79,90 zł zamiast 159 zł: modna pikowana kurtka z przesyłką – 4 kolory do wyboru

od 79,9 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
159 zł 50% 79,1 zł
162 kupionych

W skrócie

  • 4 kolory do wyboru: czarny, czerwony, niebieski i beżowy
  • 5 rozmiarów: S, M, L, XL i XXL
  • Modny fason: podkreśla talię

 

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". Wybór koloru i rozmiaru dokonywany podczas zakupu oferty. Więcej informacji: ottanta@ottanta.op.pl
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 5 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Możesz znieść chłodną jesień w modnym wydaniu, zakładając na siebie stylowe ubrania. Skorzystaj z dzisiejszej oferty. 

Oferta

  • 79,90 zł zamiast 159 zł za damską kurtkę pikowaną (kolory: czarny, czerwony, niebieski i beżowy, rozmiar od S do XXL).

Krój tej lekko ocieplanej kurtki delikatnie podkreśla kobiecą figurę, uwydatnia talię i biust. Eleganckie okrycie wykonano w 100% z poliestru, dzięki czemu chroni ono przed deszczem. Ciepło podczas jesiennych dni zapewni z kolei podszewka. Kurtkę można nosić na co dzień, do jeansów, spódnic, oraz łączyć ją z biznesowymi strojami. Jej uniwersalność spodoba się osobom w każdym wieku.
 

Specyfikacja:

  • 2 otwarte kieszenie
  • zapinana na zamek błyskawiczny 

Image 1

Image 2
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.