14,70 zł zamiast 29,40 zł za półroczną prenumeratę pisma dla nowoczesnych kobiet „InStyle"

14,7 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
29,4 zł 50% 14,7 zł
Kup jako prezent
1 000+ kupionych

W skrócie

Ważne:

  • Półroczna prenumerata magazynu
  • Międzynarodowy miesięcznik dla kobiet
  • Pismo poświęcone urodzie, modzie i życiu gwiazd
  • W wydaniu listopadowym czekają na Ciebie ekstrazniżki na zabiegi kosmetyczne - tylko dla czytelniczek InStyle. Wejdź na www.instyle.pl i dowiedz się, jak je zdobyć

Warunki

Warunki:

  • Bon ważny od 26.09.2010 do 15.10.2010
  • Oferta obejmuje 6 miesięczną prenumeratę pisma na www.instyle.pl/prenumerata od listopadowego numeru

Jesteś nowoczesną, dynamiczną kobietą? Szukasz pisma, z którego dowiesz się o najnowszych trendach w modzie i skutecznych kosmetykach? Interesuje Cię wielki świat i życie gwiazd? Sięgnij po „InStyle”! „InStyle” to światowy magazyn o modzie i stylu gwiazd. Czasopismo posiada wierne grono czytelniczek m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech i Australii. Dla wielu kobiet to przewodnik w tworzeniu własnego niepowtarzalnego stylu. „InStyle” to światowy stylista gwiazd.

 

Z „InStyle'a" dowiesz się, jak zawsze dobrze wyglądać w pracy, na randce czy kolacji z przyjaciółmi. Poznasz nowinki kosmetyczne, sposoby na domowe spa oraz sprawdzone zabiegi pielęgnacyjne. Zrelaksujesz się przy doniesieniach z „wielkiego świata” i zobaczysz, jak ubierają się celebryci w Polsce i za granicą.

 

Kliknij na www.instyle.pl/prenumerata i zamów półroczną prenumeratę miesięcznika „InStyle” w supercenie 14,70 zł. To nie wszystko! Już dziś skorzystaj z ekstrazniżek na zabiegi kosmetyczne od „InStyle'a" i Groupon.pl. Wejdź na www.instyle.pl i dowiedz się, jak je zdobyć.

 

„InStyle”. Stylista gwiazd. Twój stylista.

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii
15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.