Zestaw do manicure’u hybrydowego – lakier, baza lub finish dowolnie łączone po 2 sztuki (39 zł), 4 sztuki (65 zł) lub 8 sztuk (109 zł) z przesyłką (do -74%)

od 39 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
115 zł 66% 76 zł
Kup jako prezent
483 kupionych

W skrócie

 • Zestawy do samodzielnego wykonania manicure’u hybrydowego
 • Wybór spośród palety 53 lakierów żelowych Sunny Nails Lacco UV 15 ml, bazy pod lakier lub utwardzającego finishu
 • Optymalnie gęsty lakier łatwo się rozprowadza i idealnie kryje płytkę paznokcia
 • Lakiery produkcji niemieckiej utrzymują się na paznokciach do 4 tygodni
 • Lakier łatwy do aplikacji i usunięcia
 • Do wykonania manicure’u hybrydowego potrzebna jest lampa UV – utwardza się nią lakier
 • 1 osoba może kupić nieograniczoną liczbę grouponów
 • Przesyłka w cenie – bez dodatkowych kosztów
 • Dodatkowe informacje - www.sunnynails.pl

Warunki

 • Groupon ważny od 25.08.2011 przez 7 dni – w tym czasie należy złożyć zamówienie. Groupon dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje Konto"
 • Aby zrealizować groupon, należy wypełnić formularz na stronie http://www.groupon.home.pl/jaapee, podając kod grouponu i w pole „Kolor" wpisując numery kolorów lakierów do manicure’u hybrydowego (baza ma numer 00, finish 99)
 • Realizacja zamówienia w ciągu 21 dni od dnia jego złożenia
 • Oferta obejmuje dowolnie skomponowany zestaw kosmetyków do wykonywania manicure’u hybrydowego – lakieru (wybór spośród 53 kolorów Sunny Nails Lacco UV 15 ml), bazy (00 Base Coat Lacco UV) i żelu zabezpieczającego (99 Finish):
  1) 39 zł zamiast 115 zł za zestaw 2 sztuk
  2) 65 zł zamiast 215 zł za zestaw 4 sztuk lub
  3) 109 zł zamiast 415 zł za zestaw 8 sztuk
 • Wybór wielkości zestawu dokonywany podczas zakupu oferty

Hybryda roweru i maszyny do szycia lub połączenie Warszawy i Łodzi za pomocą autostrady to rozwiązania, które nie do końca zyskały aprobatę odbiorców. Inaczej stało się z połączeniem lakieru do paznokci i żelu, czyli manicure’em hybrydowym. Wypróbuj ten zabieg, który ma już rzesze wielbicielek. Z dzisiejszym grouponem zaopatrzysz się w dowolne lakiery i inne produkty Sunny Nails Lacco UV. Masz do wyboru:

 • 39 zł za 2 sztuki,
 • 65 zł za zestaw 4 sztuk lub
 • 109 zł za zestaw 8 sztuk.

Sunny Nails Lacco UV to niemiecka nowość, która zadomowiła się także na naszym rynku kosmetycznym. Od lakierów innych firm różni się przede wszystkim bogatą gamą kolorów – można wybierać spośród aż 53: od klasycznych brązów i czerwieni, przez róże, błękity, aż po modne szarości i hit tego lata – neonowe barwy. Każda buteleczka zawiera 15 ml łatwo rozprowadzającej się i trwałej substancji, dzięki której Twoje paznokcie zostaną modnie ozdobione nawet na 4 tygodnie. Bez żadnych smug, odpryskiwania, marszczenia się albo matowienia lakieru.

Aby wykonać profesjonalny manicure hybrydowy we własnym domu, trzeba najpierw lekko zmatowić płytkę paznokcia, a następnie ją oczyścić i odtłuścić (można do tego użyć np. preparatu Clean&Prep Sunny Nails). Kolejnym krokiem będzie aplikacja cienkiej warstwy żelu 00 Base Coat Lacco UV – należy utwardzać go w lampie UV 36W przez ok. 1-2 minuty. Po żelu przyjdzie czas na malowanie lakierem – on również wymaga utwardzenia (ok. 2-3 minut). Tę czynność w razie konieczności można powtórzyć, aby uzyskać odpowiednio intensywny kolor. Ostatnią warstwą będzie żel zabezpieczający 99 Finish, który trzeba przemyć cleanerem, np. Sunny Nails (warstwy nakładane wcześniej nie wymagają przemywania). A następnie pozostaje Ci tylko cieszyć się profesjonalnie ozdobionymi paznokciami.

Jak zamówić?

1) Kup groupon. Będzie on dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje Konto”. 
2) W ciągu 7 dni od 25.08.2011 wypełnij formularz na stronie http://www.groupon.home.pl/jaapee.
3) Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 21 dni od dnia jego złożenia.
4) Ciesz się swoim zakupem. 
/36/96/1314200289636.jpg 

Sprawdź najlepsze oferty na wakacyjne podróże:


Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii
15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.