Krynica Morska: 3-8 dni dla 2 osób z wyżywieniem od 259 zł w OW Perkoz

od 259 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
520 zł 50% 261 zł
12 kupionych

Ośrodek Perkoz
Przy piaszczystej Mierzei Wiślanej oddzielającej Zalew Wiślany od Zatoki Gdańskiej, położony jest Ośrodek Perkoz, doskonałe miejsce na wypoczynek dla wszystkich, którzy kochaja morze.

W pokojach z łazienkami i balkonami goście znajdą TV, radio, czajnik, naczynia kuchenne, sprzęt plażowy i suszarkę do ubrań, a w zaplanowaniu wolnego czasu pomoże dostęp do bezprzewodowego internetu.
W jadalni serwowane są tradycyjne dania kuchni polskiej oraz wypiekane codziennie pod okiem cukiernika domowe ciasta. Poranna kawa w kawiarni pobudzi do życia, natomiast wieczorem można się zrelaksować w przytulnej sali kominkowej.

Atrakcje turystyczne:
- Latarnia morska z widokiem na Zatokę Gdańską oraz panoramę od strony południowej.
- Port Krynica Morska – baza dla floty żeglarskiej i białej floty.
- Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana – na obszarze Mierzei Wiślanej od Sztutowa do Piasków (4 km od granicy Polski z Rosją).
- Wielbłądzi Garb – znajduje się w parku krajobrazowym – najwyższa stała wydma w Europie, położona na północno-wschodnim krańcu Krynicy Morskiej. Z wydmy widać zarówno Morze Bałtyckie, jak i Zalew Wiślany.
- Frombork – miasto położone nad Zalewem Wiślanym. W miejscowości znajdziesz morskie przejście graniczne, port, a także liczne zabytki – m.in. bazylikę archikatedralną wniebowzięcia NMP i św. Andrzeja, wieżę Radziejowskiego z wahadłem Foucaulta, Muzeum Mikołaja Kopernika i wiele więcej

W cenie grouponu:
- pobyt dla 2 osób w pokoju standard,
- codzienne śniadania, obiady i kolacje,

Opcja 1:
259 zł (zniżka -50%) za 3 dni (2 noce) dla 2 osób
Opcja 2:
379 zł (zniżka -51%) za 4 dni (3 noce) dla 2 osób
Opcja 3:
649 zł (zniżka -50%) za 6 dni (5 nocy) dla 2 osób
Opcja 4:
899 zł (zniżka -51%) za 8 dni (7 nocy) dla 2 osób


Szczegółowe informacje dotyczące hotelu
Doba hotelowa: 13-11. Wi-fi: bezpłatnie. Dla dzieci poniżej 5 lat możliwa jest dostawka za opłatą 25zł. Dostawka dla dzieci zawiera nocleg i śniadanie.

 

Ważne

  • Perkoz: całoroczny ośrodek położony w lesie – tylko 80 metrów do morza, 5 minut od portu i centrum handlowo-rozrywkowego 
  • Pomysł na rodzinny wyjazd: liczne atrakcje na terenie ośrodka 
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny do 20.12.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: groupony można łączyć.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 55 247 61 68, 55 247 60 25 lub przez e-mail: perkoz@perkoz.com Datę rezerwacji można zmienić z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Po zatwierdzeniu rezerwacji grouponu nie można zwrócić.
Szczegóły pobytu: pobyt dla 2osób w pokoju 2-osobowym Standard.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.