Sudety: 3 dni dla 2 osób ze śniadaniami, spa i atrakcjami od 399 zł w hotelu Zamek Na Skale****

od 399 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 100 zł 64% 701 zł
279 kupionych

Dawniej bywali tu królowie i carowie – wśród nich m.in. Fryderyk Wilhelm III i car Aleksander I. Dziś mury hotelu Zamek na Skale**** są azylem dla wszystkich spragnionych ciszy i spokoju. 

W cenie grouponu:
3 dni (2 noce) dla 2 osób w pokoju 2-osobowym standard
codziennie śniadania dla każdej z osób
zwiedzanie Zamku
koncert muzyki na żywo
bilard, snooker, piłkarzyki
relaks w strefie wellness: basen, sauna, jacuzzi
dostęp do internetu

w 1 z 4 opcji:

1) 399 zł zamiast 1100 zł za pobyt,
2) 469 zł zamiast 1250 zł za pobyt + powitalna kolacja, 
3) 499 zł zamiast 1380 zł za pobyt + wybrany zabieg spa dla dwojga, 
4) 549 zł zamiast 1530 zł za pobyt + powitalna kolacja, wybrany zabieg spa dla dwojga. 

Zamek na Skale**** 

Zlokalizowany w Trzebieszowicach hotel to jeden z najlepiej odrestaurowanych użytkowych zabytków w Polsce – mieści się w murach XV-wiecznego zamku, otoczonego 13-hektarowym, dwupoziomowym parkiem, usytuowanym nad skalnym urwiskiem. Zdobył liczne nagrody i certyfikaty, m.in. Złote Godlo Quality International w kategorii Najwyższa Jakość 2010, Luksusowa Marka Gentelmana 2009. Ponadto należy do Stowarzyszenia Historic Hotels of Europe. 

Zamek na Skale**** oferuje swoim gościom eleganckie i stylowe pokoje, wykwintne potrawy serwowane w restauracji z tarasem z widokiem na rzekę i góry, barbeque w wykonaniu Marka Mola, Mistrza Świata w Grillowaniu 2006, jak również relaks w strefie wellness i zabiegi w Zamkowym Spa, które otrzymało tytuł Najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce w kategorii Spa w Plenerze. Można również wziąć udział w jednym z ciekawych eventów – ich dokładna lista znajduje się na stronie hotelu. 

Lokalne atrakcje:

 • Zabytkowa Twierdza Kłodzko – obiekt obronny, z którym łączy się wiele historycznych wydarzeń. Twierdza kryje również ślady obecności wszystkich narodowości, jakie zamieszkiwały niegdyś miasto. Roztacza się z niej wspaniały widok na miasto i okolice, przy dobrej widoczności dostrzec można oddalony o 40 km Śnieżnik, Szczeliniec Wielki oraz góry otaczające Kotlinę Kłodzką.
 • Złoty Stok ze słynną Kopalnią Złota – do zwiedzania udostępnione są zarówno sztolnie, wyrobiska, mały podziemny wodospad, jak i ekspozycja pamiątek górniczych wraz z unikalnymi górniczymi mapami. Wzrok przyjezdnych przyciągają także średniowieczne zamki warowne położone w okolicy.
 • Ogród Bajek w Międzygórzu, gdzie można podziwiać bajkowe postacie, takie jak Koziołek Matołek, Smok Wawelski czy Królewna Śnieżka oraz wypoczywać w otoczeniu przyrody.
 • Jaskinia Niedźwiedzia: jedna z najpiękniejszych jaskiń, geologiczny rezerwat przyrody. Unikat na skalę Europy. Rocznie to miejsce odwiedza ok 100 000 osób. 
 • Pozostałe atrakcje: kopalnia Uranu, Jaskinia Radochowska, Zdrój Wojciech, Muzeum Papiernictwa, Muzeum Zapałek, Huta Violetta, Torfowisko w Zieleńcu oraz wiele innych.
 • Bliskość do granicy czeskiej.
 • Gondolki po rzece w Kłodzku.
 • Liczne wieże widokowe, skałki wspinaczkowe, park linowy w Złotym Stoku. 
 • Wjazd kolejką na szczyt Czarnej Góry.
 • Pole golfowe, liczne trasy rowerowe i trekingowe.
 • Ruiny Zamku Karpień oraz wiele innych.

Ważne

 • Luksusowy hotel w zabytkowym XVI-wiecznym zamku
 • Nagrody i wyróżnienia: m.in. Złote Godło i Perła Quality International za usługi najwyższej jakości
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 23.07.2013 do 31.10.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: w przypadku pobytów weekendowych w sierpniu obowiązuje dopłata 60 zł/pokój/dzień. Zabieg spa do wyboru (w opcji 3. i 4.): aromatyczny peeling oczyszczający całego ciała, rewitalizująco-nawilżająca maseczka algowa na twarz, liftingujący masaż szyi i dekoltu. Dodatkowo rabaty: 55% na przedłużenie pobytu (200 zł), 30% na obiadokolację (53 zł/os.), 20% na pozostałe usługi gastronomiczne, 20% na usługi spa, 50% na profesjonalną godzinną sesję zdjęciową z pobytu (150 zł zamiast 300 zł). Doba hotelowa: 14-11. Możliwość łączenia grouponów.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja mailowa: rezerwacje@zameknaskale.com.pl na hasło: Groupon – Powitanie Wakacji. W sierpniu wybrany termin można rezerwować od razu, w przypadku pobytów we wrześniu i październiku, rezerwacje przyjmowane są nie wcześniej niż na 2 tygodnie przed planowanym przyjazdem. Datę rezerwacji należy modyfikować z min. 7-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Dostawki: dla dzieci poniżej 9 lat dostawka za opłatą 60 zł. Dostawka zawiera śniadanie.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.