Wybrane badanie USG: jamy brzusznej, tarczycy, dopochwowe, moszny lub prostaty za 35 zł w OliMed w Gliwicach lub Zabrzu (zamiast 70 zł)

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
70 zł 50% 35 zł
Kup jako prezent
79 kupionych

W skrócie

  • Możliwość wykrycia nowotworów, zmian tarczycy, narządów płciowych, kamicy żółciowej czy nerkowej i więcej
  • Niezbędne badania diagnostyczne z wykorzystaniem ultrasonografu
  • Obraz w czasie rzeczywistym
  • Certyfikat Polskiej Akademii Jakości CERT
  • 2 lokalizacje do wyboru 

Warunki

  • Groupon ważny do 27.04.2012 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje konto"
  • Oferta obejmuje wybrane badanie USG: jamy brzusznej, tarczycy, dopochwowe, moszny lub prostaty
  • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon
  • Konieczna rezerwacja tel. (32) 273 88 14 (Zabrze) lub (32) 270 65 68 (Gliwice)

Często bycie prześwietlonym na wylot kończy się znudzeniem, karczemną awanturą czy założeniem grubej kartoteki. Innym razem pokazuje nowe życie lub wręcz ratuje stare. Dlatego zdecyduj się na badanie USG jamy brzusznej, tarczycy, dopochwowe, moszny lub prostaty w NZOZ OliMed w Gliwicach lub Zabrzu – z dzisiejszym grouponem zapłacisz za nie 35 zł zamiast 70 zł.

Badanie z wykorzystaniem ultrasonografu, który w rzeczywistym czasie obrazuje narządy i tkanki, jest nieinwazyjne i bezbolesne. Może za to uchronić przed groźnymi powikłaniami czy kosztownymi operacjami.

USG jamy brzusznej

Jedno z bardziej powszechnych badań pozwala ocenić trzustkę, wątrobę, pęcherzyk, drogi żółciowe, śledzionę, nerki i nadnercza. Dzięki temu lekarz może wykryć choroby nowotworowe, wady rozwojowe, kamicę żółciową czy nerkową.

USG tarczycy

To badanie umożliwia dostrzeżenie zmian patologicznych, w tym torbieli i guzów. Wskazuje nadczynność i niedoczynność organu, który wpływa na metabolizm oraz odpowiada za gospodarkę hormonalną i wapniowo-fosforową. Umożliwia również określenie wielkości węzłów chłonnych szyjnych – powiększone sygnalizują m.in. stany zapalne, różyczkę czy choroby układowe.

USG dopochwowe

W porównaniu z badaniem przeprowadzanym przez powłoki brzuszne, USG transwaginalne jest znacznie dokładniejsze. Przy pomocy sondy można precyzyjnie ocenić zmiany, które pojawiają się w narządach rozrodczych kobiety. Lekarz ma szansę wykryć wady anatomiczne, guzy jajnika czy nowotwory macicy. Badanie należy przeprowadzić m. in. w przypadku trudności związanych z donoszeniem ciąży i problemów z miesiączką. 

USG moszny

Do tego badania panowie nie muszą się wcześniej przygotowywać. A powinni się na nie zdecydować, gdy odczuwają ból w strategicznym miejscu, wyczuwają guz lub mają powiększone jądra. To może bowiem świadczyć o zapaleniu, rozwinięciu się raka czy pojawieniu wodniaka.

USG prostaty

To kolejna diagnostyka ultrasonograficzna, która zapewni panom spokojny sen. Pozwala na precyzyjne określenie wielkości prostaty, rozpoznanie ewentualnych guzów i określenie ich położenia. Ponadto służy ocenie baniek nasieniowodów, pęcherzyków nasiennych i ich symetrii, które ogrywają istotną rolę w szczęśliwym zakończeniu sypialnych przygód.

NZOZ OliMed może poszczycić się Certyfikatem Polskiej Akademii Jakości CERT. Jeśli zatem dasz się prześwietlić tamtejszym lekarzom z pewnością na tym zyskasz.

Dostępne lokalizacje:

ul. Krasińskiego 8
41-800 Zabrze
tel. (32) 273 88 14 lub 509 779 975 

ul. Wielkiej Niedźwiedzicy 4
44-100 Gliwice
tel. (32) 270 65 68

 

   
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement