Kurs stylizacji paznokci wraz z indywidualną, 2-godzinną konsultacją od 179 zł w Bonjour w Gliwicach (do -74%)

od 179 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
700 zł 74% 521 zł
Kup jako prezent
3 kupionych

W skrócie

  • Profesjonalna nauka napopularniejszych metod stylizacji paznokci: manicure biologiczny, klasyczny, francuski, hybrydowy OPI i więcej
  • Zajęcia w grupach maks. 4-osobowych i 2 godz. indywidualnych konsultacji
  • Po ukończeniu kursu zaświadczenie o ukończeniu szkolenia: potwierdzenie nabytych kwalifikacji 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 16.10.2013 do 16.01.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: kurs odbywa się w weekendy (soboty i niedziele) w grupach 4-osobowych. Materiały w cenie grouponu. W przypadku niezebrania się min. liczby uczestników, groupony będą zwracane. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.:793 60 93 93.
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Dzisiejszy groupon to propozycja zarówno dla tych, co umiejętności w zakresie stylizacji paznokci zliczyć mogą na palcach jednej ręki, jak i tych, którzy umiejętności te chcą mieć w małym paluszku. Przekonaj się o tym, decydując się na kurs w salonie Bonjour w Gliwicach.

Oferta
Kurs stylizacji paznokci w 1 z 2 opcji do wyboru:

1) 179 zł zamiast 700 zł za kurs stylizacji paznokci (manicure biologiczny, klasyczny, francuski i hybrydowy OPI ) oraz 2 godz. indywidualnych konsultacji 
2) 249 zł zamiast 1000 zł za za kurs stylizacji paznokci (manicure biologiczny, klasyczny, francuski, hybrydowy OPI i japoński ) oraz 2 godziny indywidualnych konsultacji.

Proponowane szkolenie to sposób poznania sztuki stylizacji paznokci zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Zakres kursu obejmuje budowę paznokcia oraz wszelkie tajniki jego pielęgnacji. W trakcie zajęć praktycznych można zaś poznać metody stosowane w celu przedłużenia, pielęgnacji czy ozdabiania paznokci – manicure biologiczny, klasyczny, francuski, hybrydowy OPI, a także subtelny, perłowy manicure japoński.

Bonjour
Kameralny, elegancko zaaranżowany gabinet zlokalizowany w samym sercu miasta, w którym poznać można upiększającą moc zabiegów kosmetyki tradycyjnej oraz estetyki laserowej. Personel – z wieloletnim doświadczeniem kosmetycznym zdobytym na międzynarodowej arenie – z magister biofizyki na czele pracuje na wybranych, w pełni naturalnych produktach kosmetycznych niemieckich oraz francuskich firm, m.in. Dr. Belter, Organique, Mary Cohr czy Janssen. Wysoką jakość specjalistycznych zabiegów gwarantują ponadto stosowane w Bonjour innowacyjne technologie, w tym sprzęt Radio Frequency czy urządzenie E-light.

Tajemnicę skuteczności proponowanych zabiegów zgłębić można w trakcie organizowanych na miejscu kursów, w tym m.in. z profesjonalnej stylizacji paznokci.
 
Image 1
 

  1. A

    Bonjour

    Łużycka 16 44-100 Gliwice

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement