Paryż: 6-dniowa wycieczka do serca Francji z przejazdem, śniadaniami i bogatym programem zwiedzania za 899 zł z biurem Master Tur (zamiast 1580 zł)

od 899 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 580 zł 43% 681 zł
Kup pierwszy!
Paryż – jedno z najpiękniejszych miast świata – kusi bogactwem atrakcji: wspaniałymi zabytkami, muzeami, w których znajdują się tysiące eksponatów i zachwycających dzieł sztuki, barwnymi uliczkami oraz niepowtarzalną atmosferą. Wybierz się do serca Francji z dzisiejszym grouponem i skuś się na 6-dniową wycieczkę z biurem Master Tur w 1 z 4 terminów.

  Termin Cena Wyjściowa Cena Groupon
1 15 - 20.08.2012 1580 zł 899 zł
2 24 - 29.08.2012 1580 zł 899 zł
3 14 - 19.09.2012 1580 zł 899 zł
4 12 - 17.10.2012 1580 zł 899 zł

Podróż do serca Francji
W podróż wybierzesz się klimatyzowanym autokarem, wyposażonym w toaletę, wideo lub DVD oraz barek. Po przyjeździe do Paryża czeka Cię mnóstwo atrakcji – zwiedzanie Luwru i katedry Notre Dame, podziwianie Łuku Triumfalnego oraz rejs statkiem po Sekwanie to jedynie niektóre z nich. W przerwie od zwiedzania będziesz mógł odpocząć w hotelu, a codziennie rano zjesz tradycyjne francuskie śniadanie, które nie tylko pozwoli zaspokoić apetyt, ale także umożliwi Ci rozkoszowanie się smakiem lokalnych specjałów. Dokładny opis wycieczki znajdziesz poniżej.
 
Program wycieczki

Dzień 1.

Wyjazd.
 • Kraków, godz. 9, Dworzec Główny PKS, stanowisko G8
 • Katowice, godz. 10.30, plac przed dworcem PKP, ul. św. Andrzeja
 • Wrocław, godz. 15, dworzec PKS, peron 5
 • Warszawa, godz. 11, parking przed PKiN (dopłata do wyjazdu: 90 zł)
 • Łódź, godz. 13, dworzec PKS Łódź Kaliska (dopłata do wyjazdu: 70 zł
 • Poznań, godz. 16, plac przed dworcem PKP (dopłata do wyjazdu: 70 zł)

Postoje na trasie – na posiłek w indywidualnym zakresie. Nocny przejazd przez Niemcy do Francji.
Dzień 2.
Poranna toaleta. Przyjazd do Paryża w godzinach południowych. Zwiedzanie Luwru. Spacer przez ogrody Tuileries, przejście na plac Concorde, spacer Polami Elizejskimi do Łuku Triumfalnego. Czas wolny na posiłek. Rejs statkiem po Sekwanie w romantycznej scenerii miasta. Przyjazd do hotelu i nocleg.
Dzień 3.
Tradycyjne francuskie śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem do Paryża. Zwiedzanie obiektów: Muzeum Orsay, katedra Notre Dame, most Aleksandra III, kościół św. Marii Magdaleny, Opera Garnier, plac Vendome. Możliwość zakupu francuskich perfum po zwiedzeniu muzeum Fragonard. Czas wolny na Montmartrze – romantycznej i urokliwej dzielnicy filmowej Amelii. Zwiedzanie bazyliki Sacre-Coeur, z której rozciąga się piękny widok na całe miasto. Spacer po zmroku przez oświetloną aleję z placem Pigalle i słynnym kabaretem Moulin Rouge. Dla chętnych wieczór francuski w jednej z najstarszych restauracji Paryża w Dzielnicy Łacińskiej – smakowite dania kuchni francuskiej, konsumowane przy ponadczasowych melodiach muzyki francuskiej. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych.
Dzień 4.
Tradycyjne francuskie śniadanie w hotelu. Przejazd do jednego z najsławniejszych pałaców królów francuskich – Wersalu. Zwiedzanie wnętrza pałacu oraz ogrodów w stylu francuskim. Powrót do Paryża. Wjazd na Wieżę Eiffla, z której rozciąga się panorama na całe miasto. Przejazd na wyspę Cite - najstarszą część miasta. Zwiedzanie katedry Notre Dame. Czas wolny w Dzielnicy Łacińskiej – przeznaczony na posiłek i zakup pamiątek oraz obejrzenie paryskiej Sorbony i Panteonu (miejsca spoczynku m.in. najsławniejszej pary naukowców – państwa Curie). Dla chętnych dodatkowe atrakcje – rewia w znanych paryskich kabaretach Moulin Rouge lub Lido. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych.
Dzień 5.
Tradycyjne francuskie śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Dla chętnych całodniowy pobyt w najpopularniejszych parkach rozrywki (Disneyland® Paris lub Asterix) i inne dodatkowe atrakcje – Conciergerie (dawny pałac królewski oraz więzienie podczas Rewolucji Francuskiej), Saint Chapelle (Święta Kaplica, perła architektury gotyckiej) oraz Muzeum Armii w Les Invalides. W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.
Dzień 6.
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Wrocław, Poznań) lub w godzinach wieczornych (Katowice, Kraków, Łódź, Warszawa).
 
Przykładowe atrakcje turystyczne Paryża:
 • Wieża Eiffla – symbol Paryża i najwyższa budowla we Francji (chociaż ponoć w zależności od temperatury jej wysokość zmienia się nawet o 18 cm). Tę „Żelazną Damę” Francji zdążyło odwiedzić już ponad 200 mln ludzi.
 • Luwr – największe muzeum na świecie, niegdyś pałac królewski. Znajduje sią tam ponad 380 000 eksponatów.
 • Notre Dame – najsłynniejsza na świecie gotycka katedra. Budowano ją ponad 180 lat.
 • Dzielnica Łacińska – zwiedzisz tam dawne opactwo Port-Royal, Kolegium Francuskie, Sorbonę, Panteon i muzeum Cluny.
 • Musée d'Orsay – muzeum impresjonistów i postimpresjonistów. Zbiory zawierają dzieła malarstwa, rzeźby, fotografii oraz meble. Muzeum, powstałe w budynku dawnego dworca kolejowego, zwiedzającym udostępnione zostało w 1986 roku.
 • Łuk Triumfalny – ważny element architektury Paryża. Wybudowany został na początku XIX wieku z rozkazu Napoleona.
 • Centre Pompidou – budynek, w którym mieści się muzeum sztuki nowoczesnej oraz główna biblioteka publiczna.
 • Champs-Élysées – Aleja Pól Elizejskich, reprezentacyjna ulica Paryża.
 • Defense – nowoczesna dzielnica biznesu – kompleks architektoniczny z końca XX wieku.
 • Hotel des Invalides – jeden z najbardziej charakterystycznych budynków Paryża, wzniesiony w drugiej połowie XVII wieku przez Ludwika XIV.
Atrakcje poleca wydawnictwo Pascal:
Francja. Praktyczny przewodnik
Magdalena Dobrzańska-Bzowska i in.
Pascal 2007Ważne

 • Paryż – jedno z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miast świata
 • Zwiedzanie najwspanialszych zabytków – m.in. Luwru, katedry Notre Dame, Łuku Triumfalnego – rejs statkiem po Sekwanie – i wiele więcej
 • Dla chętnych całodniowy pobyt w najpopularniejszych parkach rozrywki – Disneyland® Paris lub Asterix
 • 3 noclegi w hotelu Balladins lub Ibis w okolicach Paryża – pokoje 2-/3-osobowe z łazienką i TV
 • Tradycyjne francuskie śniadania
 • Przejazd komfortowym autokarem – wideo/DVD, barek, toaleta, klimatyzacja
 • Wycieczka objazdowa po Paryżu i zwiedzanie miasta z pilotem
 • 4 terminy do wyboru – w sierpniu, wrześniu i październiku
 • Wyjazd z 6 miast – Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy, Łodzi i Poznania
 • Oferta limitowana

Warunki


 • Groupon ważny w wybranych terminach i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje Konto”

 • Oferta obejmuje 6-dniową wycieczkę do Paryża dla 1 osoby: przejazd autokarem, 3 noclegi w hotelu Balladins lub Ibis (pokoje 2-/3-osobowe) na przedmieściach Paryża, 3 śniadania, opiekę licencjonowanego pilota na trasie, zwiedzanie Paryża z pilotem pełniącym funkcję przewodnika, wycieczkę objazdową autokarem po Paryżu, ubezpieczenie turystyczne KL i NNW, podatek VAT, zestawy słuchawkowe VOX oraz opłaty drogowe i parkingowe w 1 z 4 opcji do wyboru. Opcje dostępne po kliknięciu „Kup teraz”.

 • Cena nie zawiera: wyżywienia (dla chętnych organizowane będą posiłki w restauracjach w cenie 6,50-10 EUR), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem po Sekwanie (12 EUR), biletów na metro w Paryżu (8 EUR), wejścia do Disneylandu® (dorośli: 54 EUR, dzieci: 38 EUR) i dojazdu pociągiem RER, wieczoru francuskiego (32 EUR)

 • Dopłata do wyjazdu z Warszawy: 90 zł, z Łodzi: 70 zł, z Poznania: 70 zł – płatne w autokarze podczas wycieczki

 • Dla par wykupujących wycieczkę zagwarantowane są pokoje 2-osobowe

 • Groupony się nie łączą

 • Zakup grouponu nie jest jednoznaczny z dokonaniem rezerwacji. Konieczna rezerwacja tel. (12) 357 98 88, 517 499 933 lub poprzez formularz http://formularze.webity.pl z podaniem kodu grouponu, kodu zabezpieczającego i danych uczestnika wycieczki (imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, telefon kontaktowy). Po zakupie grouponu konieczne jest podpisanie umowy z organizatorem wycieczki (w ciągu 3 dni w przypadku opcji 1. i 2., w ciągu 10 dni w przypadku opcji 3. i 4.). Groupon można zwrócić w ciągu 10 dni od zakupu

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.