Od 54,99 zł: wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Maxxcuisine (do -50%)

od 54,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
99 zł 44% 44,01 zł
Kup jako prezent
27 kupionych

W skrócie

  • 6-częściowy zestaw przydatny w kuchni
  • Siekanie, krojenie, mieszanie, ubijanie i wiele więcej
  • Pojemność: ok. 1750 ml
  • Oferta limitowana

 

Warunki

Ważność: groupon ważny do 6.11.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: oferta nie łączy się z innymi promocjami. 
Realizacja zamówienia: należy wypełnić formularz na: www.flagranti.pl/lp i podać kod grouponu.
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, jeśli chcesz zapytać o ofertę lub masz pytania przed złożeniem zamówienia na www.flagranti.pl (przed wykorzystaniem kuponu) – skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Groupon pod nr tel. (22) 496 08 88, po złożeniu zamówienia – w przypadku pytań o status przesyłki, a także w przypadku niezgodności lub niekompletności zamówienia, braku paragonów i faktur oraz zwrotów zamówień – napisz do Biura Obsługi Sklepu pod adres bok@flagranti.pl. Zawsze możesz sprawdzić status swojego zamówienia po zalogowaniu się na stronie Flagranti.pl. Sklep Flagranti.pl powiadomi Cię każdorazowo o zmianie statusu zamówienia (otrzymanie płatności za przesyłkę, wysyłka towaru itp.).
Dostawa: przesyłka na terenie Polski płatna: 20 zł (kurier). Termin realizacji zamówienia to do 14 dni roboczych od daty jego złożenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zadbaj o to, by w kuchni wszystko funkcjonowało dobrze nawet w najmniejszych szczegółach. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem, zaopatrując się w wielofunkcyjnego pomocnika.

Oferta
Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Maxxcuisine w 1 z 2 opcji:

1) 54,99 zł zamiast 99 zł za 1 urządzenie,
2) 99,99 zł zamiast 198 zł za 2 urządzenia.

Maxxcuisine
Wszechstronne urządzenie przyda się w kuchni i to bez względu na to, co akurat należy przygotować. Poszczególne elementy pozwolą szybko posiekać czy zetrzeć warzywa lub też dokładnie wymieszać produkty. Wszystko to bez zbędnego bałaganu, gdyż urządzenie wyposażono w pojemnik, do którego od razu trafiają przygotowywane składniki. Maxxcuisine znajdzie też zastosowanie przy pieczeniu słodkości. Ułatwi ubicie piany, przygotowanie ciastka, a specjalna nasadka skutecznie oddzieli białko od żółtka. Sprzęt pozwoli przygotować niejedną potrawę, gdyż będące jego częścią ostrza wykonano ze stali nierdzewnej, która jest długowiecznym i zachowującym swoje walory materiałem. 

Image 1 

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.