Od 39,99 zł: marokański olej arganowy 100% z certyfikatem ECOCERT i z przesyłką (do -45%)

od 39,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
59 zł 32% 19,01 zł
794 kupionych

W skrócie

Image 1
  • Olej arganowy kosmetyczny: oryginalny marokański specyfik zwany eliksirem młodości
  • Wysoka jakość: olej zimnotłoczony nierafinowany, bez konserwantów, niepoddany obróbce chemicznej, z certyfikatem ECOCERT świadczącym o autentyczności i 100% naturalności
  • Do stosowania m.in. na włosy, twarz, ciało, paznokcie 
  • Oferta limitowana

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon przy 1 zamówieniu. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie (w 1 i 2 opcji listowna rejestrowana, w 3 i 4 kurierska), termin realizacji zamówienia to 3 dni robocze od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Do podejmowania mądrych decyzji wystarczy olej w głowie, jednak aby mądrze zadbać o dobry wygląd potrzeba czegoś jeszcze. Kup z dzisiejszym grouponem 100% marokański olej arganowy.

Oferta 
Olej arganowy w 1 z 4 opcji:

1) 39,99 zł zamiast 59 zł za 1 butelkę 100 ml, 
2) 74,99 zł zamiast 119 zł za 2 butelki 100 ml, 
3) 139,90 zł zamiast 219 zł za 4 butelki 100 ml, 
4) 239,90 zł zamiast 439 zł za 8 butelek 100 ml.

Olej arganowy zawiera wiele naturalnych antyoksydantów, które chronią organizm przed wolnymi rodnikami. Ponadto jest bogaty w witaminy E - jest jej dwukrotnie więcej niż np. w oliwie z oliwek oraz F, która dobrze wchłaniana przez 
skórę, nawilża ją i chroni.

Olej arganowy można stosować zarówno na twarz, jak i na całe ciało. Jego właściwości sprawiają, że głęboko nawilża i uelastycznia skórę, poprawiając jednocześnie jej koloryt i poprawiając gładkość i elastyczność. Ponadto za jego pomocą wzmocnić można paznokcie i odżywić włosy, dzięki czemu nabiorą blasku. Olej arganowy sprawdzi się także w roli balsamu po opalaniu oraz jako środek na blizny i rozstępy.  

 Image 1

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.