Od 39,99 zł: marokański olej arganowy 100% z certyfikatem ECOCERT i z przesyłką (do -45%)

od 39,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
59 zł 32% 19,01 zł
794 kupionych

W skrócie

Image 1
  • Olej arganowy kosmetyczny: oryginalny marokański specyfik zwany eliksirem młodości
  • Wysoka jakość: olej zimnotłoczony nierafinowany, bez konserwantów, niepoddany obróbce chemicznej, z certyfikatem ECOCERT świadczącym o autentyczności i 100% naturalności
  • Do stosowania m.in. na włosy, twarz, ciało, paznokcie 
  • Oferta limitowana

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon przy 1 zamówieniu. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie (w 1 i 2 opcji listowna rejestrowana, w 3 i 4 kurierska), termin realizacji zamówienia to 3 dni robocze od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Do podejmowania mądrych decyzji wystarczy olej w głowie, jednak aby mądrze zadbać o dobry wygląd potrzeba czegoś jeszcze. Kup z dzisiejszym grouponem 100% marokański olej arganowy.

Oferta 
Olej arganowy w 1 z 4 opcji:

1) 39,99 zł zamiast 59 zł za 1 butelkę 100 ml, 
2) 74,99 zł zamiast 119 zł za 2 butelki 100 ml, 
3) 139,90 zł zamiast 219 zł za 4 butelki 100 ml, 
4) 239,90 zł zamiast 439 zł za 8 butelek 100 ml.

Olej arganowy zawiera wiele naturalnych antyoksydantów, które chronią organizm przed wolnymi rodnikami. Ponadto jest bogaty w witaminy E - jest jej dwukrotnie więcej niż np. w oliwie z oliwek oraz F, która dobrze wchłaniana przez 
skórę, nawilża ją i chroni.

Olej arganowy można stosować zarówno na twarz, jak i na całe ciało. Jego właściwości sprawiają, że głęboko nawilża i uelastycznia skórę, poprawiając jednocześnie jej koloryt i poprawiając gładkość i elastyczność. Ponadto za jego pomocą wzmocnić można paznokcie i odżywić włosy, dzięki czemu nabiorą blasku. Olej arganowy sprawdzi się także w roli balsamu po opalaniu oraz jako środek na blizny i rozstępy.  

 Image 1

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.