Beskid Niski: 3-6 dni dla 2 osób z wyżywieniem i pakietem relaksacyjnym od 339 zł w Uzdrowisku Iwonicz

od 339 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
682 zł 50% 343 zł
16 kupionych

Uzdrowisko Iwonicz
Pobyt w Uzdrowisku Iwonicz w Iwoniczu-Zdroju, to możliwość poprawy zdrowia i relaksu w mieście o wielowiekowej tradycji uzdrowiskowej. Na udany pobyt złożą się również warunki oferowane przez obiekt, który swoim gościom udostępnia komfortowe pokoje 2-osobowe z łazienkami, TV i internetem.

Pakiet obejmujący różnorodne zabiegi lecznicze i relaksacyjne, dzięki którym można poprawić zdrowie zdrowie i odpocząć od codziennego zgiełku.

Skorzystać można także z basenu, sauny, jacuzzi, jaskini solnej oraz łóżek rekondycyjnych. Masaż przy użyciu gorących muszlil przywróci harmonię ciała i ducha, pozwoli sie wyciszyć, ukoić nerwy i zniwelować stres. Dodatkowo wygładzi naskórek, poprawi krążenie krwi oraz uaktywni procesy regeneracyjne skóry.

Podczas pobytu zapewnione jest znakomite wyżywienie, na stołówce serwowane są codziennie pyszne śniadania i obiadokolacje.

• Na miejscu znajduje się baza zabiegowa, basen kryty, Gabinet Odnowy Biologicznej SPA&Wellness, Podkarpacki Ośrodek Terapii Solnej oraz wiele innych usług (zakład fryzjerski, biuro turystyczne, kawiarnia).
 

Lokalne atrakcje:

Centrum Uzdrowiska - zabytki budowlane w stylu szwajcarskim oraz późno klasycystycznym.

Pomnik Wojciecha Oczki - królewskiego lekarza, autora znanego traktatu o leczeniu balneologicznym.

Bełkotka - źródełko położone na szczycie góry Przedziwnej, na którego powierzchni powstają charakterystyczne pęcherzyki metanu. Nad nim znajduje się popiersie Wincentego Pola.

Źródła wód mineralnych - z wodami m.in. fluorkowymi, bromkowymi, jodkowymi i borowymi.

Drewniany kościół - konsekrowany w 1464 roku oraz pałac Załuskich z II połowy XIX w. w Iwoniczu, neogotycki kościół parafialny z lat 1912-1921 w Lubatowej.


Oferta
W cenie grouponu:
pobyt w pokoju 2-osobowym,
codzienne śniadania i obiadokolacje,
pakiet relaksacyjny: basen kryty, sauna, jacuzzi, jaskinia solna, jaskinia z aromaterapią, ćwiczenia na łóżkach rekondycyjnych.

Opcja 1: pobyt 3-dniowy dla 2 osób
• 339 zł (zniżka -50%) + pakiet relaksacyjny (1 dzień dla każdej osoby)

Opcja 2: pobyt 4-dniowy dla 2 osób
• 529 zł (zniżka -51%) + pakiet relaksacyjny (2 dni dla każdej osoby)

Opcja 3: pobyt 6-dniowy dla 2 osób
• 919 zł (zniżka -53%) + pakiet relaksacyjny (2 dni dla każdej osoby) + masaż gorącymi muszlami.


Szczegółowe informacje dotyczące hotelu
Doba hotelowa: 14-12. Wi-fi: bezpłatnie. Parking: bezpłatny. Dzieci do 4 lat: pobyt bezpłatny w łóżku z rodzicami, bez wyżywienia. Dodatkowa osoba: 100 zł/os./doba z wyżywieniem.

 

Ważne

Uzdrowisko Iwonicz: zlokalizowane w Iwoniczu-Zdroju, mieście o ponad 400-letniej tradycji uzdrowiskowej.

Po zdrowie: pakiet relaksacyjny to m.in. basen kryty, jacuzzi, sauna, jaskinia solna, jaskinia z aromaterapią, masażem gorącymi muszlami.  Kuracjusze i wczasowicze  mają możliwość korzystania również ze stoków narciarskich, tras biegowych narciarskich, szlaków spacerowych i rowerowych.

Oferta limitowana

Warunki

Ważność: Groupon ważny od 06.10.2013 do 20.12.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: Konieczna rezerwacja: tel. 13 430 87 80, 13 430 87 90 lub mailem bok@uisa.pl Do rezerwacji należy przesłać groupon z numerem i kodem zabezpieczającym. Przed zakupem grouponu należy sprawdzić dostępność miejsc w wybranym terminie. Datę rezerwacji należy modyfikować lub anulować z min. 4-dniowym wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada.
Dodatkowe informacje: O dostępności terminów decyduje kolejność rezerwacji. Groupon można zwrócić w ciągu 10 dni od zakupu, groupony można dowolnie łączyć. Dodatkowo 30% rabatu na zabiegi w Gabinecie Odnowy Biologicznej Spa & Wellness.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.