99 zł zamiast 149 zł: rejestrator samochodowy MV505 z przesyłką – nagrywanie w dzień i w nocy

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
149 zł 34% 50 zł
96 kupionych

W skrócie

  • Tryb nocny w podczerwieni: rejestrowanie dźwięku i obrazu w dzień oraz w nocy
  • Dodatkowe funkcje: aparat, detekcja ruchu, nagrywanie cykliczne i więcej
  • Kąt widzenia 120 stopni: rejestrowanie każdego szczegółu na drodze
  • Oferta limitowana

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo w dzień i w nocy podczas podróży samochodem. Umożliwi Ci to wielofunkcyjny rejestrator samochodowy MV505, który z dzisiejszym grouponem zamówisz za 99 zł zamiast 149 zł.

Rejestrator MV505
Wielofunkcyjne urządzenie pozwoli na zarejestrowanie wszystkiego, co dzieje się na drodze podczas podróży, i tym samym zapewni bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerom. Zostało wyposażone w wygodny obrotowy i kolorowy ekran o przekątnej 2,4″, który dodatkowo ułatwi korzystanie z rejestratora. W zestawie znajdują się również zasilacz samochodowy oraz kabel miniUSB.

Specyfikacja techniczna:
- matryca: CMOS 1,3 Mpx
- rozdzielczość: 1280x720 / 720x480 / 640x480 / 25 fps
- format video: AVI
- szerokość kąta widzenia: 120 stopni
- wyświetlacz obrotowy 2,4’’ HD TFT LCD
- wbudowane głośniki i mikrofon
- funkcje dodatkowe: nagrywanie cykliczne, tryb nocny, detekcja ruchu, nagrywanie dźwięku
- obsługa karty SD do 32 GB
- wyjścia:  AV, miniUSB
- bateria litowo-jonowa 800 mAh

Image 1

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.