Dublin: kurs języka angielskiego z zakwaterowaniem od 719 zł w Liffey College

od 719 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 700 zł 58% 981 zł
2 kupionych

Zasięgnij języka, by w przyszłości nie strzępić go po próżnicy i zdecyduj się na kurs języka angielskiego dla 1 osoby w Liffey College w Dublinie wraz z zakwaterowanie w hostelu i materiałami niezbędnymi do nauki. Do wyboru masz 1 z 3 opcji:

1) 719 zł zamiast 1700 zł za 1 tydzień kursu,
2) 1439 zł zamiast 3350 zł za 2 tygodnie kursu,
3) 2119 zł zamiast 5010 zł za 3 tygodnie kursu,
4) 2879 zł zamiast 6690 zł za 4 tygodnie kursu.

Liffey College
Nowoczesne prywatne centrum edukacyjne, które oferuje zarówno zajęcia językowe, jak i te z zakresu księgowości, zarządzania, prawa czy finansów. Liffey College jest również zarejestrowanym partnerem szkoleniowym dla wielu europejskich instytutów, w tym m.in. dla CISCO. Zajęcia angielskiego odbywają się pod okiem native speakerów i obejmują gramatykę, wymowę, słownictwo, umiejętność tworzenia wypowiedzi pisemnych, konwersacje oraz inne zagadnienia. Wszyscy uczestnicy kursu zakwaterowani zostaną w 10- lub 16-osobowych pokojach koedukacyjnych z łazienkami w doskonale zlokalizowanych hostelach.

 • Generator Hostel: 10 minut od O'Connell Street, głównej ulicy Dublina.
 • Four Courts Hostel: położony w historycznej części miasta.
 • Barnacles: zlokalizowany w dzielnicy Temple Bar, centrum nocnego życia w Dublinie.


Lokalne atrakcje:

 • Zamek Dubliński  zbudowany w XIII wieku na podwalinach dawnej budowli Wikingów. Zamek w ciągu swojej 700-letniej historii pełnił kolejno funkcje fortecy wojskowej, więzienia, skarbca, sądu i siedziby angielskiej administracji w Irlandii.
 • Trinity College  założony w 1592 roku Uniwersytet Irlandii, którego najsłynniejszą częścią jest uniwersytecka biblioteka, znana z kolekcji iluminowanych rękopisów ze słynną Księgą z Kells.
 • Kilmainham Gaol  dawne więzienie, w okresie wiktoriańskim uznane za wzór budowli więziennych. W latach 60. ubiegłego wieku utworzono tu muzeum.

Ważne

 • Kurs angielskiego w Dublinie: nauka języka pod okiem native speakerów i okazja do zwiedzenia Irlandii
 • Nauka i zabawa: zajęcia od poniedziałku do czwartku, po 4 godz. dziennie – mnóstwo czasu na zwiedzanie miasta
 • Liffey College: nowoczesne certyfikowane centrum edukacyjne, oferujące zajęcia językowe oraz m.in. z zakresu zarządzania, księgowości i finansów
 • Oferta objęta programem Bezpieczny Groupon
 • Oferta limitowana


W cenie grouponu

 • Zakwaterowanie: pokoje koedukacyjne 10 lub 16-osobowe z łazienką w 1 z 3 hosteli – Generator Hostel, Barnacles lub Four Courts Hostel
 • Dodatkowo: materiały do nauki i opracowania, internet bezprzewodowy

Warunki

Ważność: groupon ważny do 31.12.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: kurs przeznaczony dla osób od 16. roku życia. Oferta nie obejmuje wyżywienia i transportu. 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: zakwaterowanie w 1 z 3 hosteli (Generator Hostel, Barnacles lub Four Courts Hostel) w pokojach koedukacyjnych 10-lub 16-osobowych z łazienkami. Na miejscu należy uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 20€. Po przyjeździe każdy uczestnik kursu zdaje egzamin poziomujący, po którym przydzielony zostaje do odpowiedniej grupy zaawansowania. Poziomy kursu: podstawowy, średni, średnio zaawansowany i zaawansowany. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku po 4 godz. dziennie w grupach ok. 5-10 osób. Materiały szkoleniowe i opracowania wliczone są w cenę kursu.  
Konieczna rezerwacja: tel. +353 1 444 447 / 454 7181 lub mailowa info@liffeycollege.ie (pon.-pt. 9-17). Po potwierdzeniu rezerwacji nie ma możliwości jej zmodyfikowania ani odwołania.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.