Ustka: 2-4 dni dla dwojga ze śniadaniami i kolacjami z winem od 185 zł w luksusowym Hotelu Rejs

od 185 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
370 zł 50% 185 zł
90 kupionych

Jeśli marzy Ci się relaks w aurze luksusu i elegancji, wybierz się do Hotelu Rejs w Ustce, położonego niemal nad samym morzem – z grouponem odpoczniesz w pokojach zachwycających wytwornym i stylowym wystrojem oraz skosztujesz znakomitych przysmaków w wielokrotnie nagradzanej i odznaczonej przez przewodnik Pascala hotelowej restauracji. Do wyboru masz 1 z 3 opcji pobytu dla dwojga z codziennymi śniadaniami i kolacjami z winem:

1) 185 zł zamiast 370 zł za 2 dni (1 nocleg),
2) 359 zł zamiast 740 zł za 3 dni (2 noclegi),
3) 519 zł zamiast 1110 zł za 4 dni (3 noclegi).

Odpoczynek w ekskluzywnym hotelu nad morzem
Z pewnością zachwyci Cię niebanalny wystrój wnętrz hotelu oraz architektura nawiązująca do pełnych uroku szachulcowych rezydencji. Do swojej dyspozycji dostaniesz jeden z pokojów, które urzekają wytwornością i elegancją. Wszystkie zaprojektowane zostały z myślą o gościach ceniących sobie szlachetny styl i wygodę. Codzienne śniadania i trzydaniowe kolacje z winem będziesz miał okazję zjeść w prestiżowej restauracji 7Niebo, która została wyróżniona przez przewodnik Pascala, przyznający nagrody najlepszym hotelom i restauracjom. Ponieważ zaś Hotel Rejs położony jest w sercu Starego Miasta i tuż obok wybrzeża, pozwoli Ci to do woli cieszyć się spacerami po plaży oraz zwiedzaniem malowniczych zakątków Ustki.

Atrakcje turystyczne:

 • Stare Miasto – można odnaleźć tu klimat kaszubskiej osady rybackiej, jaką przed laty była Ustka – zachował się układ uliczek średniowiecznej wsi oraz stare rybackie chaty szachulcowe.
 • Kościół Najświętszego Zbawiciela – gdy powstały plany wzniesienia świątyni, miejsce budowy znajdowało się poza Ustką. Przez lata miejscowość powiększyła się na tyle, że obecnie kościół leży w centrum miasta. Podczas zwiedzania warto zwrócić uwagę na organy, które stanowią jedno z nielicznych już dzieł znanej w Europie manufaktury Voelknerów.
 • Port, który niegdyś był sercem rybackiej osady i molo. Wokół znajduje się wiele wartych uwagi budynków, takich jak siedziba urzędu celnego (budowla typowa dla okresu secesji), Czerwona Szopa (dawna baza ratowników morskich), jeden z najstarszych spichlerzy portowych oraz spirytusownia.
 • Muzeum Minerałów, w którym obejrzeć można m.in. największy kryształ górski, szkielet dinozaura i kolekcję muszli z całego świata.
 • Usteckie Łazienki – w miejscu tym mieściły się pierwsze prywatne łazienki służące zimnym kąpielom w wodzie morskiej, a następnie Zakład Przyrodoleczniczy.


Opinie o hotelu publikuje serwis Booking.com:

„Bardzo profesjonalna obsługa hotelu, wykwintna restauracja, ciekawy design, komfortowe warunki. Godny polecenia nawet po sezonie turystycznym” – Mirosław.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

Ważne

 • Hotel: elegancki i luksusowy obiekt usytuowany w samym sercu Starego Miasta – zaledwie 100 m od morza
 • Pokoje: zachwycające wytwornym wystrojem z oryginalnymi, ręcznie malowanymi freskami ściennymi – klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem, minibar, sejf
 • Restauracja 7Niebo: wielokrotnie nagradzana i wyróżniona przez Pascala (wydawcę informatora „Hotele i Restauracje w Polsce”)
 • W cenie grouponu: codzienne śniadania w formie bufetu oraz trzydaniowe kolacje z lampką wina i gorącymi napojami (kawa lub herbata)
 • Atrakcje turystyczne: Stare Miasto, port i molo, Promenada Nadmorska, Kościół Najświętszego Zbawiciela, Muzeum Minerałów, Muzeum Ziemi Usteckiej, Muzeum Chleba, Bałtycka Galeria Sztuki w Ustce, Usteckie Łazienki, latarnia morska, bunkry – i znacznie więcej
 • Oferta limitowana 

Warunki


 • Groupon
  ważny do 31.05.2012 z wyłączeniem okresu 27.04.2012-06.05.2012 i dostępny od
  razu po zakupie w zakładce „Moje Konto”

 • Oferta obejmuje pobyt dla 2 osób w pokoju dwuosobowym w wersji standard,
  codzienne śniadania w formie bufetu oraz trzydaniowe kolacje z lampką wina i
  kawą lub herbatą (liczba kolacji równa liczbie noclegów) w 1 z 3 opcji do
  wyboru:
  1) 185 zł zamiast 370 zł za 2 dni (1 nocleg)
  2) 359 zł
  zamiast 740 zł za 3 dni (2 noclegi)
  3) 519 zł zamiast 1110 zł za 4 dni (3 noclegi)

 • Dzieci
  do lat 4: pobyt bezpłatny (bez dostawki). Dostawka ze śniadaniem: 90 zł/doba

 • Groupony
  można dowolnie łączyć

 • Konieczna rezerwacja tel. (59) 814 78 50 lub mailowa: info@hotelrejs.com. W
  przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem groupon
  przepada

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.