14,70 zł zamiast 29,40 zł za półroczną prenumeratę pisma dla nowoczesnych kobiet „InStyle"

14,7 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
29,4 zł 50% 14,7 zł
Kup jako prezent
1 000+ kupionych

W skrócie

Ważne:

  • Półroczna prenumerata magazynu
  • Międzynarodowy miesięcznik dla kobiet
  • Pismo poświęcone urodzie, modzie i życiu gwiazd
  • W wydaniu listopadowym czekają na Ciebie ekstrazniżki na zabiegi kosmetyczne - tylko dla czytelniczek InStyle. Wejdź na www.instyle.pl i dowiedz się, jak je zdobyć

Warunki

Warunki:

  • Bon ważny od 26.09.2010 do 15.10.2010
  • Oferta obejmuje 6 miesięczną prenumeratę pisma na www.instyle.pl/prenumerata od listopadowego numeru

Jesteś nowoczesną, dynamiczną kobietą? Szukasz pisma, z którego dowiesz się o najnowszych trendach w modzie i skutecznych kosmetykach? Interesuje Cię wielki świat i życie gwiazd? Sięgnij po „InStyle”! „InStyle” to światowy magazyn o modzie i stylu gwiazd. Czasopismo posiada wierne grono czytelniczek m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech i Australii. Dla wielu kobiet to przewodnik w tworzeniu własnego niepowtarzalnego stylu. „InStyle” to światowy stylista gwiazd.

 

Z „InStyle'a" dowiesz się, jak zawsze dobrze wyglądać w pracy, na randce czy kolacji z przyjaciółmi. Poznasz nowinki kosmetyczne, sposoby na domowe spa oraz sprawdzone zabiegi pielęgnacyjne. Zrelaksujesz się przy doniesieniach z „wielkiego świata” i zobaczysz, jak ubierają się celebryci w Polsce i za granicą.

 

Kliknij na www.instyle.pl/prenumerata i zamów półroczną prenumeratę miesięcznika „InStyle” w supercenie 14,70 zł. To nie wszystko! Już dziś skorzystaj z ekstrazniżek na zabiegi kosmetyczne od „InStyle'a" i Groupon.pl. Wejdź na www.instyle.pl i dowiedz się, jak je zdobyć.

 

„InStyle”. Stylista gwiazd. Twój stylista.

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.