Rzym: 4-dniowa wycieczka z przelotem, śniadaniami, zwiedzaniem i zakwaterowaniem w hotelu***+ z Biurem Podróży Varsavolo za 1399 zł (zamiast 2299 zł)

od 1 399 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
2 299 zł 39% 900 zł
Kup pierwszy!
Rzym – starożytna Głowa Świata – kusi współczesnych zawrotną liczbą zabytków i atrakcji. Wieczne Miasto to jedna z najczęściej zwiedzanych przez Polaków europejskich stolic. Z dzisiejszym grouponem i Biurem Podróży Varsavolo zapłacisz 1399 zł zamiast 2299 zł za 4-dniową wycieczkę do Rzymu dla jednej osoby z przelotem, śniadaniami, zwiedzaniem i zakwaterowaniem w hotelu***+.

Oblicza Wiecznego Miasta
Koloseum, Watykan, Panteon, liczne muzea, Bazylika św. Piotra, Forum Romanum – zabytki Rzymu można wymieniać nieskończenie. Wielbiciele starożytności będą zachwyceni urodą miasta, a kochający włoski styl życia – panującą tu atmosferą. Po śniadaniu warto udać się na Schody Hiszpańskie, aby poznać panującą w tym sezonie modę, a następnie na prawdziwą włoską pizzę lub pastę. Po spacerze placem św. Piotra czy zwiedzeniu zamku św. Anioła, nie można sobie odmówić najprawdziwszej espresso w jednej z urokliwych włoskich kafejek. 

Ramowy program wycieczki


Dzień 1
Zbiórka na lotnisku, przelot do Rzymu, transfer do hotelu. Zakwaterowanie i czas wolny. Wieczorem wycieczka „Rzym Nocą”: spacer po barokowej części miasta – Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Piazza Navona, Panteon. Powrót do hotelu.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd komunikacją miejską do Watykanu i intensywne zwiedzanie z przewodnikiem. W programie: plac i Bazylika św. Piotra, grób Jana Pawła II, liczne muzea, Kaplica Sykstyńska.
Spacer po Wiecznym Mieście oraz wizyta w najważniejszych bazylikach Rzymu. Powrót do hotelu.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd komunikacją miejską do centrum i zwiedzanie Rzymu: Forum Romanum, Koloseum, Kapitol, Piazza Venezia, Ołtarz Ojczyzny, Łuk Konstantyna, Usta Prawdy (znane z filmu „Rzymskie Wakacje”). Dla chętnych fakultatywna kolacja w tawernie włoskiej z daniami kuchni lokalnej oraz muzyką (płatna na miejscu ok. 25 EUR/os). Powrót do hotelu po kolacji.

Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, czas wolny oraz transfer na lotnisko i wylot do Polski.

Atrakcje poleca wydawnictwo Pascal:
Włochy. Praktyczny przewodnik” – na hasło „Groupon” 30% zniżki

 
Opinie
„Do tego hotelu przyjechałem po raz drugi. Hotel leży w spokojnym miejscu niedaleko Rzymu. Obsługa hotelowa jest przyjazna. Połączenie komunikacyjne z centrum jest dobre” – Piotr, Booking.com


Ważne

 • Doskonały pomysł na krótki wypad: 1 z 4 terminów do wyboru
 • Veio Park Hotel***+: nowocześnie urządzony, położny w spokojnej okolicy
 • Śródziemnomorska kuchnia: hotelowa restauracja serwuje doskonałą pizzę
 • Poznaj malowniczy Rzym: w programie m.in. nocne zwiedzanie miasta, przejazd do Watykanu
 • Oferta objęta programem Bezpieczny Groupon
 • Oferta limitowana

 

W cenie grouponu

 • Zakwaterowanie: 3 noclegi dla 1 osoby w eleganckim pokoju 2-osobowym
 • Wyżywienie: 3 x śniadanie kontynentalne
 • Przelot: na trasie Warszawa Modlin-Rzym-Warszawa Modlin (dozwolony bagaż podręczny do 10 kg) i transfer do hotelu i na lotnisko
 • Opieka polskojęzycznego pilota

Warunki


 • Groupon ważny w wybranym terminie: 18-21.11.2012, 23-26.11.2012, 26-29.11.2012, 29.11-02.12.2012 i dostępny po zakupie w zakładce „Moje Konto”

 • Wybór terminu podczas zakupu oferty

 • Oferta obejmuje 4-dniową wycieczkę do Rzymu dla 1 osoby: przelot na trasie Warszawa Modlin-Rzym-Warszawa Modlin, transfer do hotelu i na lotnisko, 3 noclegi w Veio Park Hotelu***+ w pokoju 2-osobowym, 3 x śniadanie kontynentalne, opieka polskojęzycznego pilota

 • Dodatkowe opłaty obowiązkowe: ubezpieczenie NNW/KL – 40 zł; przewodnik lokalny, bilety wstępu i komunikacji miejskiej, zwiedzanie Rzymu nocą – 115 EUR

 • Dodatkowe opłaty nieobowiązkowe: bagaż nadawany (do 15 kg) – 180 zł (płatne w biurze), kolacja we włoskiej tawernie z daniami kuchni lokalnej przy muzyce – 25 EUR (płatne na miejscu), dopłata do pokoju jednoosobowego – 450 zł

 • Konieczne potwierdzenie rezerwacji mejlowo w ciągu 2 tygodni od otrzymania grouponu: travel@varsavolo.pl oraz zawarcie umowy uczestnictwa w imprezie z Biurem Podróży Varsavolo.

 • Groupon można zwrócić w ciągu 10 dni od zakupu

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.