Barcelona: 6-dniowa wycieczka z przejazdem autokarem, noclegami i zwiedzaniem za 399 zł z biurem PAI

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
940 zł 58% 541 zł
37 kupionych

Nie musisz być fanem piłki nożnej, by mieć pewność, że wypad do Barcelony z biurem PAI nie będzie spalony. W programie wycieczki jest bowiem nie tylko zwiedzanie Stadionu Camp Nou FC Barcelony, ale również podziwianie Pałacu Królewskiego, Gotyckiej Kaplicy Św. Agaty, Placu Hiszpańskiego z dawną areną do korridy czy spacer po Plaza de Catalunya. Bądź zatem sprawiedliwym sędzią i oceń zabytki Barcelony własnym okiem zanim komuś polecisz wakacje pod hiszpańskim słońcem - za 6-dniową wycieczkę dla 1 osoby z przejazdem autokarem, 3 noclegami w hotelu w pobliżu Barcelony i opieką pilota/przewodnika zapłacisz 399 zł zamiast 940 zł.

Wycieczka do Barcelony
Do Hiszpanii dotrzesz komfortowym autokarem wyposażonym w WC, TV, AC i barek. Wygodne buty z pewnością przydadzą się podczas długich wędrówek ulicami Barcelony i zwiedzania urokliwych zaułków oraz zabytkowych budowli.  A emocje sięgną zenitu, gdy wkroczysz na piłkarską murawę Stadionu Camp Nou FC Barcelony, zajrzysz do muzeum klubu i szatni.  

Program wycieczki:

Dzień 1.: Wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd nocny w kierunku Hiszpanii.
Dzień 2.: Przyjazd w okolice Barcelony, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, nocleg.
Dzień 3.: Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie Barcelony. W programie m.in. Sagrada Familia, Casa Mila i Park Guell – niezwykły Świat Ogrodów Gaudiego, zwiedzanie Starego Miasta z dzielnicą gotycką, gdzie znajduje się Katedra Św. Eulalii, Casa de l`Ardiaca, Ratusz Miejski Casa de la Ciutat, Pałac Królewski, Gotycka Kaplica Św. Agaty. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4.: Śniadanie, wyjazd na dalsze zwiedzanie Barcelony. W programie m.in. Stadion Camp Nou FC Barcelona (muzeum klubu oraz szatnia), wzgórze Montjuic, Stadion Olimpijski, Plac Hiszpański z pomnikiem-fontanną i dawną areną do korridy, wieczorny pokaz Magicznych Fontann. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.
Dzień 5.: Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd na dalsze zwiedzanie miasta. W programie m.in. Park Joana Miro z rzeźbą Kobieta i Ptak, spacer po prowadzącej z Plaza de Catalunya do pomnika Krzysztofa Kolumba przy samym porcie Vell, Dom Parasoli, ulicy Ramblas stanowiącej główny deptak miasta, targ La Boqueria. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski.
Dzień 6.: Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Rozkład jazdy – miasto, miejsce zbiórki, godzina wyjazdu

 • Bolesławiec – Dworzec PKS ul. Wesoła –  godz. 19
 • Gorzów Wlkp. – Parking przy Hotelu Qubus – godz. 15.20
 • Jędrzychowice – Stacja „Shell” przed granicą, Jędrzychowice 98B, koło hotelu „Jan” – godz. 19.40
 • Łódź – Łódź Kaliska PKS nr 227 - wjazd od ul. Włókniarzy – dopłata 90 zł – godz. 11
 • Poznań – Dworzec Letni PKP - dopłata 50 zł – godz. 15
 • Skwierzyna – Parking „Orlen” przy rondzie – godz. 16
 • Szczecin – Parking przy Dworcu Kolejowym Głównym – dopłata 50 zł – godz. 14.10
 • Świebodzin – Parking „Orlen” przy rondzie – godz. 16.30
 • Warszawa – Plac Defilad - wjazd od ul. Marszałkowskiej – dopłata 110 zł – godz. 8.30
 • Zielona Góra – Stacja „Lukoil” ul. Wrocławska –  godz. 17.30

+ 1 wyjazd dzień póżniej

Ważne

 • Zwiedzanie Barcelony: 6-dniowa wycieczka w terminie 17-22.06.2013
 • W programie: m.in. Sagrada Familia, Katedra Św. Eulalii, Pałac Królewski, Stadion Camp Nou FC Barcelona (muzeum klubu i szatnia), Stadion Olimpijski, Plac Hiszpański i więcej
 • Wyjazd z 11 miast: m.in. Warszawy, Poznania, Łodzi i Szczecina
 • Oferta objęta programem Bezpieczny Groupon
 • Oferta limitowana


W cenie grouponu

 • Przejazd autokarem wyposażonym w WC, TV, AC, barek
 • 3 noclegi w hotelu w pobliżu Barcelony
 • 3 śniadania
 • Opieka pilota/przewodnika

Warunki

Ważność: groupon ważny w terminie od 17.06.2013 do 22.06.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto"
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon
Rezerwacja: konieczna rezerwacja mailowa w ciągu 5 dni od zakupu grouponu: karolina@sobolewscy.pl z przesłaniem grouponu w formie pliku PDF oraz z podaniem danych: terminu i miejsca wyjazdu, imienia i nazwiska, adresu zameldowania, daty urodzenia, nr dowodu tożsamości, nr tel. kontaktowego oraz miejsca wsiadania
Dodatkowe informacje: 1 osoba może kupić kilka grouponów. dopłaty dodatkowe obowiązkowe: ubezpieczenie KL i NNW – 50 zł/os., opłaty wjazdowe, parkingowe, opłata klimatyczna w Hiszpanii - 55 EUR/os. Dodatkowo płatne nieobowiązkowo: wydatki indywidualne, wyżywienie podczas pobytu oraz przejazdu. Ceny wstępu do zwiedzanych obiektów: Sagrada Familia – ok. 10 EURPark Guell – wstęp wolny, atedra gotycka – 7 EUR,  Stadion FC Barcelona (wejście na murawę, do muzeum i szatni): osoba dorosła - 23 EUR, dzieci do lat 5 – wstęp wolny, dzieci od lat 6 do 13, studenci, emeryci – 17 EUR. "Dopłata do pokoju 1 osobowego - 160 zł/os.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert


 

Szukaj ofert Travel