Od 49,99 zł: wydajna nagrzewnica samochodowa z przesyłką (do -55%)

od 49,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
99,99 zł 50% 50 zł
142 kupionych

W skrócie

  • Zastosowanie: zimą błyskawiczne odmrażanie szyb, ogrzewanie wnętrza auta czy rąk; latem chłodzenie powietrza w kabinie
  • Zalety: wydajny element grzejny PTC, wentylator, 1,5-metrowy kabel ułatwiający montaż
  • Oferta limitowana
 

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie daj się siarczystym mrozom ani palącym upałom – kup samochodową nagrzewnicę, który błyskawicznie ogrzeje lub schłodzi powietrze w Twoim aucie. 

Oferta 
Nagrzewnica samochodowa w 1 z 2 opcji: 

1) 49,99 zł zamiast 99,99 zł za 1 sztukę, 
2) 89,99 zł zamiast 199,98 zł za 2 sztuki. 

Nagrzewnica przyda się zarówno zimą, jak i latem. Zamontowany w dowolnym miejscu wewnątrz samochodu i podłączony do gniazda zapalniczki samochodowej 12V szybko podniesie temperaturę wewnątrz auta i to bez konieczności czekania na mrozie na rozgrzanie silnika. Ponadto w krótkim czasie usunie szron z szyb, a tym samym przyspieszy moment rozpoczęcia podróży. Z kolei funkcja wentylatora gwarantuje przyjemny powiew chłodnego powietrza. Co więcej, urządzenie wyróżnia wydajność – element grzejny PTC pobiera 150W energii, co pozwala uzyskać wysoką efektywność bez ryzyka szybkiego wyładowania się akumulatora. 

Specyfikacja techniczna:
- Napięcie zasilające: 12V
- Moc: 150W
- Długość kabla zasilającego: ok. 1,5m
- Wymiary: 14cm x 15cm x 5cm
- Kolor: czarny

Image 1 

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.