399 zł zamiast 1140 zł: trwale usuwający owłosienie depilator laserowy Rio Lahr-2 z przesyłką

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 140 zł 65% 741 zł
649 kupionych

W skrócie

  • Osobisty laser do depilacji: możliwość regulacji mocy, dostosowanie intensywności zabiegu do indywidualnych potrzeb, ergonomiczny kształt i prosta obsługa
  • Wygoda i oszczędność: do stosowania w domu bez okularów ochronnych, bez konieczności wielokrotnego powtarzania zabiegu w salonach kosmetycznych
  • Skuteczność: po 4 lub 6 zabiegach włosy zanikają w 100%, regularne stosowanie zapobiega ich odrastaniu
  • Produkt objęty 24-miesięczną gwarancją
  • Oferta limitowana

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje".  
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 5 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści. 

Zyskaj gładką skórę w domowym zaciszu dzięki osobistemu depilatorowi laserowemu Rio Lahr-2, za który z dzisiejszym grouponem zapłacisz 399 zł zamiast 1140 zł.

Depilator laserowy Rio Lahr-2
Firma Rio Beauty to ekspert w dziedzinie tworzenia produktów do profesjonalnego usuwania zbędnego owłosienia w domowych warunkach. Dlatego technologia depilatora Rio Lahr-2 jest identyczna jak w przypadku laserów używanych w salonach urody. Urządzenie wysyła wiązkę światła w kierunku mieszków włosowych z wystarczającą siłą, aby w ciągu 4 sekund skutecznie zniszczyć korzenie włosów. 5 poziomów mocy światła umożliwia dostosowanie intensywności zabiegu do indywidualnych potrzeb.

Specyfikacja techniczna:
- długość fali lasera: 808 nm, 3x3 mm
- blokada zabezpieczająca
- moc: 12 W
- zasilanie sieciowe
- dożywotnia wiązka lasera

W zestawie:
- depilator
- zasilacz sieciowy
- instrukcja obsługi
- instruktażowa płyta DVD w języku polskim

Zobacz urządzenie Rio Lahr-2 (w innych krajach znane jako Rio Lahr C3000)


 Image 1

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.