Od 54,99 zł: wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Maxxcuisine (do -50%)

od 54,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
99 zł 44% 44,01 zł
Kup jako prezent
27 kupionych

W skrócie

  • 6-częściowy zestaw przydatny w kuchni
  • Siekanie, krojenie, mieszanie, ubijanie i wiele więcej
  • Pojemność: ok. 1750 ml
  • Oferta limitowana

 

Warunki

Ważność: groupon ważny do 6.11.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: oferta nie łączy się z innymi promocjami. 
Realizacja zamówienia: należy wypełnić formularz na: www.flagranti.pl/lp i podać kod grouponu.
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, jeśli chcesz zapytać o ofertę lub masz pytania przed złożeniem zamówienia na www.flagranti.pl (przed wykorzystaniem kuponu) – skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Groupon pod nr tel. (22) 496 08 88, po złożeniu zamówienia – w przypadku pytań o status przesyłki, a także w przypadku niezgodności lub niekompletności zamówienia, braku paragonów i faktur oraz zwrotów zamówień – napisz do Biura Obsługi Sklepu pod adres bok@flagranti.pl. Zawsze możesz sprawdzić status swojego zamówienia po zalogowaniu się na stronie Flagranti.pl. Sklep Flagranti.pl powiadomi Cię każdorazowo o zmianie statusu zamówienia (otrzymanie płatności za przesyłkę, wysyłka towaru itp.).
Dostawa: przesyłka na terenie Polski płatna: 20 zł (kurier). Termin realizacji zamówienia to do 14 dni roboczych od daty jego złożenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zadbaj o to, by w kuchni wszystko funkcjonowało dobrze nawet w najmniejszych szczegółach. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem, zaopatrując się w wielofunkcyjnego pomocnika.

Oferta
Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Maxxcuisine w 1 z 2 opcji:

1) 54,99 zł zamiast 99 zł za 1 urządzenie,
2) 99,99 zł zamiast 198 zł za 2 urządzenia.

Maxxcuisine
Wszechstronne urządzenie przyda się w kuchni i to bez względu na to, co akurat należy przygotować. Poszczególne elementy pozwolą szybko posiekać czy zetrzeć warzywa lub też dokładnie wymieszać produkty. Wszystko to bez zbędnego bałaganu, gdyż urządzenie wyposażono w pojemnik, do którego od razu trafiają przygotowywane składniki. Maxxcuisine znajdzie też zastosowanie przy pieczeniu słodkości. Ułatwi ubicie piany, przygotowanie ciastka, a specjalna nasadka skutecznie oddzieli białko od żółtka. Sprzęt pozwoli przygotować niejedną potrawę, gdyż będące jego częścią ostrza wykonano ze stali nierdzewnej, która jest długowiecznym i zachowującym swoje walory materiałem. 

Image 1 

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.