Od 49,99 zł: ciepły koc z rękawami na zimę, z przesyłką (do -50%)

od 49,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
89,99 zł 44% 40 zł
338 kupionych

W skrócie

  • Uniwersalny rozmiar: 138x180 cm, długość rękawów 50 cm
  • Wbudowane rękawy: wygoda, całkowita ochrona przed zimnem

 

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie. 

 

Spraw, aby najmroźniejsze zimowe wieczory emanowały ciepłem. Z dzisiejszym grouponem pomogą w tym kolorowe koce z rękawami.

Oferta
Koce z rękawami:

1) 49,99 zł zamiast 89,99 zł za koc czarny, niebieski lub czerwony,
2) 89,99 zł zamiast 179,98 zł za dwa koce: 2 x czarny, czarny i niebieski lub czerwony, 2 x niebieski, niebieski i czerwony, 2 x czerwony.

Choć koc posiada wbudowane rękawy, to nie wpływa to na swobodę ruchu – tę zapewnia w maksymalnym stopniu. Miły w dotyku  i obszerny ucieszy zimowych zmarzluchów, którzy będą mogli okryć się nim w całości, a następnie oddać się błogiemu relaksowi w cieple.

 Image 1

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.