29,99 zł: bilet wstępu do Śląskiego Wesołego Miasteczka (zamiast 50 zł)

Ważne
Śląskie Wesołe Miasteczko
Warunki

Groupon ważny od 29.08.2015 do 27.09.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon i wymień go na bilet w biurze obsługi klienta Śląskiego Wesołego Miasteczka. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

W życiu – jak w beczce śmiechu – można się czasem nieźle zakręcić. Na szczęście w wesołym miasteczku choć na chwilę oderwiesz się od rzeczywistości i będziesz mógł radośnie spojrzeć na świat przez pryzmat krzywego zwierciadła. Udaj się zatem z dzisiejszym grouponem do Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Oferta

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za 1 bilet wstępu do Śląskiego Wesołego Miasteczka.

W cenie:

  • bilet wstępu do Śląskiego Wesołego Miasteczka ważny od 29.08.2015 do 27.09.2015 – Karnet Extreme (karnet całodniowy + Circus Hoppala + Flic Flac, czyli karuzela z 6-osobowymi ramionami + Sky Flyer, czyli dwie gondole na końcach długich ramion + Mix Machine, czyli karuzela z bębnami).

Śląskie Wesołe Miasteczko

Jedna z najciekawszych rozrywek na Śląsku od 1959 roku to gwarancja doskonałej zabawy dla dzieci i dorosłych. Na miłośników mocnych wrażeń czekają najbardziej ekstremalne atrakcje, a wśród nich jedyny w Polsce rollercoaster Tornado z podwójną pętlą. Rodzinną wyprawę umilą m.in. beczka śmiechu, gabinet krzywych luster i Gwiazda Duża – największa karuzela w kraju. Nie lada emocji dostarcza także zakręcona jazda na karuzelach Apollo 2000, Mix Machine czy Balerina. O szybsze bicie serca przyprawia szalony Flic Flac, a rozrywkę dla najmłodszych zapewnia przelot na Helikopterkach czy szalona jazda w Skoterniach. Spragnieni wrażeń mogą również zjechać łodzią do wody z 16-metrowej wieży.

Śląskie Wesołe Miasteczko
A
Plac Atrakcji 1 (Śląskie Wesołe Miasteczko) Chorzów 41-500 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Śląskie Wesołe Miasteczko prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia