CrossFit: karnet na 4 zajęcia (79,99 zł) i więcej opcji w CrossFit Gliwice

Ważne
CrossFit: 4 lub 8 wejść
Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów, którzy nie mają założonej karty klienta. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień na kartę płatną 50 zł. Karnet ważny jest przez 1 m-c.
Konieczna rezerwacja online.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wybierz 1 z 2 opcji

Zajęcia CrossFit:

  • 79,99 zł za karnet na 4 wejścia,
  • 149,99 zł za karnet na 8 wejść.

CrossFit:

  • wzmacnia i buduje mięśnie
  • poprawia siłę i wytrzymałość
  • kształtuje sprawność ogólną
  • reguluje braki równowagi w mięśniach: powstałe na skutek braku ruchu lub długotrwałego uprawiania jednej dyscypliny
  • każda jednostka treningowa jest inna
  • celem treningu jest uzyskanie sprawności w 10 różnych obszarach fizycznych (wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siła, gibkość, moc, szybkość, zwinność, równowaga, koordynacja i dokładność)

CrossFit Gliwice

Dbanie o kondycję i tryb życia to dla pracowników CrossFit Gliwice przyjemne wyzwanie, któremu każdego dnia starają się sprostać, trzymając rękę na pulsie w dziedzinie najnowszych technologii, sprzętu czy metod treningowych. Wykwalifikowana kadra, bazując na prestiżowych certyfikatach instruktorskich CrossFit, oferuje m.in. nowatorski program treningowy o zindywidualizowanym charakterze, który, dopasowany do poziomu i potrzeb, przynosi maksymalne korzyści dla ciała, niezależnie od wieku, kondycji fizycznej i płci. 

Uprawiają go zarówno entuzjaści budowania siły, jak i wyczynowi sportowcy, jako uzupełnienie treningu wytrzymałościowego i siłowego. Na miejscu znaleźć można także rozmaite zajęcia fitness oraz sztuki walki, w tym kickboxing, MMA czy samoobronę dla kobiet. 

Sprawdź wirtualny spacer:

A
Świętojańska 57 Gliwice 44-100 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy CrossFit prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia