Ustka: 2-4 dni dla dwojga ze śniadaniami i kolacjami z winem od 185 zł w luksusowym Hotelu Rejs

od 185 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
370 zł 50% 185 zł
90 kupionych

Jeśli marzy Ci się relaks w aurze luksusu i elegancji, wybierz się do Hotelu Rejs w Ustce, położonego niemal nad samym morzem – z grouponem odpoczniesz w pokojach zachwycających wytwornym i stylowym wystrojem oraz skosztujesz znakomitych przysmaków w wielokrotnie nagradzanej i odznaczonej przez przewodnik Pascala hotelowej restauracji. Do wyboru masz 1 z 3 opcji pobytu dla dwojga z codziennymi śniadaniami i kolacjami z winem:

1) 185 zł zamiast 370 zł za 2 dni (1 nocleg),
2) 359 zł zamiast 740 zł za 3 dni (2 noclegi),
3) 519 zł zamiast 1110 zł za 4 dni (3 noclegi).

Odpoczynek w ekskluzywnym hotelu nad morzem
Z pewnością zachwyci Cię niebanalny wystrój wnętrz hotelu oraz architektura nawiązująca do pełnych uroku szachulcowych rezydencji. Do swojej dyspozycji dostaniesz jeden z pokojów, które urzekają wytwornością i elegancją. Wszystkie zaprojektowane zostały z myślą o gościach ceniących sobie szlachetny styl i wygodę. Codzienne śniadania i trzydaniowe kolacje z winem będziesz miał okazję zjeść w prestiżowej restauracji 7Niebo, która została wyróżniona przez przewodnik Pascala, przyznający nagrody najlepszym hotelom i restauracjom. Ponieważ zaś Hotel Rejs położony jest w sercu Starego Miasta i tuż obok wybrzeża, pozwoli Ci to do woli cieszyć się spacerami po plaży oraz zwiedzaniem malowniczych zakątków Ustki.

Atrakcje turystyczne:

 • Stare Miasto – można odnaleźć tu klimat kaszubskiej osady rybackiej, jaką przed laty była Ustka – zachował się układ uliczek średniowiecznej wsi oraz stare rybackie chaty szachulcowe.
 • Kościół Najświętszego Zbawiciela – gdy powstały plany wzniesienia świątyni, miejsce budowy znajdowało się poza Ustką. Przez lata miejscowość powiększyła się na tyle, że obecnie kościół leży w centrum miasta. Podczas zwiedzania warto zwrócić uwagę na organy, które stanowią jedno z nielicznych już dzieł znanej w Europie manufaktury Voelknerów.
 • Port, który niegdyś był sercem rybackiej osady i molo. Wokół znajduje się wiele wartych uwagi budynków, takich jak siedziba urzędu celnego (budowla typowa dla okresu secesji), Czerwona Szopa (dawna baza ratowników morskich), jeden z najstarszych spichlerzy portowych oraz spirytusownia.
 • Muzeum Minerałów, w którym obejrzeć można m.in. największy kryształ górski, szkielet dinozaura i kolekcję muszli z całego świata.
 • Usteckie Łazienki – w miejscu tym mieściły się pierwsze prywatne łazienki służące zimnym kąpielom w wodzie morskiej, a następnie Zakład Przyrodoleczniczy.


Opinie o hotelu publikuje serwis Booking.com:

„Bardzo profesjonalna obsługa hotelu, wykwintna restauracja, ciekawy design, komfortowe warunki. Godny polecenia nawet po sezonie turystycznym” – Mirosław.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

Ważne

 • Hotel: elegancki i luksusowy obiekt usytuowany w samym sercu Starego Miasta – zaledwie 100 m od morza
 • Pokoje: zachwycające wytwornym wystrojem z oryginalnymi, ręcznie malowanymi freskami ściennymi – klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem, minibar, sejf
 • Restauracja 7Niebo: wielokrotnie nagradzana i wyróżniona przez Pascala (wydawcę informatora „Hotele i Restauracje w Polsce”)
 • W cenie grouponu: codzienne śniadania w formie bufetu oraz trzydaniowe kolacje z lampką wina i gorącymi napojami (kawa lub herbata)
 • Atrakcje turystyczne: Stare Miasto, port i molo, Promenada Nadmorska, Kościół Najświętszego Zbawiciela, Muzeum Minerałów, Muzeum Ziemi Usteckiej, Muzeum Chleba, Bałtycka Galeria Sztuki w Ustce, Usteckie Łazienki, latarnia morska, bunkry – i znacznie więcej
 • Oferta limitowana 

Warunki


 • Groupon
  ważny do 31.05.2012 z wyłączeniem okresu 27.04.2012-06.05.2012 i dostępny od
  razu po zakupie w zakładce „Moje Konto”

 • Oferta obejmuje pobyt dla 2 osób w pokoju dwuosobowym w wersji standard,
  codzienne śniadania w formie bufetu oraz trzydaniowe kolacje z lampką wina i
  kawą lub herbatą (liczba kolacji równa liczbie noclegów) w 1 z 3 opcji do
  wyboru:
  1) 185 zł zamiast 370 zł za 2 dni (1 nocleg)
  2) 359 zł
  zamiast 740 zł za 3 dni (2 noclegi)
  3) 519 zł zamiast 1110 zł za 4 dni (3 noclegi)

 • Dzieci
  do lat 4: pobyt bezpłatny (bez dostawki). Dostawka ze śniadaniem: 90 zł/doba

 • Groupony
  można dowolnie łączyć

 • Konieczna rezerwacja tel. (59) 814 78 50 lub mailowa: info@hotelrejs.com. W
  przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem groupon
  przepada

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.