69 zł zamiast 230 zł za zabieg hydrokolonoterapii w klinice Ener Vita w Gliwicach

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
230 zł 70% 161 zł
Kup jako prezent
131 kupionych

W skrócie

 • Hydrokolonoterapia – płukanie jelita grubego – najskuteczniejszy sposób na oczyszczenie i odtrucie organizmu oraz stymulację jelita do samodzielnej pracy
 • Profilaktyka – zapobieganie zaparciom i regulacja pracy jelita grubego
 • Zabieg w pełni bezpieczny – przeprowadzany w intymnych i komfortowych warunkach
 • Klinika z 16-letnim doświadczeniem – 30 000 przeprowadzonych zabiegów
 • Lokalizacja – ulica Daszyńskiego
 • Oferta limitowana 

Warunki

 • Groupon ważny 6 miesięcy od 05.07.2011
 • Oferta obejmuje 1 zabieg hydrokolonoterapii
 • Dodatkowo 20% rabatu na kolejne 5 zabiegów
 • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon
 • Konieczna rezerwacja mailowa recepcja.gliwice@enervita.pl lub telefoniczna (32) 234 09 99, 603 39 38 99 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada

Fasolki w jednym ze swoich nieśmiertelnych hitów przekonywały, że „mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję”. Nie podważając istotnej wartości tego przekazu i niezwykle chwytliwej melodii, należy jednak dodać, że codzienna kąpiel nie jest w stanie przywrócić czystości wszystkim newralgicznym regionom ciała. Z dzisiejszym grouponem możesz zadbać o higienę nawet najbardziej niedostępnych obszarów, płacąc 69 zł zamiast 230 zł za zabieg hydrokolonoterapii w klinice Ener Vita w Gliwicach.

Hydrokolonoterapia to specjalistyczny proces czyszczenia jelita grubego na całej jego długości. Uważa się ją za nowoczesną formę jednej z najstarszych naturalnych metod profilaktyki i przywracania zdrowia. Zabieg ten nie tylko wzmacnia siły regeneracyjne i odporność organizmu, ale przede wszystkim zmniejsza otyłość brzuszną, zapewnia uczucie lekkości, zapobiega zaparciom i wzdęciom oraz innym groźnym patologiom, jak choćby nowotwór jelita grubego.

Płukanie jelita odbywa się na jego całej długości. W trakcie zabiegu poprzez specjalną rurkę jednorazowego użytku wprowadzana jest oczyszczona przez filtr woda o zmiennej temperaturze. Terapeuta wykonuje w tym czasie masaż powłok brzusznych w celu równomiernego rozprowadzenia wody w całym jelicie grubym. Rozpuszczające działanie wody oraz zmiana jej temperatury pobudza jelito do ruchów robaczkowych, a poprzez dodatkowe rozpuszczenie tlenu w wodzie naturalna flora bakteryjna jelita zyskuje optymalne środowisko życia. Wypłukana zawartość jelita przy pomocy rurki odprowadzana jest z organizmu. Co najważniejsze, całość jest całkowicie bezbolesna i przeprowadzana w komfortowych, intymnych warunkach.

Lista przeciwwskazań podana jest na stronie internetowej kliniki. 

/12/38/1309273783812.PNG


 


 

 


Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.