Całodzienny bilet wstępu dla 2 osób (od 24,99 zł) i więcej opcji w Parku Dinozaurów i Gigantycznych Owadów (do - 34%)

Ważne
Park Dinozaurów i Owadów
Warunki

Groupon ważny od 01.07.2015 do 30.09.2015 z wyłączeniem 15.08.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami Parku.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go w kasie na bilet. Atrakcje płatne dodatkowo zgodnie z cennikiem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wybierz 1 z 3 opcji

Całodzienne wejście do parku:

  • 24,99 zł zamiast 38 zł za wejście dla 2 osób,
  • 37,99 zł zamiast 57 zł za wejście dla 3 osób,
  • 49,99 zł zamiast 76 zł za wejście dla 4 osób.

Park Dinozaurów w Ustroniu

Emocje sprzed 65 milionów lat można przeżyć bez konieczności budowania wehikułu czasu. Główną atrakcją Parku jest ścieżka edukacyjna, przy której rozlokowane są naturalnej wielkości ruchome eksponaty dinozaurów wydające odgłosy. Podczas spaceru w scenerii starego lasu będzie można również poszerzyć swoją wiedzę na temat tych fascynujących olbrzymów. W scenerii prehistorycznego lasu kryją się triceratops, wielki apatozaur, przerażający tyranozaur i wiele innych. W drugiej części ścieżki zobaczyć można w bardzo dokładny sposób owady i pajęczaki w skali makro – wielka biedronka siedmiokropka, mrówka rudnica, pająk kątnik olbrzymi czekają na wszystkich, którzy chcą precyzyjnie przyjrzeć się ich budowie. Z kolei z wysokości 4 metrów będzie na nas  patrzeć gąsienica widłogonka siwica.

Park znajduje się na otwartej przestrzeni i jest udostępniony do zwiedzania przez cały rok, wliczając w to okres zimowy, kiedy jest odśnieżany na bieżąco. Na jego terenie znajdują się bezpłatny parking, place zabaw dla dzieci i minigolf. Zimą park jest odśnieżany i przygotowany do śnieżnej zabawy. Na miejscu zamiast bałwana ulepić można ze śniegu ulubionego dinozaura lub owada, wziąć udział w bitwie na śnieżki pomiędzy ruchomymi dinozaurami albo urządzić wyścig na sankach po tajmniczych alejkach. Niezbędnej energii po zabawie dostarczyć może zaś soczysty burger czy aromatyczna pizza, które serwowane są w zlokalizowanej na terenie obiektu restauracji Pizza Burger.

PARK DINOZAURÓW I OWADÓW USTROŃ
A
Katowicka 203 Ustroń 43-450 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy PARK DINOZAURÓW I OWADÓW USTROŃ prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia