Rzym: 4-dniowa wycieczka z przelotem, śniadaniami, zwiedzaniem i zakwaterowaniem w hotelu***+ z Biurem Podróży Varsavolo za 1399 zł (zamiast 2299 zł)

od 1 399 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
2 299 zł 39% 900 zł
Kup pierwszy!
Rzym – starożytna Głowa Świata – kusi współczesnych zawrotną liczbą zabytków i atrakcji. Wieczne Miasto to jedna z najczęściej zwiedzanych przez Polaków europejskich stolic. Z dzisiejszym grouponem i Biurem Podróży Varsavolo zapłacisz 1399 zł zamiast 2299 zł za 4-dniową wycieczkę do Rzymu dla jednej osoby z przelotem, śniadaniami, zwiedzaniem i zakwaterowaniem w hotelu***+.

Oblicza Wiecznego Miasta
Koloseum, Watykan, Panteon, liczne muzea, Bazylika św. Piotra, Forum Romanum – zabytki Rzymu można wymieniać nieskończenie. Wielbiciele starożytności będą zachwyceni urodą miasta, a kochający włoski styl życia – panującą tu atmosferą. Po śniadaniu warto udać się na Schody Hiszpańskie, aby poznać panującą w tym sezonie modę, a następnie na prawdziwą włoską pizzę lub pastę. Po spacerze placem św. Piotra czy zwiedzeniu zamku św. Anioła, nie można sobie odmówić najprawdziwszej espresso w jednej z urokliwych włoskich kafejek. 

Ramowy program wycieczki


Dzień 1
Zbiórka na lotnisku, przelot do Rzymu, transfer do hotelu. Zakwaterowanie i czas wolny. Wieczorem wycieczka „Rzym Nocą”: spacer po barokowej części miasta – Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Piazza Navona, Panteon. Powrót do hotelu.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd komunikacją miejską do Watykanu i intensywne zwiedzanie z przewodnikiem. W programie: plac i Bazylika św. Piotra, grób Jana Pawła II, liczne muzea, Kaplica Sykstyńska.
Spacer po Wiecznym Mieście oraz wizyta w najważniejszych bazylikach Rzymu. Powrót do hotelu.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd komunikacją miejską do centrum i zwiedzanie Rzymu: Forum Romanum, Koloseum, Kapitol, Piazza Venezia, Ołtarz Ojczyzny, Łuk Konstantyna, Usta Prawdy (znane z filmu „Rzymskie Wakacje”). Dla chętnych fakultatywna kolacja w tawernie włoskiej z daniami kuchni lokalnej oraz muzyką (płatna na miejscu ok. 25 EUR/os). Powrót do hotelu po kolacji.

Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, czas wolny oraz transfer na lotnisko i wylot do Polski.

Atrakcje poleca wydawnictwo Pascal:
Włochy. Praktyczny przewodnik” – na hasło „Groupon” 30% zniżki

 
Opinie
„Do tego hotelu przyjechałem po raz drugi. Hotel leży w spokojnym miejscu niedaleko Rzymu. Obsługa hotelowa jest przyjazna. Połączenie komunikacyjne z centrum jest dobre” – Piotr, Booking.com


Ważne

 • Doskonały pomysł na krótki wypad: 1 z 4 terminów do wyboru
 • Veio Park Hotel***+: nowocześnie urządzony, położny w spokojnej okolicy
 • Śródziemnomorska kuchnia: hotelowa restauracja serwuje doskonałą pizzę
 • Poznaj malowniczy Rzym: w programie m.in. nocne zwiedzanie miasta, przejazd do Watykanu
 • Oferta objęta programem Bezpieczny Groupon
 • Oferta limitowana

 

W cenie grouponu

 • Zakwaterowanie: 3 noclegi dla 1 osoby w eleganckim pokoju 2-osobowym
 • Wyżywienie: 3 x śniadanie kontynentalne
 • Przelot: na trasie Warszawa Modlin-Rzym-Warszawa Modlin (dozwolony bagaż podręczny do 10 kg) i transfer do hotelu i na lotnisko
 • Opieka polskojęzycznego pilota

Warunki


 • Groupon ważny w wybranym terminie: 18-21.11.2012, 23-26.11.2012, 26-29.11.2012, 29.11-02.12.2012 i dostępny po zakupie w zakładce „Moje Konto”

 • Wybór terminu podczas zakupu oferty

 • Oferta obejmuje 4-dniową wycieczkę do Rzymu dla 1 osoby: przelot na trasie Warszawa Modlin-Rzym-Warszawa Modlin, transfer do hotelu i na lotnisko, 3 noclegi w Veio Park Hotelu***+ w pokoju 2-osobowym, 3 x śniadanie kontynentalne, opieka polskojęzycznego pilota

 • Dodatkowe opłaty obowiązkowe: ubezpieczenie NNW/KL – 40 zł; przewodnik lokalny, bilety wstępu i komunikacji miejskiej, zwiedzanie Rzymu nocą – 115 EUR

 • Dodatkowe opłaty nieobowiązkowe: bagaż nadawany (do 15 kg) – 180 zł (płatne w biurze), kolacja we włoskiej tawernie z daniami kuchni lokalnej przy muzyce – 25 EUR (płatne na miejscu), dopłata do pokoju jednoosobowego – 450 zł

 • Konieczne potwierdzenie rezerwacji mejlowo w ciągu 2 tygodni od otrzymania grouponu: travel@varsavolo.pl oraz zawarcie umowy uczestnictwa w imprezie z Biurem Podróży Varsavolo.

 • Groupon można zwrócić w ciągu 10 dni od zakupu

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.