79,90 zł zamiast 159 zł: modna pikowana kurtka z przesyłką – 4 kolory do wyboru

od 79,9 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
159 zł 50% 79,1 zł
162 kupionych

W skrócie

  • 4 kolory do wyboru: czarny, czerwony, niebieski i beżowy
  • 5 rozmiarów: S, M, L, XL i XXL
  • Modny fason: podkreśla talię

 

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". Wybór koloru i rozmiaru dokonywany podczas zakupu oferty. Więcej informacji: ottanta@ottanta.op.pl
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 5 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Możesz znieść chłodną jesień w modnym wydaniu, zakładając na siebie stylowe ubrania. Skorzystaj z dzisiejszej oferty. 

Oferta

  • 79,90 zł zamiast 159 zł za damską kurtkę pikowaną (kolory: czarny, czerwony, niebieski i beżowy, rozmiar od S do XXL).

Krój tej lekko ocieplanej kurtki delikatnie podkreśla kobiecą figurę, uwydatnia talię i biust. Eleganckie okrycie wykonano w 100% z poliestru, dzięki czemu chroni ono przed deszczem. Ciepło podczas jesiennych dni zapewni z kolei podszewka. Kurtkę można nosić na co dzień, do jeansów, spódnic, oraz łączyć ją z biznesowymi strojami. Jej uniwersalność spodoba się osobom w każdym wieku.
 

Specyfikacja:

  • 2 otwarte kieszenie
  • zapinana na zamek błyskawiczny 

Image 1

Image 2
15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.