Wisła: 3-8 dni dla dwojga z wyżywieniem, zabiegami spa, basenem, sauną i jacuzzi od 499 zł w Hotelu Arka Spa****

od 759 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 820 zł 58% 1 061 zł
Kup jako prezent
301 kupionych

W skrócie

 • Hotel: nowoczesny czterogwiazdkowy hotel położony w popularnym beskidzkim kurorcie – zaledwie 90 km od Katowic
 • Pokoje: komfortowo urządzone pokoje dwuosobowe z łazienką, telewizją satelitarną, telefonem, łączem internetowym
 • Spa i wellness: nielimitowany wstęp do centrum rekreacji (basen, sauna, jacuzzi) – zabieg odżywczo-nawilżający na twarz oraz manicure z peelingiem i maską na dłonie
 • W cenie grouponu: codzienne śniadania w formie bufetu – 3-daniowa kolacja dla dwojga lub codzienne obiadokolacje – miejsce na monitorowanym parkingu
 • Atrakcje turystyczne: liczne wyciągi narciarskie, Zameczek Myśliwski, Muzeum Beskidzkie, Zamek Prezydenta RP, Galeria „U Niedźwiedzia”, Muzeum Narciarstwa, parki linowe, wieża widokowa na Baraniej Górze, Bajeczna Ciuchcia dla dzieci, tor off-roadowy i więcej
 • Oferta limitowana

Warunki

 • Groupon ważny do 28.04.2012 z wyłączeniem okresu 08-09.04.2012 i dostępny bezpośrednio po zakupie w zakładce „Moje Konto"
 • Oferta obejmuje pobyt dla 2 osób w pokoju dwuosobowym typu standard, codzienne śniadania w formie bufetu, wstęp do centrum rekreacji (basen, sauna, jacuzzi), 1 x zabieg odżywczo-nawilżający na twarz, 1 x manicure z peelingiem i maską na dłonie, miejsce na monitorowanym parkingu oraz opłatę klimatyczną w 1 z 3 opcji do wyboru:
  1) 3 dni (2 noclegi) + 1 trzydaniowa kolacja dla dwojga
  2) 5 dni (4 noclegi) + 1 trzydaniowa kolacja dla dwojga
  3) 8 dni (7 noclegów) + codzienne obiadokolacje
 • Wybór opcji dokonywany podczas zakupu
 • Dodatkowo możliwość zorganizowania kuligu doliną Wisełki i korzystania z narciarni z podgrzewanymi wieszakami na buty
 • Dzieci do lat 3: pobyt bezpłatny, dostawka dla dzieci w wieku 3-10 lat: 77 zł/doba z wyżywieniem, dostawka dla dzieci w wieku 10-18 lat: 99 zł/doba z wyżywieniem. Dostawki należy uzgodnić wcześniej z hotelem
 • Groupony można dowolnie łączyć
 • Rezerwacja tel. (33) 855 26 65 lub mailowa: recepcja@hotel-arka.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Wisła, nazywana perłą Beskidów, to znakomite miejsce dla miłośników białego szaleństwa. Z dzisiejszym grouponem nie tylko poszalejesz na stokach, ale też zaznasz rozrywki w iście góralskim stylu oraz zrelaksujesz się w saunie, jacuzzi i podczas zabiegów spa. Za pobyt dla 2 osób w czterogwiazdkowym Hotelu Arka Spa ze śniadaniami, wstępem do centrum rekreacji, zabiegiem na twarz, manicure’em i więcej w zależności od opcji zapłacisz:

1) 499 zł zamiast 1140 zł za 3 dni (2 noclegi) + 1 trzydaniowa kolacja dla dwojga,
2) 759 zł zamiast 1820 zł za 5 dni (4 noclegi) + 1 trzydaniowa kolacja dla dwojga,
3) 1449 zł zamiast 3520 zł za 8 dni (7 noclegów) + codzienne obiadokolacje.

Co czeka na Ciebie w hotelu?

Obfite śniadania w formie bufetu szwedzkiego zaspokoją apetyt i mile połechcą podniebienie. Poszczególne opcje wzbogacone są też o romantyczną kolację dla dwojga lub codzienne obiadokolacje. Posiłki zjesz w hotelowej restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Chwile relaksu spędzisz w centrum rekreacji, gdzie będziesz mógł pluskać się w basenie oraz zażyć odprężenia w saunie i jacuzzi. Niemałą atrakcją będą też zabiegi spa – odżywczo-nawilżający zabieg na twarz, który dostarczy skórze niezbędnych składników oraz manicure z peelingiem i maską na dłonie.

/48/92/1327505679248.jpg

Atrakcje w okolicy

 • Liczne wyciągi narciarskie zadowolą wszystkich miłośników szaleństw na śniegu. Najbliżej znajduje się wyciąg narciarski „Bochnia”, którego długość wynosi 210 m, różnica poziomów 30 m, a przepustowość 400 osób na godzinę. Można też podszkolić umiejętności i skorzystać z lekcji w szkole narciarskiej.
 • Zameczek Myśliwski, który pierwotnie służył jako pałacyk myśliwski arcyksięcia Fryderyka Habsburga, następnie zaś pełnił funkcję schroniska turystycznego. W 1986 został przeniesiony do centrum Wisły, a obecnie znajduje się w nim wiślański oddział PTTK.
 • Muzeum Beskidzkie – można w nim podziwiać wystawę eksponatów związanych z życiem i twórczością górali Beskidu Śląskiego.
 • Zamek Prezydenta RP zbudowany w latach 1929-1931, który powstał jako dar ludu śląskiego dla głowy państwa.
 • Galeria „U Niedźwiedzia”, gdzie można zobaczyć twórczość wiślańskich artystów.
 • Muzeum Narciarstwa z  bogatą kolekcją sprzętu narciarskiego – znajdują się w nim m.in. narty Adama Małysza, na których zdobył Mistrzostwo Polski.

/03/94/1327505679403.jpg

Opinie o hotelu publikuje serwis Meteor.turystyka.pl

„Śliczny hotel, godny polecenia – spokój i cisza, jedzenie pyszne, obsługa znająca się na rzeczy, gorąco polecamy!” – Katarzyna i Robert

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.