadokolacje
 • Wybór opcji dokonywany podczas zakupu
 • Dodatkowo możliwość zorganizowania kuligu doliną Wisełki i korzystania z narciarni z podgrzewanymi wieszakami na buty
 • Dzieci do lat 3: pobyt bezpłatny, dostawka dla dzieci w wieku 3-10 lat: 77 zł/doba z wyżywieniem, dostawka dla dzieci w wieku 10-18 lat: 99 zł/doba z wyżywieniem. Dostawki należy uzgodnić wcześniej z hotelem
 • Groupony można dowolnie łączyć
 • Rezerwacja tel. (33) 855 26 65 lub mailowa: recepcja@hotel-arka.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Wisła, nazywana perłą Beskidów, to znakomite miejsce dla miłośników białego szaleństwa. Z dzisiejszym grouponem nie tylko poszalejesz na stokach, ale też zaznasz rozrywki w iście góralskim stylu oraz zrelaksujesz się w saunie, jacuzzi i podczas zabiegów spa. Za pobyt dla 2 osób w czterogwiazdkowym Hotelu Arka Spa ze śniadaniami, wstępem do centrum rekreacji, zabiegiem na twarz, manicure’em i więcej w zależności od opcji zapłacisz:

1) 499 zł zamiast 1140 zł za 3 dni (2 noclegi) + 1 trzydaniowa kolacja dla dwojga,
2) 759 zł zamiast 1820 zł za 5 dni (4 noclegi) + 1 trzydaniowa kolacja dla dwojga,
3) 1449 zł zamiast 3520 zł za 8 dni (7 noclegów) + codzienne obiadokolacje.

Co czeka na Ciebie w hotelu?

Obfite śniadania w formie bufetu szwedzkiego zaspokoją apetyt i mile połechcą podniebienie. Poszczególne opcje wzbogacone są też o romantyczną kolację dla dwojga lub codzienne obiadokolacje. Posiłki zjesz w hotelowej restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Chwile relaksu spędzisz w centrum rekreacji, gdzie będziesz mógł pluskać się w basenie oraz zażyć odprężenia w saunie i jacuzzi. Niemałą atrakcją będą też zabiegi spa – odżywczo-nawilżający zabieg na twarz, który dostarczy skórze niezbędnych składników oraz manicure z peelingiem i maską na dłonie.

/48/92/1327505679248.jpg

Atrakcje w okolicy

 • Liczne wyciągi narciarskie zadowolą wszystkich miłośników szaleństw na śniegu. Najbliżej znajduje się wyciąg narciarski „Bochnia”, którego długość wynosi 210 m, różnica poziomów 30 m, a przepustowość 400 osób na godzinę. Można też podszkolić umiejętności i skorzystać z lekcji w szkole narciarskiej.
 • Zameczek Myśliwski, który pierwotnie służył jako pałacyk myśliwski arcyksięcia Fryderyka Habsburga, następnie zaś pełnił funkcję schroniska turystycznego. W 1986 został przeniesiony do centrum Wisły, a obecnie znajduje się w nim wiślański oddział PTTK.
 • Muzeum Beskidzkie – można w nim podziwiać wystawę eksponatów związanych z życiem i twórczością górali Beskidu Śląskiego.
 • Zamek Prezydenta RP zbudowany w latach 1929-1931, który powstał jako dar ludu śląskiego dla głowy państwa.
 • Galeria „U Niedźwiedzia”, gdzie można zobaczyć twórczość wiślańskich artystów.
 • Muzeum Narciarstwa z  bogatą kolekcją sprzętu narciarskiego – znajdują się w nim m.in. narty Adama Małysza, na których zdobył Mistrzostwo Polski.

/03/94/1327505679403.jpg

Opinie o hotelu publikuje serwis Meteor.turystyka.pl

„Śliczny hotel, godny polecenia – spokój i cisza, jedzenie pyszne, obsługa znająca się na rzeczy, gorąco polecamy!” – Katarzyna i Robert

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement