Sudety: 3 dni dla 2 osób ze śniadaniami, spa i atrakcjami od 399 zł w hotelu Zamek Na Skale****

od 399 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 100 zł 64% 701 zł
279 kupionych

Dawniej bywali tu królowie i carowie – wśród nich m.in. Fryderyk Wilhelm III i car Aleksander I. Dziś mury hotelu Zamek na Skale**** są azylem dla wszystkich spragnionych ciszy i spokoju. 

W cenie grouponu:
3 dni (2 noce) dla 2 osób w pokoju 2-osobowym standard
codziennie śniadania dla każdej z osób
zwiedzanie Zamku
koncert muzyki na żywo
bilard, snooker, piłkarzyki
relaks w strefie wellness: basen, sauna, jacuzzi
dostęp do internetu

w 1 z 4 opcji:

1) 399 zł zamiast 1100 zł za pobyt,
2) 469 zł zamiast 1250 zł za pobyt + powitalna kolacja, 
3) 499 zł zamiast 1380 zł za pobyt + wybrany zabieg spa dla dwojga, 
4) 549 zł zamiast 1530 zł za pobyt + powitalna kolacja, wybrany zabieg spa dla dwojga. 

Zamek na Skale**** 

Zlokalizowany w Trzebieszowicach hotel to jeden z najlepiej odrestaurowanych użytkowych zabytków w Polsce – mieści się w murach XV-wiecznego zamku, otoczonego 13-hektarowym, dwupoziomowym parkiem, usytuowanym nad skalnym urwiskiem. Zdobył liczne nagrody i certyfikaty, m.in. Złote Godlo Quality International w kategorii Najwyższa Jakość 2010, Luksusowa Marka Gentelmana 2009. Ponadto należy do Stowarzyszenia Historic Hotels of Europe. 

Zamek na Skale**** oferuje swoim gościom eleganckie i stylowe pokoje, wykwintne potrawy serwowane w restauracji z tarasem z widokiem na rzekę i góry, barbeque w wykonaniu Marka Mola, Mistrza Świata w Grillowaniu 2006, jak również relaks w strefie wellness i zabiegi w Zamkowym Spa, które otrzymało tytuł Najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce w kategorii Spa w Plenerze. Można również wziąć udział w jednym z ciekawych eventów – ich dokładna lista znajduje się na stronie hotelu. 

Lokalne atrakcje:

 • Zabytkowa Twierdza Kłodzko – obiekt obronny, z którym łączy się wiele historycznych wydarzeń. Twierdza kryje również ślady obecności wszystkich narodowości, jakie zamieszkiwały niegdyś miasto. Roztacza się z niej wspaniały widok na miasto i okolice, przy dobrej widoczności dostrzec można oddalony o 40 km Śnieżnik, Szczeliniec Wielki oraz góry otaczające Kotlinę Kłodzką.
 • Złoty Stok ze słynną Kopalnią Złota – do zwiedzania udostępnione są zarówno sztolnie, wyrobiska, mały podziemny wodospad, jak i ekspozycja pamiątek górniczych wraz z unikalnymi górniczymi mapami. Wzrok przyjezdnych przyciągają także średniowieczne zamki warowne położone w okolicy.
 • Ogród Bajek w Międzygórzu, gdzie można podziwiać bajkowe postacie, takie jak Koziołek Matołek, Smok Wawelski czy Królewna Śnieżka oraz wypoczywać w otoczeniu przyrody.
 • Jaskinia Niedźwiedzia: jedna z najpiękniejszych jaskiń, geologiczny rezerwat przyrody. Unikat na skalę Europy. Rocznie to miejsce odwiedza ok 100 000 osób. 
 • Pozostałe atrakcje: kopalnia Uranu, Jaskinia Radochowska, Zdrój Wojciech, Muzeum Papiernictwa, Muzeum Zapałek, Huta Violetta, Torfowisko w Zieleńcu oraz wiele innych.
 • Bliskość do granicy czeskiej.
 • Gondolki po rzece w Kłodzku.
 • Liczne wieże widokowe, skałki wspinaczkowe, park linowy w Złotym Stoku. 
 • Wjazd kolejką na szczyt Czarnej Góry.
 • Pole golfowe, liczne trasy rowerowe i trekingowe.
 • Ruiny Zamku Karpień oraz wiele innych.

Ważne

 • Luksusowy hotel w zabytkowym XVI-wiecznym zamku
 • Nagrody i wyróżnienia: m.in. Złote Godło i Perła Quality International za usługi najwyższej jakości
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 23.07.2013 do 31.10.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: w przypadku pobytów weekendowych w sierpniu obowiązuje dopłata 60 zł/pokój/dzień. Zabieg spa do wyboru (w opcji 3. i 4.): aromatyczny peeling oczyszczający całego ciała, rewitalizująco-nawilżająca maseczka algowa na twarz, liftingujący masaż szyi i dekoltu. Dodatkowo rabaty: 55% na przedłużenie pobytu (200 zł), 30% na obiadokolację (53 zł/os.), 20% na pozostałe usługi gastronomiczne, 20% na usługi spa, 50% na profesjonalną godzinną sesję zdjęciową z pobytu (150 zł zamiast 300 zł). Doba hotelowa: 14-11. Możliwość łączenia grouponów.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja mailowa: rezerwacje@zameknaskale.com.pl na hasło: Groupon – Powitanie Wakacji. W sierpniu wybrany termin można rezerwować od razu, w przypadku pobytów we wrześniu i październiku, rezerwacje przyjmowane są nie wcześniej niż na 2 tygodnie przed planowanym przyjazdem. Datę rezerwacji należy modyfikować z min. 7-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Dostawki: dla dzieci poniżej 9 lat dostawka za opłatą 60 zł. Dostawka zawiera śniadanie.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.