Dublin: kurs języka angielskiego z zakwaterowaniem od 719 zł w Liffey College

od 719 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 700 zł 58% 981 zł
2 kupionych

Zasięgnij języka, by w przyszłości nie strzępić go po próżnicy i zdecyduj się na kurs języka angielskiego dla 1 osoby w Liffey College w Dublinie wraz z zakwaterowanie w hostelu i materiałami niezbędnymi do nauki. Do wyboru masz 1 z 3 opcji:

1) 719 zł zamiast 1700 zł za 1 tydzień kursu,
2) 1439 zł zamiast 3350 zł za 2 tygodnie kursu,
3) 2119 zł zamiast 5010 zł za 3 tygodnie kursu,
4) 2879 zł zamiast 6690 zł za 4 tygodnie kursu.

Liffey College
Nowoczesne prywatne centrum edukacyjne, które oferuje zarówno zajęcia językowe, jak i te z zakresu księgowości, zarządzania, prawa czy finansów. Liffey College jest również zarejestrowanym partnerem szkoleniowym dla wielu europejskich instytutów, w tym m.in. dla CISCO. Zajęcia angielskiego odbywają się pod okiem native speakerów i obejmują gramatykę, wymowę, słownictwo, umiejętność tworzenia wypowiedzi pisemnych, konwersacje oraz inne zagadnienia. Wszyscy uczestnicy kursu zakwaterowani zostaną w 10- lub 16-osobowych pokojach koedukacyjnych z łazienkami w doskonale zlokalizowanych hostelach.

 • Generator Hostel: 10 minut od O'Connell Street, głównej ulicy Dublina.
 • Four Courts Hostel: położony w historycznej części miasta.
 • Barnacles: zlokalizowany w dzielnicy Temple Bar, centrum nocnego życia w Dublinie.


Lokalne atrakcje:

 • Zamek Dubliński  zbudowany w XIII wieku na podwalinach dawnej budowli Wikingów. Zamek w ciągu swojej 700-letniej historii pełnił kolejno funkcje fortecy wojskowej, więzienia, skarbca, sądu i siedziby angielskiej administracji w Irlandii.
 • Trinity College  założony w 1592 roku Uniwersytet Irlandii, którego najsłynniejszą częścią jest uniwersytecka biblioteka, znana z kolekcji iluminowanych rękopisów ze słynną Księgą z Kells.
 • Kilmainham Gaol  dawne więzienie, w okresie wiktoriańskim uznane za wzór budowli więziennych. W latach 60. ubiegłego wieku utworzono tu muzeum.

Ważne

 • Kurs angielskiego w Dublinie: nauka języka pod okiem native speakerów i okazja do zwiedzenia Irlandii
 • Nauka i zabawa: zajęcia od poniedziałku do czwartku, po 4 godz. dziennie – mnóstwo czasu na zwiedzanie miasta
 • Liffey College: nowoczesne certyfikowane centrum edukacyjne, oferujące zajęcia językowe oraz m.in. z zakresu zarządzania, księgowości i finansów
 • Oferta objęta programem Bezpieczny Groupon
 • Oferta limitowana


W cenie grouponu

 • Zakwaterowanie: pokoje koedukacyjne 10 lub 16-osobowe z łazienką w 1 z 3 hosteli – Generator Hostel, Barnacles lub Four Courts Hostel
 • Dodatkowo: materiały do nauki i opracowania, internet bezprzewodowy

Warunki

Ważność: groupon ważny do 31.12.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: kurs przeznaczony dla osób od 16. roku życia. Oferta nie obejmuje wyżywienia i transportu. 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: zakwaterowanie w 1 z 3 hosteli (Generator Hostel, Barnacles lub Four Courts Hostel) w pokojach koedukacyjnych 10-lub 16-osobowych z łazienkami. Na miejscu należy uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 20€. Po przyjeździe każdy uczestnik kursu zdaje egzamin poziomujący, po którym przydzielony zostaje do odpowiedniej grupy zaawansowania. Poziomy kursu: podstawowy, średni, średnio zaawansowany i zaawansowany. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku po 4 godz. dziennie w grupach ok. 5-10 osób. Materiały szkoleniowe i opracowania wliczone są w cenę kursu.  
Konieczna rezerwacja: tel. +353 1 444 447 / 454 7181 lub mailowa info@liffeycollege.ie (pon.-pt. 9-17). Po potwierdzeniu rezerwacji nie ma możliwości jej zmodyfikowania ani odwołania.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.