Od 19,90 zł: 6- lub 12-miesięczna prenumerata „Mój Piękny Ogród” i „Przepis na Ogród” z przesyłką

od 19,9 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
38,94 zł 49% 19,04 zł
Kup jako prezent
498 kupionych

W skrócie

  • „Mój piękny ogród”: największy europejski magazyn ogrodniczy
  • „Przepis na ogród”: pierwszy w Polsce interaktywny miesięcznik ogrodniczy
  • W każdym wydaniu porcja wiedzy i oryginalnych pomysłów dla posiadaczy nie tylko ogrodów, lecz także mniejszych powierzchni – balkonów i tarasów
  • Źródło ogrodniczych inspiracji i nowych rozwiązań
  • Obowiązkowa lektura dla każdego wielbiciela zieleni
  • Oferta limitowana

Image 1

W cenie grouponu:

  • 6- lub 12-miesięczna prenumerata czasopism "Mój Piękny Ogród" i "Przepis na Ogród"
  • Przesyłka na terenie Polski

Warunki

Pielęgnuj swoją miłość do kolorowych kwiatów oraz innych efektownych roślin z pomocą fachowych wskazówek. Znajdziesz je w czasopismach „Mój piękny ogród” i „Przepis na ogród”, a z dzisiejszym grouponem masz do wyboru:

1) 19,90 zł zamiast 38,94 zł za prenumeratę 6-miesięczną (6 kolejnych numerów każdego miesięcznika od 6/13) lub
2) 39,90 zł zamiast 77,88 zł za prenumeratę 12-miesięczną (12 kolejnych numerów każdego miesięcznika od 6/13).

„Mój Piękny Ogród”
Każde wydanie największego europejskiego magazynu ogrodniczego jest wzbogacone o praktyczne rady, dzięki którym Twój roślinny świat przez cały sezon będzie prezentował się okazale i rozkwitnie feerią barw. Kwiatowe rabaty, doniczkowe ogrody na tarasach i balkonach, pomysły na nowe nasadzenia czy informacje o małej architekturze ogrodowej – dzięki nim pielęgnowane przez Ciebie rośliny przez cały rok będą robić wrażenie.

„Przepis na Ogród”
Drugie czasopismo znajdujące się w pakiecie czerpie z wiedzy i doświadczeń czytelników. Dlatego w całości jest tworzone nie tylko dla nich, lecz także przez nich. Dodatkowo cenne informacje poparte są opiniami ekspertów. Z poradnika dowiesz się o sposobach uprawy, ochrony i pielęgnacji roślin, ale również o innych dziedzinach życia, takich jak zdrowie, kuchnia, uroda, prawo i dom. Wszystkie są w pewien sposób powiązane ze światem flory, dzięki czemu poznasz swoją pasję z każdej strony.

Image 1 

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.