399 zł zamiast 1140 zł: trwale usuwający owłosienie depilator laserowy Rio Lahr-2 z przesyłką

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 140 zł 65% 741 zł
Kup jako prezent
291 kupionych

W skrócie

  • Osobisty laser do depilacji: możliwość regulacji mocy, dostosowanie intensywności zabiegu do indywidualnych potrzeb, ergonomiczny kształt i prosta obsługa
  • Wygoda i oszczędność: do stosowania w domu bez okularów ochronnych, bez konieczności wielokrotnego powtarzania zabiegu w salonach kosmetycznych
  • Skuteczność: po 4 lub 6 zabiegach włosy zanikają w 100%, regularne stosowanie zapobiega ich odrastaniu
  • Produkt objęty 24-miesięczną gwarancją
  • Oferta limitowana

Image 1
 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 27.05.2013 do 21.06.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje konto".
Realizacja zamówienia: aby zrealizować groupon, należy wypełnić formularz na: https://zrealizujkupon.pl, podając kod grouponu.
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji. Osoby chore na tarczycę, epilepsję i z rozrusznikiem serca nie mogą używać tego produktu.
Dostawa: termin realizacji zamówienia to 72 godziny od daty otrzymania potwierdzenia, przesyłka kurierska w cenie grouponu.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zyskaj gładką skórę w domowym zaciszu dzięki osobistemu depilatorowi laserowemu Rio Lahr-2, za który z dzisiejszym grouponem zapłacisz 399 zł zamiast 1140 zł.

Depilator laserowy Rio Lahr-2
Firma Rio Beauty to ekspert w dziedzinie tworzenia produktów do profesjonalnego usuwania zbędnego owłosienia w domowych warunkach. Dlatego technologia depilatora Rio Lahr-2 jest identyczna jak w przypadku laserów używanych w salonach urody. Urządzenie wysyła wiązkę światła w kierunku mieszków włosowych z wystarczającą siłą, aby w ciągu 4 sekund skutecznie zniszczyć korzenie włosów. 5 poziomów mocy światła umożliwia dostosowanie intensywności zabiegu do indywidualnych potrzeb.

Specyfikacja techniczna:
- długość fali lasera: 808 nm, 3x3 mm
- blokada zabezpieczająca
- moc: 12 W
- zasilanie sieciowe
- dożywotnia wiązka lasera

W zestawie:
- depilator
- zasilacz sieciowy
- instrukcja obsługi
- instruktażowa płyta DVD w języku polskim

Zobacz urządzenie Rio Lahr-2 (w innych krajach znane jako Rio Lahr C3000)

 Image 1

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.