Od 49,99 zł: wydajna nagrzewnica samochodowa z przesyłką (do -55%)

od 49,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
99,99 zł 50% 50 zł
142 kupionych

W skrócie

  • Zastosowanie: zimą błyskawiczne odmrażanie szyb, ogrzewanie wnętrza auta czy rąk; latem chłodzenie powietrza w kabinie
  • Zalety: wydajny element grzejny PTC, wentylator, 1,5-metrowy kabel ułatwiający montaż
  • Oferta limitowana
 

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie daj się siarczystym mrozom ani palącym upałom – kup samochodową nagrzewnicę, który błyskawicznie ogrzeje lub schłodzi powietrze w Twoim aucie. 

Oferta 
Nagrzewnica samochodowa w 1 z 2 opcji: 

1) 49,99 zł zamiast 99,99 zł za 1 sztukę, 
2) 89,99 zł zamiast 199,98 zł za 2 sztuki. 

Nagrzewnica przyda się zarówno zimą, jak i latem. Zamontowany w dowolnym miejscu wewnątrz samochodu i podłączony do gniazda zapalniczki samochodowej 12V szybko podniesie temperaturę wewnątrz auta i to bez konieczności czekania na mrozie na rozgrzanie silnika. Ponadto w krótkim czasie usunie szron z szyb, a tym samym przyspieszy moment rozpoczęcia podróży. Z kolei funkcja wentylatora gwarantuje przyjemny powiew chłodnego powietrza. Co więcej, urządzenie wyróżnia wydajność – element grzejny PTC pobiera 150W energii, co pozwala uzyskać wysoką efektywność bez ryzyka szybkiego wyładowania się akumulatora. 

Specyfikacja techniczna:
- Napięcie zasilające: 12V
- Moc: 150W
- Długość kabla zasilającego: ok. 1,5m
- Wymiary: 14cm x 15cm x 5cm
- Kolor: czarny

Image 1