19 zł zamiast 70 zł za testy alergiczne i test na boleriozę lub zabieg antynikotynowy metodą biorezonansu w Bio-Clinic w Gliwicach

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
70 zł 73% 51 zł
Kup jako prezent
697 kupionych

W skrócie

 • Rozpoznanie alergii i boreliozy lub uwolnienie od głodu nikotynowego
 • Testy alergiczne na 90 alergenów i test diagnostyczny na boreliozę
 • 15-minutowy zabieg – 90 procent pacjentów rzuca palenie
 • Aparat Mora-Super działający na zasadzie biorezonansu – bezinwazyjna i bezbolesna terapia drganiami własnymi organizmu pacjenta
 • Certyfikaty jakości

Warunki

 • Groupon ważny 6 miesięcy od 15.06.2011
 • Oferta obejmuje do wyboru:
  1)
  1 zabieg antynikotynowy
  2)
  wykonanie testów alergicznych na 90 alergenów i 1 testu na boreliozę
 • Dodatkowo 15% rabatu na kolejne testy lub terapię
 • 1 osoba może wykorzystać maks. 2 groupony
 • Rezerwacja tel. (32) 44 17 517 lub 600 686 500 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego  

Niezdiagnozowana alergia jest jak agent specjalny Jej Królewskiej Mości – działa z zaskoczenia i może powalić na kolana. Głód nikotynowy również ma podobną siłę rażenia. Nie daj się zaskoczyć alergii lub rzuć palenie, korzystając z dzisiejszego grouponu za 19 zł na testy alergiczne lub zabieg antynikotynowy w Bio-Clinic w Gliwicach. 

Biorezonansowa terapia to obecnie najskuteczniejsza metoda rzucenia palenia. Tajemnica sukcesu tkwi w użyciu aparatu Mora-Super, który działa dwukanałowo. Technika bipolarna umożliwia równoczesne aplikowanie niskich i wysokich drań naddźwiękowych, by jednocześnie wyleczyć stany chroniczne i ostre. W efekcie po 15-minutowym zabiegu aż 90% pacjentów uwalnia się od głodu nikotynowego. Metoda biorezonansowa jest bezpieczna i nie wywołuje skutków ubocznych. Zaleca się ją palaczom z długoletnim stażem, jak i nałogowcom z dużym zapotrzebowaniem na nikotynę.

Jeśli papierosy omijasz szerokim łukiem, groupon możesz wykorzystać na test diagnozujący zakażenie boleriozą. Najczęstsza choroba odkleszczowa skutkuje między innymi przewlekłą infekcją, porażeniem nerwów obwodowych, chronicznym zmęczeniem i zaburzeniami pamięci. Ryzyko zakażenia jest 10 razy większe niż przed laty, dlatego warto przekonać się, czy nie dotyczy osobiście. Także alergia stała się plagą XXI wieku. Dzięki nieinwazyjnym testom alergicznym na 90 alergenów dowiesz się, czy dotknęła Ciebie i co może powodować uciążliwe bolączki.  

Przygotuj się na pierwszy ruch złośliwego agenta lub rzuć palenie z dnia na dzień.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement