399 zł zamiast 1140 zł: trwale usuwający owłosienie depilator laserowy Rio Lahr-2 z przesyłką

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 140 zł 65% 741 zł
Kup jako prezent
291 kupionych

W skrócie

  • Osobisty laser do depilacji: możliwość regulacji mocy, dostosowanie intensywności zabiegu do indywidualnych potrzeb, ergonomiczny kształt i prosta obsługa
  • Wygoda i oszczędność: do stosowania w domu bez okularów ochronnych, bez konieczności wielokrotnego powtarzania zabiegu w salonach kosmetycznych
  • Skuteczność: po 4 lub 6 zabiegach włosy zanikają w 100%, regularne stosowanie zapobiega ich odrastaniu
  • Produkt objęty 24-miesięczną gwarancją
  • Oferta limitowana

Image 1
 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 27.05.2013 do 21.06.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje konto".
Realizacja zamówienia: aby zrealizować groupon, należy wypełnić formularz na: https://zrealizujkupon.pl, podając kod grouponu.
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji. Osoby chore na tarczycę, epilepsję i z rozrusznikiem serca nie mogą używać tego produktu.
Dostawa: termin realizacji zamówienia to 72 godziny od daty otrzymania potwierdzenia, przesyłka kurierska w cenie grouponu.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zyskaj gładką skórę w domowym zaciszu dzięki osobistemu depilatorowi laserowemu Rio Lahr-2, za który z dzisiejszym grouponem zapłacisz 399 zł zamiast 1140 zł.

Depilator laserowy Rio Lahr-2
Firma Rio Beauty to ekspert w dziedzinie tworzenia produktów do profesjonalnego usuwania zbędnego owłosienia w domowych warunkach. Dlatego technologia depilatora Rio Lahr-2 jest identyczna jak w przypadku laserów używanych w salonach urody. Urządzenie wysyła wiązkę światła w kierunku mieszków włosowych z wystarczającą siłą, aby w ciągu 4 sekund skutecznie zniszczyć korzenie włosów. 5 poziomów mocy światła umożliwia dostosowanie intensywności zabiegu do indywidualnych potrzeb.

Specyfikacja techniczna:
- długość fali lasera: 808 nm, 3x3 mm
- blokada zabezpieczająca
- moc: 12 W
- zasilanie sieciowe
- dożywotnia wiązka lasera

W zestawie:
- depilator
- zasilacz sieciowy
- instrukcja obsługi
- instruktażowa płyta DVD w języku polskim

Zobacz urządzenie Rio Lahr-2 (w innych krajach znane jako Rio Lahr C3000)

 Image 1

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.