Sudety: 3-6 dni dla 2 osób z zabiegami leczniczymi od 389 zł w Uzdrowisku Szczawno-Jedlina SA

od 389 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
787 zł 51% 398 zł
7 kupionych

W Szczawnie-Zdroju, gdzie zlokalizowane jest Uzdrowisko Szczawno-Jedlina SA, odpoczniesz od wielkomiejskiego zgiełku, odetchniesz świeżym powietrzem, skorzystasz z dobroczynnych właściwości wód mineralnych oraz zadbasz o zdrowie. 

W cenie grouponu
pobyt dla 2 osób w pokoju standard w sanatorium Dąbrówka lub Cis
całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje)

w 1 z 6 opcji:

Pobyt 3-dniowy
1) 389 zł zamiast 787 zł za 3 dni (2 noclegi) w Sanatorium Dąbrówka + wejście do Fitness Zdroju,
2) 409 zł zamiast 843 zł za 3 dni (2 noclegi) w Sanatorium Cis + wejście do Fitness Zdroju,

Pobyt 4-dniowy
3) 579 zł zamiast 1180 zł za 4 dni (3 noclegi) w Sanatorium Dąbrówka + wejście do Fitness Zdroju,
4) 619 zł zamiast 1264 zł za 4 dni (3 noclegi) w Sanatorium Cis + wejście do Fitness Zdroju,

Pobyt 6-dniowy
5) 939 zł zamiast 1950 zł za 6 dni (5 noclegów) w Sanatorium Dąbrówka + opieka lekarsko-pielęgniarska, 2 zabiegi dziennie dla każdej z osób z serii balneologicznych, krenoterapia we wszystkie dni pobytu.
6) 1019 zł zamiast 2190 zł za 6 dni (5 noclegów) w Sanatorium Cis + opieka lekarsko-pielęgniarska, 2 zabiegi dziennie dla każdej z osób z serii balneologicznych, krenoterapia we wszystkie dni pobytu.

Sanatorium Dąbrówka
Sanatorium Dąbrówka to zabytkowy dworek myśliwski z 1904 roku. Do dyspozycji gości oddaje 27 miejsc noclegowych w 12 pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt jest polecany szczególnie tym, którzy cenią sobie spokój i wysoki standard bazy noclegowej oraz domową atmosferę. Posiłki serwowane są w jadalni w pobliskim Domu Zdrojowym.

Sanatorium Cis
Sanatorium Cis położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zakładu Przyrodoleczniczego. Swym gościom oferuje 34 miejsca noclegowe w 14 pokojach. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny. Posiłki serwowane są w jadalni w Koronie Piastowskiej, położonej w bliskim sąsiedztwie Cisu.

Sanatorium Dąbrówka
ul. Wojska Polskiego 5,
58-310 Szczawno-Zdrój 

Sanatorium Cis
ul. Sienkiewicza 5
58-310 Szczawno- Zdrój 

Atrakcje turystyczne okolicy:

 • Parki Szczawieńskie, których łączna powierzchnia to aż 17 hektarów. Park Szwedzki i Park Zdrojowy należą do największych i najpiękniejszych parków w Polsce. Na ich terenie znajduje się wiele gatunków roślin egzotycznych – m.in. miłorząb dwuklapowy i cypryjski błotny, skrzydłorzech kaukaski, modrzewnik chiński oraz jałowiec wirginijski.
 • Teatr Zdrojowy – budynek wzniesiony w 1896 r. uważany jest za jeden z najpiękniejszych teatrów w Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje sala w stylu neorokoko.
 • Dworek Marii z roku 1847, który odwiedzany był przez wielu rosyjskich pisarzy, takich jak Wisarion Bieliński (który napisał tu „List do Gogola”), Iwan Turgieniew i Paweł Anienkow.
 • Hala Spacerowa i Pijalnia Wód Mineralnych, zbudowane 1894 roku. W pijalni znajduje się ujęcie wód leczniczych. W Szczawnie-Zdroju występują trzy źródła wód mineralnych – „Mieszko”, „Dąbrówka” i „Młynarz”. Wodę „Mieszko” stosuje się do inhalacji, a do produkcji znanej wody stołowej „Anka” i do kąpieli leczniczych używa się mieszaniny wszystkich wód.
 • Zakład Przyrodoleczniczy zbudowany w 1939 roku. Jego wystrój przypomina starożytną świątynię grecką. Pod budynkiem znajduje się ujęcie leczniczej wody mineralnej, a na parterze mała pijalnia.
 • Dom Zdrojowy – okazały neobarokowy budynek, wybudowany na początku XX wieku z woli księcia Jana Henryka XV. Mieszkali w nim m.in. Winston Churchill oraz cesarz Wilhelm II.
 • Wieża Anny wzniesiona w 1818 roku, która jest doskonałym punktem widokowym.

 

Ważne

 • Szczawno-Zdrój: jedno z najstarszych uzdrowisk na Dolnym Śląsku
 • 1 z 2 obiektów Uzdrowiska Szczawno-Jedlina SADąbrówka lub Cis
 • Lokalizacja: 80 km od Wrocławia
 • Oferta limitowana

 

Warunki

Ważność: groupon ważny do 30.09.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: możliwość łączenia grouponów. Doba hotelowa: 12-11. Opłata klimatyczna na osobę wynosi 3,5 zł za dobę. Opieka lekarsko-pielęgniarska obejmuje badanie wstępne mające na celu określenie indywidualnego programu rehabilitacyjnego oraz nadzór nad jego realizacją. Zabiegi z zakresu balneoterapii odbywają się z wykorzystaniem wód leczniczych.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja: tel. 601 541 426 lub mailowa uzdrowisko@szczawno-jedlina.pl. Datę rezerwacji należy modyfikować z min. 3-dniowym wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.