Od 29 zł: kolorowe hula-hop z masażerem i przesyłką (do -71%)

od 29 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
60 zł 52% 31 zł
234 kupionych

W skrócie

  • Hula-Hop: efektywny i efektowny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów
  • Wielofunkcyjne: może być stosowane na różnych częściach ciała
  • Łatwy montaż za pomocą łącznika
  • Oferta limitowana

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej.
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Jeśli kręci Cię dobra figura, zakręć się wokół hula-hop, które kupisz z dzisiejszym grouponem, wybierając 1 z 3 opcji

1) 29 zł zamiast 60 zł za hula-hop, 
2) 49 zł zamiast 120 zł za 2 hula-hop, 
3) 69 zł zamiast 240 zł za 4 hula-hop. 

Hula-Hop
Nienaganna sylwetka wymaga wielu starań, jednak niektóre z nich mogą być bardzo przyjemne. Kolorowe hula-hop pomoże w efektowny sposób zrzucić zbędne kilogramy – wystarczy założyć przyrząd na wybraną partię ciała i zacząć nim kręcić. Intensywne i wymagające zaangażowania ruchy ciała pomagają spalać kalorie i modelować nawet najbardziej problematyczne obszary ciała. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby podczas treningu wywierać nacisk na mięśnie, a jednocześnie delikatnie masować ciało. Wraz z hula-hop otrzymasz opakowanie, które posłuży do przechowywania i transportu urządzenia, które łatwo składa się i rozkłada dzięki prostemu łącznikowi.  

 Image 1

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.