Aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy ze wstępną konsultacją od 889 zł w Citistom w Katowicach

od 889 zł
Kup jako prezent
1 kupionych

W skrócie

Image 1
 • Aparat ortodontyczny: skuteczny sposób na wyleczenie wady zgryzu
 • Rodzaje aparatów: stalowy, estetyczny, samoligaturujący, samoligaturująco-estetyczny
 • Konsultacja wstępna w cenie
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 31.08.2013 do 30.11.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta dotyczy osób które nie skorzystały z poprzedniej oferty Citistom.
Dodatkowe informacje: oferta nie obejmuje kosztów zdjęć, modeli i innych usług. Citistom zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. W takim wypadku Groupon gwarantuje zwrot środków za groupon. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 32 206 06 66. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Z dzisiejszym grouponem możesz zadbać o piękny uśmiech dzięki wizycie w Citistom w Katowicach. Zdecyduj się na aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy ze wstępną konsultacją w 1 z 3 opcji: 

1) 889 zł za stalowy aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy ze wstępną konsultacją, 
2) 1199 zł za samoligaturujący lub estetyczny aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy ze wstępną konsultacją, 
3) 1699 zł za samoligaturujący-estetyczny aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy ze wstępną konsultacją.

Aparat ortodontyczny
Tych, którzy poszukują solidnych aparatów, zadowoli model stalowy. Metalowe zamki są odporne na korozję, a ich wykonana z mikrosiateczki podstawa dobrze przylega do powierzchni zębów. Natomiast aparat samoligaturujący,z racji mniejszych zamków, jest mniej widoczny na zębach i pozwala w łatwy sposób utrzymać higienę. 

Niewidoczny, porcelanowy aparat estetyczny zaś powstał z myślą o osobach, które nie chcą lub nie mogą zmienić na dłużej swojego wizerunku. Podobnie jak dostępny w opcji 3 aparat, który łączy najlepsze cechy samoligaturującego i estetycznego – minimalizuje podrażnienia, zapewniając jednocześnie fizyczny i psychiczny komfort podczas jego noszenia.

Citistom Rodzinne Centrum Stomatologii
Podczas wizyty w Citistom można nie tylko pozbyć się próchnicy, lecz także poznać nowoczesne metody leczenia – ozonowanie, opracowywanie ubytku piaskarką abrazyjną i wiele innych. Są one bezbolesne i znacznie skracają czas zabiegu lub nawet umożliwiają całkowite wyleczenie uzębienia. Dodatkowo w ofercie Centrum znajdują się chirurgia stomatologiczna, ortodoncja, stomatologia dziecięca, endodoncja i wiele innych usług.

Image 1 

Image 2 

 1. A

  Citistom

  ul. Tysiąclecia 39 40-875 Katowice

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.