Od 49,99 zł: ciepły koc z rękawami na zimę, z przesyłką (do -50%)

od 49,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
89,99 zł 44% 40 zł
338 kupionych

W skrócie

  • Uniwersalny rozmiar: 138x180 cm, długość rękawów 50 cm
  • Wbudowane rękawy: wygoda, całkowita ochrona przed zimnem

 

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie. 

 

Spraw, aby najmroźniejsze zimowe wieczory emanowały ciepłem. Z dzisiejszym grouponem pomogą w tym kolorowe koce z rękawami.

Oferta
Koce z rękawami:

1) 49,99 zł zamiast 89,99 zł za koc czarny, niebieski lub czerwony,
2) 89,99 zł zamiast 179,98 zł za dwa koce: 2 x czarny, czarny i niebieski lub czerwony, 2 x niebieski, niebieski i czerwony, 2 x czerwony.

Choć koc posiada wbudowane rękawy, to nie wpływa to na swobodę ruchu – tę zapewnia w maksymalnym stopniu. Miły w dotyku  i obszerny ucieszy zimowych zmarzluchów, którzy będą mogli okryć się nim w całości, a następnie oddać się błogiemu relaksowi w cieple.

 Image 1

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.