Od 39,99 zł: Odchudzająca mielona lub ziarnista zielona kawa

od 39,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
80 zł 50% 40,01 zł
882 kupionych

W skrócie

  • Zielona kawa: przyspiesza spalanie tłuszczu i przeciwdziała jego gromadzeniu się w tkankach
  • Skuteczność: redukcja tkanki tłuszczowej o ok. 15-20% (w zależności od indywidualnych predyspozycji)
  • Bezpieczeństwo: alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych i diet odchudzających
  • Oferta limitowana

 

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka kurierska na terenie Polski płatna dodatkowo 14 zł (za pobraniem), termin realizacji zamówienia to 5 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zrzuć zbędne kilogramy, nie robiąc rewolucji w planie dnia. Wystarczy, że kubek ulubionego napoju zamienisz na filiżankę naparu z zielonej kawy z Brazylii. Ziarna o silnych właściwościach odchudzających kupisz w sklepie KruKam.pl z dzisiejszym grouponem. 

Oferta 
1) 39,99 zł zamiast 80 zł za 1 kg zielonej kawy ziarnistej,
2) 41,99 zł zamiast 85 zł za 1 kg zielonej kawy mielonej,
3) 55,99 zł zamiast 115 zł za 1,5 kg zielonej kawy ziarnistej,
4) 59,99 zł zamiast 125 zł za 1,5 kg zielonej kawy mielonej,
5) 69,99 zł zamiast 145 zł za 2 kg zielonej kawy ziarnistej,
6) 74,99 zł zamiast 155 zł za 2 kg zielonej kawy mielonej,
7) 99,99 zł zamiast 210 zł za 3 kg zielonej kawy ziarnistej,
8) 105,99 zł zamiast 220 zł za 3 kg zielonej kawy mielonej. 

Zielona kawa
Wbrew pozorom to nie złota rybka spełnia marzenia, ale... myszy. Badania naukowe przeprowadzone we włoskich laboratoriach na gryzoniach wykazały bowiem, że ekstrakt z zielonej kawy przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, hamuje wchłanianie cukru i jego kumulację w tkankach. Dzieje się tak, gdyż zielone ziarna kawy są bogatym źródłem kwasu chlorogenowego, tj. silnego antyutleniacza ograniczającego wchłanianie glukozy. Rozpoczynając zatem każdy poranek od filiżanki przyrządzonego na ich bazie gorącego napoju, można niepostrzeżenie i bez wysiłku zredukować tkankę tłuszczową nawet o 30%. 

KruKam.pl
Zewnętrzna przemiana zaczyna się od wewnętrznych zmian, dlatego w ofercie internetowego sklepu dietetycznego nie brakuje zdrowych produktów żywnościowych (od bakalii, ziaren, przypraw i olejów poprzez pieczywo, makarony i kasze po napoje napojów), suplementów diety i naturalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci (np. intensywnie regenerujący olejek arganowy z Maroka i silnie odżywcze masło shea). Lista produktów wciąż się powiększa, by klienci mogli cieszyć się różnorodnymi pełnowartościowymi posiłkami oraz unikalnymi preparatami ułatwiającymi skuteczną troskę o urodę i szczupłą sylwetkę.


 Image 1

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.