Od 79 zł: kubeczki menstruacyjne z bezpiecznego silikonu medycznego z przesyłką (do -67%)

od 79 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
179 zł 56% 100 zł
Kup jako prezent
351 kupionych

W skrócie

  • Ekologiczny i oszczędny: 1 kubeczek starcza na 10 lat, przez tyle czasu nie musisz kupować podpasek i tamponów, oszczędzisz kilka tysięcy złotych
  • 2 rozmiary: A - dla kobiet przed 30. rokiem życia, B - dla kobiet po 30. roku życia
  • Bezpieczny: wykonany z silikonu medycznego, bezzapachowy, wolny od szkodliwych substancji, hipoalergiczny 
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny do 12.07.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje konto".
Realizacja zamówienia: należy wypełnić formularz na: https://zrealizujkupon.pl, podając kod grouponu.
Dostawa: przesyłka w cenie, termin realizacji zamówienia to 14 dni od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Poznaj ekologiczną i higieniczną alternatywę dla podpasek i tamponów – wybierz bezpieczne kubeczki menstruacyjne OrganiCup z 1 z 3 grouponów:

1) 79 zł za 1 szt.,
2) 149 zł za 2 szt.,
3) 199 zł za 3 szt.

OrganiCup 
Kubeczki zostały wykonane przez duńską firmę z bezpiecznego silikonu medycznego, który jest wolny od jakichkolwiek substancji zapachowych, wybielaczy czy kleju. Ten ekologiczny i nowoczesny produkt zapewnia 100% wygody podczas pływania, biegania, uprawiania jogi i innych zajęć. Jest niewyczuwalny i nie powoduje dyskomfortu. Sposób użycia i utrzymania w czystości jest bardzo prosty kubeczek można wymieniać zaledwie 2 razy dziennie, można w nim spać, a przed założeniem wystarczy umyć ciepłą wodą z mydłem lub płynem do higieny intymnej. 

Używanie kubeczków przyczyni się do ochrony środowiska i pomoże zaoszczędzić pieniądze. Do tego nie trzeba będzie pamiętać o zabraniu tamponów do pracy, szkoły i na wakacje. 

Image 1

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.