Aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy ze wstępną konsultacją od 889 zł w Citistom w Katowicach

od 889 zł
Kup jako prezent
1 kupionych

W skrócie

Image 1
 • Aparat ortodontyczny: skuteczny sposób na wyleczenie wady zgryzu
 • Rodzaje aparatów: stalowy, estetyczny, samoligaturujący, samoligaturująco-estetyczny
 • Konsultacja wstępna w cenie
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 31.08.2013 do 30.11.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta dotyczy osób które nie skorzystały z poprzedniej oferty Citistom.
Dodatkowe informacje: oferta nie obejmuje kosztów zdjęć, modeli i innych usług. Citistom zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. W takim wypadku Groupon gwarantuje zwrot środków za groupon. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 32 206 06 66. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Z dzisiejszym grouponem możesz zadbać o piękny uśmiech dzięki wizycie w Citistom w Katowicach. Zdecyduj się na aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy ze wstępną konsultacją w 1 z 3 opcji: 

1) 889 zł za stalowy aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy ze wstępną konsultacją, 
2) 1199 zł za samoligaturujący lub estetyczny aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy ze wstępną konsultacją, 
3) 1699 zł za samoligaturujący-estetyczny aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy ze wstępną konsultacją.

Aparat ortodontyczny
Tych, którzy poszukują solidnych aparatów, zadowoli model stalowy. Metalowe zamki są odporne na korozję, a ich wykonana z mikrosiateczki podstawa dobrze przylega do powierzchni zębów. Natomiast aparat samoligaturujący,z racji mniejszych zamków, jest mniej widoczny na zębach i pozwala w łatwy sposób utrzymać higienę. 

Niewidoczny, porcelanowy aparat estetyczny zaś powstał z myślą o osobach, które nie chcą lub nie mogą zmienić na dłużej swojego wizerunku. Podobnie jak dostępny w opcji 3 aparat, który łączy najlepsze cechy samoligaturującego i estetycznego – minimalizuje podrażnienia, zapewniając jednocześnie fizyczny i psychiczny komfort podczas jego noszenia.

Citistom Rodzinne Centrum Stomatologii
Podczas wizyty w Citistom można nie tylko pozbyć się próchnicy, lecz także poznać nowoczesne metody leczenia – ozonowanie, opracowywanie ubytku piaskarką abrazyjną i wiele innych. Są one bezbolesne i znacznie skracają czas zabiegu lub nawet umożliwiają całkowite wyleczenie uzębienia. Dodatkowo w ofercie Centrum znajdują się chirurgia stomatologiczna, ortodoncja, stomatologia dziecięca, endodoncja i wiele innych usług.

Image 1 

Image 2 

 1. A

  Citistom

  ul. Tysiąclecia 39 40-875 Katowice

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement