Od 39,99 zł: wodoodporne radio łazienkowe z przesyłką

od 39,99 zł
49 kupionych

W skrócie

  • Wodoodporne radio: wyposażone w odbiornik AM, FM i antenę
  • Łatwe w użyciu: wystarczy przymocować do płaskiej powierzchni przy pomocy przyssawki
  • Oferta limitowana

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej.
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 10 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Jeśli pragniesz być zawsze na fali, zadbaj o łazienkowe radio. Z dzisiejszym grouponem rozpoczniesz pozytywnie dzień dzięki 1 z 2 opcji:

1) 39,99 zł za 1 x radio,
2) 59,99 zł za 2 x radio.

Wodoodporne radio łazienkowe
Radio łazienkowe docenią miłośnicy muzyki oraz fani innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Sprzęt jest bowiem wodoodporny, więc nie zagraża mu wilgoć, a regulacja głośności uderzenia sprawi, że od samego rana można cieszyć się wyraźnym brzmieniem ulubionej muzyki. Co ważne, gadżet przypomina wyglądem prysznicowy kurek, więc stylowo wtopi się w wystrój łazienki.

 Image 1

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.