Od 29 zł: kolorowe hula-hop z masażerem i przesyłką (do -71%) Jeśli kręci Cię dobra figura, zakręć się wokół hula-hop, które kupisz z dzisiejszym grouponem, wybierając 1 z 3 opcji 1) 29 zł zamiast 60 zł za hula-hop,  2) 49 zł zamiast 120 zł za 2 hula-hop,  3) 69 zł zamiast 240 zł za 4 hula-hop.  Hula-Hop Nienaganna sylwetka wymaga wi... zapisz się- 52%

Od 29 zł: kolorowe hula-hop z masażerem i przesyłką (do -71%)

Kupon od PG GROUP  NIP: 7010362375 Shopping
Ważne
  • Hula-Hop: efektywny i efektowny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów
  • Wielofunkcyjne: może być stosowane na różnych częściach ciała
  • Łatwy montaż za pomocą łącznika
  • Oferta limitowana
Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz” należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej.
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Jeśli kręci Cię dobra figura, zakręć się wokół hula-hop, które kupisz z dzisiejszym grouponem, wybierając 1 z 3 opcji

1) 29 zł zamiast 60 zł za hula-hop, 
2) 49 zł zamiast 120 zł za 2 hula-hop, 
3) 69 zł zamiast 240 zł za 4 hula-hop. 

Hula-Hop
Nienaganna sylwetka wymaga wielu starań, jednak niektóre z nich mogą być bardzo przyjemne. Kolorowe hula-hop pomoże w efektowny sposób zrzucić zbędne kilogramy – wystarczy założyć przyrząd na wybraną partię ciała i zacząć nim kręcić. Intensywne i wymagające zaangażowania ruchy ciała pomagają spalać kalorie i modelować nawet najbardziej problematyczne obszary ciała. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby podczas treningu wywierać nacisk na mięśnie, a jednocześnie delikatnie masować ciało. Wraz z hula-hop otrzymasz opakowanie, które posłuży do przechowywania i transportu urządzenia, które łatwo składa się i rozkłada dzięki prostemu łącznikowi.  

 Image 1

PG GROUP NIP: 7010362375
 
Oferta firmy PG GROUP NIP: 7010362375 prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia