Kurs stylizacji paznokci wraz z indywidualną, 2-godzinną konsultacją od 179 zł w Bonjour w Gliwicach (do -74%)

od 179 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
700 zł 74% 521 zł
Kup jako prezent
3 kupionych

W skrócie

  • Profesjonalna nauka napopularniejszych metod stylizacji paznokci: manicure biologiczny, klasyczny, francuski, hybrydowy OPI i więcej
  • Zajęcia w grupach maks. 4-osobowych i 2 godz. indywidualnych konsultacji
  • Po ukończeniu kursu zaświadczenie o ukończeniu szkolenia: potwierdzenie nabytych kwalifikacji 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 16.10.2013 do 16.01.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: kurs odbywa się w weekendy (soboty i niedziele) w grupach 4-osobowych. Materiały w cenie grouponu. W przypadku niezebrania się min. liczby uczestników, groupony będą zwracane. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.:793 60 93 93.
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Dzisiejszy groupon to propozycja zarówno dla tych, co umiejętności w zakresie stylizacji paznokci zliczyć mogą na palcach jednej ręki, jak i tych, którzy umiejętności te chcą mieć w małym paluszku. Przekonaj się o tym, decydując się na kurs w salonie Bonjour w Gliwicach.

Oferta
Kurs stylizacji paznokci w 1 z 2 opcji do wyboru:

1) 179 zł zamiast 700 zł za kurs stylizacji paznokci (manicure biologiczny, klasyczny, francuski i hybrydowy OPI ) oraz 2 godz. indywidualnych konsultacji 
2) 249 zł zamiast 1000 zł za za kurs stylizacji paznokci (manicure biologiczny, klasyczny, francuski, hybrydowy OPI i japoński ) oraz 2 godziny indywidualnych konsultacji.

Proponowane szkolenie to sposób poznania sztuki stylizacji paznokci zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Zakres kursu obejmuje budowę paznokcia oraz wszelkie tajniki jego pielęgnacji. W trakcie zajęć praktycznych można zaś poznać metody stosowane w celu przedłużenia, pielęgnacji czy ozdabiania paznokci – manicure biologiczny, klasyczny, francuski, hybrydowy OPI, a także subtelny, perłowy manicure japoński.

Bonjour
Kameralny, elegancko zaaranżowany gabinet zlokalizowany w samym sercu miasta, w którym poznać można upiększającą moc zabiegów kosmetyki tradycyjnej oraz estetyki laserowej. Personel – z wieloletnim doświadczeniem kosmetycznym zdobytym na międzynarodowej arenie – z magister biofizyki na czele pracuje na wybranych, w pełni naturalnych produktach kosmetycznych niemieckich oraz francuskich firm, m.in. Dr. Belter, Organique, Mary Cohr czy Janssen. Wysoką jakość specjalistycznych zabiegów gwarantują ponadto stosowane w Bonjour innowacyjne technologie, w tym sprzęt Radio Frequency czy urządzenie E-light.

Tajemnicę skuteczności proponowanych zabiegów zgłębić można w trakcie organizowanych na miejscu kursów, w tym m.in. z profesjonalnej stylizacji paznokci.
 
Image 1
 

  1. A

    Bonjour

    Łużycka 16 44-100 Gliwice

    Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.