Od 79,99 zł: komplet przyborów kuchennych Master Cooks w oryginalnym opakowaniu z przesyłką 24h Eksperymentuj w kuchni, używając wygodnych przyborów niezbędnych przy przygotowywaniu różnych potraw. Oferta 6-elementowy zestaw przyborów kuchennych Master Cooks w 1 z 2 opcji: 1) 79,99 zł zamiast 199 zł za 1 komplet, 2) 149 zł zamiast 398 zł za 2 komplety. Łopatki, łyżki i i... zapisz się- 60%

Od 79,99 zł: komplet przyborów kuchennych Master Cooks w oryginalnym opakowaniu z przesyłką 24h

Kupon od Rapida sp. z. o. o. sp. k. Shopping
Ważne
  • 6-elementowy komplet: elastyczna łopatka, cedzak, łopatka, chochla, łyżka do spaghetti, duża łyżka
  • Designerskie: neonowe kolory, specjalnie zaprojektowane kształty
Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz” należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje".  Kontakt: kontakt@qls.pl lub tel. 684 329 916.
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Eksperymentuj w kuchni, używając wygodnych przyborów niezbędnych przy przygotowywaniu różnych potraw.

Oferta
6-elementowy zestaw przyborów kuchennych Master Cooks w 1 z 2 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 199 zł za 1 komplet,
2) 149 zł zamiast 398 zł za 2 komplety.

Łopatki, łyżki i inne elementy zestawu zostały wyposażone w system podpórek, dzięki którym nie dotykają one bezpośrednio blatu, zapewniającym tym samym większą higienę użytkowania. Wysoka jakość wykonania przekłada się na trwałość, a użycie odpowiedniego tworzywa sprawia, że przybory są odporne na działanie wysokich temperatur – nawet do 240°C.

Rapida sp. z. o. o. sp. k.
 
Oferta firmy Rapida sp. z. o. o. sp. k. prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia