Od 39,99 zł: wodoodporne radio łazienkowe z przesyłką

od 39,99 zł
49 kupionych

W skrócie

  • Wodoodporne radio: wyposażone w odbiornik AM, FM i antenę
  • Łatwe w użyciu: wystarczy przymocować do płaskiej powierzchni przy pomocy przyssawki
  • Oferta limitowana

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej.
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 10 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Jeśli pragniesz być zawsze na fali, zadbaj o łazienkowe radio. Z dzisiejszym grouponem rozpoczniesz pozytywnie dzień dzięki 1 z 2 opcji:

1) 39,99 zł za 1 x radio,
2) 59,99 zł za 2 x radio.

Wodoodporne radio łazienkowe
Radio łazienkowe docenią miłośnicy muzyki oraz fani innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Sprzęt jest bowiem wodoodporny, więc nie zagraża mu wilgoć, a regulacja głośności uderzenia sprawi, że od samego rana można cieszyć się wyraźnym brzmieniem ulubionej muzyki. Co ważne, gadżet przypomina wyglądem prysznicowy kurek, więc stylowo wtopi się w wystrój łazienki.

 Image 1

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.