69 zł zamiast 230 zł za zabieg hydrokolonoterapii w klinice Ener Vita w Gliwicach

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
230 zł 70% 161 zł
Kup jako prezent
131 kupionych

W skrócie

 • Hydrokolonoterapia – płukanie jelita grubego – najskuteczniejszy sposób na oczyszczenie i odtrucie organizmu oraz stymulację jelita do samodzielnej pracy
 • Profilaktyka – zapobieganie zaparciom i regulacja pracy jelita grubego
 • Zabieg w pełni bezpieczny – przeprowadzany w intymnych i komfortowych warunkach
 • Klinika z 16-letnim doświadczeniem – 30 000 przeprowadzonych zabiegów
 • Lokalizacja – ulica Daszyńskiego
 • Oferta limitowana 

Warunki

 • Groupon ważny 6 miesięcy od 05.07.2011
 • Oferta obejmuje 1 zabieg hydrokolonoterapii
 • Dodatkowo 20% rabatu na kolejne 5 zabiegów
 • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon
 • Konieczna rezerwacja mailowa recepcja.gliwice@enervita.pl lub telefoniczna (32) 234 09 99, 603 39 38 99 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada

Fasolki w jednym ze swoich nieśmiertelnych hitów przekonywały, że „mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję”. Nie podważając istotnej wartości tego przekazu i niezwykle chwytliwej melodii, należy jednak dodać, że codzienna kąpiel nie jest w stanie przywrócić czystości wszystkim newralgicznym regionom ciała. Z dzisiejszym grouponem możesz zadbać o higienę nawet najbardziej niedostępnych obszarów, płacąc 69 zł zamiast 230 zł za zabieg hydrokolonoterapii w klinice Ener Vita w Gliwicach.

Hydrokolonoterapia to specjalistyczny proces czyszczenia jelita grubego na całej jego długości. Uważa się ją za nowoczesną formę jednej z najstarszych naturalnych metod profilaktyki i przywracania zdrowia. Zabieg ten nie tylko wzmacnia siły regeneracyjne i odporność organizmu, ale przede wszystkim zmniejsza otyłość brzuszną, zapewnia uczucie lekkości, zapobiega zaparciom i wzdęciom oraz innym groźnym patologiom, jak choćby nowotwór jelita grubego.

Płukanie jelita odbywa się na jego całej długości. W trakcie zabiegu poprzez specjalną rurkę jednorazowego użytku wprowadzana jest oczyszczona przez filtr woda o zmiennej temperaturze. Terapeuta wykonuje w tym czasie masaż powłok brzusznych w celu równomiernego rozprowadzenia wody w całym jelicie grubym. Rozpuszczające działanie wody oraz zmiana jej temperatury pobudza jelito do ruchów robaczkowych, a poprzez dodatkowe rozpuszczenie tlenu w wodzie naturalna flora bakteryjna jelita zyskuje optymalne środowisko życia. Wypłukana zawartość jelita przy pomocy rurki odprowadzana jest z organizmu. Co najważniejsze, całość jest całkowicie bezbolesna i przeprowadzana w komfortowych, intymnych warunkach.

Lista przeciwwskazań podana jest na stronie internetowej kliniki. 

/12/38/1309273783812.PNG


 


 

 


Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement