Sudety: 3-6 dni dla 2 osób z zabiegami leczniczymi od 389 zł w Uzdrowisku Szczawno-Jedlina SA

od 389 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
787 zł 51% 398 zł
7 kupionych

W Szczawnie-Zdroju, gdzie zlokalizowane jest Uzdrowisko Szczawno-Jedlina SA, odpoczniesz od wielkomiejskiego zgiełku, odetchniesz świeżym powietrzem, skorzystasz z dobroczynnych właściwości wód mineralnych oraz zadbasz o zdrowie. 

W cenie grouponu
pobyt dla 2 osób w pokoju standard w sanatorium Dąbrówka lub Cis
całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje)

w 1 z 6 opcji:

Pobyt 3-dniowy
1) 389 zł zamiast 787 zł za 3 dni (2 noclegi) w Sanatorium Dąbrówka + wejście do Fitness Zdroju,
2) 409 zł zamiast 843 zł za 3 dni (2 noclegi) w Sanatorium Cis + wejście do Fitness Zdroju,

Pobyt 4-dniowy
3) 579 zł zamiast 1180 zł za 4 dni (3 noclegi) w Sanatorium Dąbrówka + wejście do Fitness Zdroju,
4) 619 zł zamiast 1264 zł za 4 dni (3 noclegi) w Sanatorium Cis + wejście do Fitness Zdroju,

Pobyt 6-dniowy
5) 939 zł zamiast 1950 zł za 6 dni (5 noclegów) w Sanatorium Dąbrówka + opieka lekarsko-pielęgniarska, 2 zabiegi dziennie dla każdej z osób z serii balneologicznych, krenoterapia we wszystkie dni pobytu.
6) 1019 zł zamiast 2190 zł za 6 dni (5 noclegów) w Sanatorium Cis + opieka lekarsko-pielęgniarska, 2 zabiegi dziennie dla każdej z osób z serii balneologicznych, krenoterapia we wszystkie dni pobytu.

Sanatorium Dąbrówka
Sanatorium Dąbrówka to zabytkowy dworek myśliwski z 1904 roku. Do dyspozycji gości oddaje 27 miejsc noclegowych w 12 pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt jest polecany szczególnie tym, którzy cenią sobie spokój i wysoki standard bazy noclegowej oraz domową atmosferę. Posiłki serwowane są w jadalni w pobliskim Domu Zdrojowym.

Sanatorium Cis
Sanatorium Cis położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zakładu Przyrodoleczniczego. Swym gościom oferuje 34 miejsca noclegowe w 14 pokojach. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny. Posiłki serwowane są w jadalni w Koronie Piastowskiej, położonej w bliskim sąsiedztwie Cisu.

Sanatorium Dąbrówka
ul. Wojska Polskiego 5,
58-310 Szczawno-Zdrój 

Sanatorium Cis
ul. Sienkiewicza 5
58-310 Szczawno- Zdrój 

Atrakcje turystyczne okolicy:

 • Parki Szczawieńskie, których łączna powierzchnia to aż 17 hektarów. Park Szwedzki i Park Zdrojowy należą do największych i najpiękniejszych parków w Polsce. Na ich terenie znajduje się wiele gatunków roślin egzotycznych – m.in. miłorząb dwuklapowy i cypryjski błotny, skrzydłorzech kaukaski, modrzewnik chiński oraz jałowiec wirginijski.
 • Teatr Zdrojowy – budynek wzniesiony w 1896 r. uważany jest za jeden z najpiękniejszych teatrów w Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje sala w stylu neorokoko.
 • Dworek Marii z roku 1847, który odwiedzany był przez wielu rosyjskich pisarzy, takich jak Wisarion Bieliński (który napisał tu „List do Gogola”), Iwan Turgieniew i Paweł Anienkow.
 • Hala Spacerowa i Pijalnia Wód Mineralnych, zbudowane 1894 roku. W pijalni znajduje się ujęcie wód leczniczych. W Szczawnie-Zdroju występują trzy źródła wód mineralnych – „Mieszko”, „Dąbrówka” i „Młynarz”. Wodę „Mieszko” stosuje się do inhalacji, a do produkcji znanej wody stołowej „Anka” i do kąpieli leczniczych używa się mieszaniny wszystkich wód.
 • Zakład Przyrodoleczniczy zbudowany w 1939 roku. Jego wystrój przypomina starożytną świątynię grecką. Pod budynkiem znajduje się ujęcie leczniczej wody mineralnej, a na parterze mała pijalnia.
 • Dom Zdrojowy – okazały neobarokowy budynek, wybudowany na początku XX wieku z woli księcia Jana Henryka XV. Mieszkali w nim m.in. Winston Churchill oraz cesarz Wilhelm II.
 • Wieża Anny wzniesiona w 1818 roku, która jest doskonałym punktem widokowym.

 

Ważne

 • Szczawno-Zdrój: jedno z najstarszych uzdrowisk na Dolnym Śląsku
 • 1 z 2 obiektów Uzdrowiska Szczawno-Jedlina SADąbrówka lub Cis
 • Lokalizacja: 80 km od Wrocławia
 • Oferta limitowana

 

Warunki

Ważność: groupon ważny do 30.09.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: możliwość łączenia grouponów. Doba hotelowa: 12-11. Opłata klimatyczna na osobę wynosi 3,5 zł za dobę. Opieka lekarsko-pielęgniarska obejmuje badanie wstępne mające na celu określenie indywidualnego programu rehabilitacyjnego oraz nadzór nad jego realizacją. Zabiegi z zakresu balneoterapii odbywają się z wykorzystaniem wód leczniczych.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja: tel. 601 541 426 lub mailowa uzdrowisko@szczawno-jedlina.pl. Datę rezerwacji należy modyfikować z min. 3-dniowym wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.