Wybielanie zębów lampą Beyond: 1, 2 lub 3 zabiegi od 174,99 zł w Art-Dent w Gliwicach

Ważne

Zabieg polega na aplikacji żelu wybielającego i aktywowanie go światłem akceleratora, gwarantuje zęby bielsze do 5 tonów, nawet przez 2 lata

Warunki

Groupon ważny do 14.09.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 32 331 74 05 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jeśli czarna kawa rzuca cień na Twój uśmiech, złap okazję i przywróć mu dawną biel. Z dzisiejszym grouponem bez cienia wątpliwości zyskasz śnieżnobiały odcień zębów dzięki ich wybieleniu w Art-Dent w Gliwicach.

Oferta
Wybielanie zębów lampą Beyond w 1 z 3 opcji:

1) 174,99 zł za 1 zabieg,
2) 339,99 zł za 2 zabiegi,
3) 499,99 zł za 3 zabiegi.

Wybielanie przy pomocy systemu Beyond to jedna z najskuteczniejszych metod rozjaśniania zębów. Polega na aplikacji specjalnego żelu, który następnie aktywowany jest niebieskim światłem o wysokiej częstotliwości – pomiędzy 480 a 520 nanometrów.

Aplikowane światło rozbija związki nadtlenku wodoru i powoduje natychmiastowy efekt utleniania w strukturze zęba. Na zewnątrz objawia się to rozjaśnieniem koloru kości oraz redukcją przebarwień. Zjawiskowym efektem bieli możesz cieszyć się nawet do 2 lat.

Art-Dent
Ponieważ zalegający kamień nazębny może doprowadzić do próchnicy, warto pamiętać o regularnej profilaktyce. W gabinecie Art-Dent można wykonać skaling, który rozprawi się z kamieniem. Następnie piaskowanie ładnie oczyści uzębienie z osadu, rozjaśniając nieestetyczne przebarwienia. Fluoryzacja zaś dodatkowo wzmocni je przed atakami bakterii i ochroni przed próchnicą. Zabiegi poprzedzi przegląd, który pozwoli wykryć ewentualne problemy z zębami. Jeśli chce się zyskać śnieżnobiały uśmiech, warto wejść w bliski kontakt z lampą Beyond – zęby staną się bielsze od 5 do nawet 14 odcieni.

A
Błonie 3 Gliwice 44-100 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Art-Dent prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia