Beskid Niski: 3-6 dni dla 2 osób z wyżywieniem i pakietem relaksacyjnym od 339 zł w Uzdrowisku Iwonicz

od 339 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
682 zł 50% 343 zł
16 kupionych

Uzdrowisko Iwonicz
Pobyt w Uzdrowisku Iwonicz w Iwoniczu-Zdroju, to możliwość poprawy zdrowia i relaksu w mieście o wielowiekowej tradycji uzdrowiskowej. Na udany pobyt złożą się również warunki oferowane przez obiekt, który swoim gościom udostępnia komfortowe pokoje 2-osobowe z łazienkami, TV i internetem.

Pakiet obejmujący różnorodne zabiegi lecznicze i relaksacyjne, dzięki którym można poprawić zdrowie zdrowie i odpocząć od codziennego zgiełku.

Skorzystać można także z basenu, sauny, jacuzzi, jaskini solnej oraz łóżek rekondycyjnych. Masaż przy użyciu gorących muszlil przywróci harmonię ciała i ducha, pozwoli sie wyciszyć, ukoić nerwy i zniwelować stres. Dodatkowo wygładzi naskórek, poprawi krążenie krwi oraz uaktywni procesy regeneracyjne skóry.

Podczas pobytu zapewnione jest znakomite wyżywienie, na stołówce serwowane są codziennie pyszne śniadania i obiadokolacje.

• Na miejscu znajduje się baza zabiegowa, basen kryty, Gabinet Odnowy Biologicznej SPA&Wellness, Podkarpacki Ośrodek Terapii Solnej oraz wiele innych usług (zakład fryzjerski, biuro turystyczne, kawiarnia).
 

Lokalne atrakcje:

Centrum Uzdrowiska - zabytki budowlane w stylu szwajcarskim oraz późno klasycystycznym.

Pomnik Wojciecha Oczki - królewskiego lekarza, autora znanego traktatu o leczeniu balneologicznym.

Bełkotka - źródełko położone na szczycie góry Przedziwnej, na którego powierzchni powstają charakterystyczne pęcherzyki metanu. Nad nim znajduje się popiersie Wincentego Pola.

Źródła wód mineralnych - z wodami m.in. fluorkowymi, bromkowymi, jodkowymi i borowymi.

Drewniany kościół - konsekrowany w 1464 roku oraz pałac Załuskich z II połowy XIX w. w Iwoniczu, neogotycki kościół parafialny z lat 1912-1921 w Lubatowej.


Oferta
W cenie grouponu:
pobyt w pokoju 2-osobowym,
codzienne śniadania i obiadokolacje,
pakiet relaksacyjny: basen kryty, sauna, jacuzzi, jaskinia solna, jaskinia z aromaterapią, ćwiczenia na łóżkach rekondycyjnych.

Opcja 1: pobyt 3-dniowy dla 2 osób
• 339 zł (zniżka -50%) + pakiet relaksacyjny (1 dzień dla każdej osoby)

Opcja 2: pobyt 4-dniowy dla 2 osób
• 529 zł (zniżka -51%) + pakiet relaksacyjny (2 dni dla każdej osoby)

Opcja 3: pobyt 6-dniowy dla 2 osób
• 919 zł (zniżka -53%) + pakiet relaksacyjny (2 dni dla każdej osoby) + masaż gorącymi muszlami.


Szczegółowe informacje dotyczące hotelu
Doba hotelowa: 14-12. Wi-fi: bezpłatnie. Parking: bezpłatny. Dzieci do 4 lat: pobyt bezpłatny w łóżku z rodzicami, bez wyżywienia. Dodatkowa osoba: 100 zł/os./doba z wyżywieniem.

 

Ważne

Uzdrowisko Iwonicz: zlokalizowane w Iwoniczu-Zdroju, mieście o ponad 400-letniej tradycji uzdrowiskowej.

Po zdrowie: pakiet relaksacyjny to m.in. basen kryty, jacuzzi, sauna, jaskinia solna, jaskinia z aromaterapią, masażem gorącymi muszlami.  Kuracjusze i wczasowicze  mają możliwość korzystania również ze stoków narciarskich, tras biegowych narciarskich, szlaków spacerowych i rowerowych.

Oferta limitowana

Warunki

Ważność: Groupon ważny od 06.10.2013 do 20.12.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: Konieczna rezerwacja: tel. 13 430 87 80, 13 430 87 90 lub mailem bok@uisa.pl Do rezerwacji należy przesłać groupon z numerem i kodem zabezpieczającym. Przed zakupem grouponu należy sprawdzić dostępność miejsc w wybranym terminie. Datę rezerwacji należy modyfikować lub anulować z min. 4-dniowym wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada.
Dodatkowe informacje: O dostępności terminów decyduje kolejność rezerwacji. Groupon można zwrócić w ciągu 10 dni od zakupu, groupony można dowolnie łączyć. Dodatkowo 30% rabatu na zabiegi w Gabinecie Odnowy Biologicznej Spa & Wellness.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.