Krynica Morska: 3-8 dni dla 2 osób z wyżywieniem od 259 zł w OW Perkoz

od 259 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
520 zł 50% 261 zł
12 kupionych

Ośrodek Perkoz
Przy piaszczystej Mierzei Wiślanej oddzielającej Zalew Wiślany od Zatoki Gdańskiej, położony jest Ośrodek Perkoz, doskonałe miejsce na wypoczynek dla wszystkich, którzy kochaja morze.

W pokojach z łazienkami i balkonami goście znajdą TV, radio, czajnik, naczynia kuchenne, sprzęt plażowy i suszarkę do ubrań, a w zaplanowaniu wolnego czasu pomoże dostęp do bezprzewodowego internetu.
W jadalni serwowane są tradycyjne dania kuchni polskiej oraz wypiekane codziennie pod okiem cukiernika domowe ciasta. Poranna kawa w kawiarni pobudzi do życia, natomiast wieczorem można się zrelaksować w przytulnej sali kominkowej.

Atrakcje turystyczne:
- Latarnia morska z widokiem na Zatokę Gdańską oraz panoramę od strony południowej.
- Port Krynica Morska – baza dla floty żeglarskiej i białej floty.
- Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana – na obszarze Mierzei Wiślanej od Sztutowa do Piasków (4 km od granicy Polski z Rosją).
- Wielbłądzi Garb – znajduje się w parku krajobrazowym – najwyższa stała wydma w Europie, położona na północno-wschodnim krańcu Krynicy Morskiej. Z wydmy widać zarówno Morze Bałtyckie, jak i Zalew Wiślany.
- Frombork – miasto położone nad Zalewem Wiślanym. W miejscowości znajdziesz morskie przejście graniczne, port, a także liczne zabytki – m.in. bazylikę archikatedralną wniebowzięcia NMP i św. Andrzeja, wieżę Radziejowskiego z wahadłem Foucaulta, Muzeum Mikołaja Kopernika i wiele więcej

W cenie grouponu:
- pobyt dla 2 osób w pokoju standard,
- codzienne śniadania, obiady i kolacje,

Opcja 1:
259 zł (zniżka -50%) za 3 dni (2 noce) dla 2 osób
Opcja 2:
379 zł (zniżka -51%) za 4 dni (3 noce) dla 2 osób
Opcja 3:
649 zł (zniżka -50%) za 6 dni (5 nocy) dla 2 osób
Opcja 4:
899 zł (zniżka -51%) za 8 dni (7 nocy) dla 2 osób


Szczegółowe informacje dotyczące hotelu
Doba hotelowa: 13-11. Wi-fi: bezpłatnie. Dla dzieci poniżej 5 lat możliwa jest dostawka za opłatą 25zł. Dostawka dla dzieci zawiera nocleg i śniadanie.

 

Ważne

  • Perkoz: całoroczny ośrodek położony w lesie – tylko 80 metrów do morza, 5 minut od portu i centrum handlowo-rozrywkowego 
  • Pomysł na rodzinny wyjazd: liczne atrakcje na terenie ośrodka 
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny do 20.12.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: groupony można łączyć.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 55 247 61 68, 55 247 60 25 lub przez e-mail: perkoz@perkoz.com Datę rezerwacji można zmienić z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Po zatwierdzeniu rezerwacji grouponu nie można zwrócić.
Szczegóły pobytu: pobyt dla 2osób w pokoju 2-osobowym Standard.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.