Od 49 zł: praktyczny uchwyt na szczotki, mop i inne z Aletofajne.pl (do -55%)

od 49 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
99 zł 51% 50 zł
Kup jako prezent
59 kupionych

W skrócie

  • Uniwersalny: dopasowuje się do każdej grubości kija
  • Prosta instalacja: w zestawie śruby i kołki 
  • Oferta limitowana

 

Warunki

Ważność: groupon ważny do 3.08.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: oferta nie łączy się z innymi promocjami. 
Realizacja zamówienia: należy zamówić produkt na http://www.aletofajne.pl/pl/p/Uchwyt-na-szczotki-Magic-1szt/1198 i w pole "kod rabatowy" wpisać kod grouponu.
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji. 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski płatna 20 zł (kurier). Termin realizacji zamówienia to 10 dni roboczych od daty jego złożenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Niech szczotki, mopy i inne akcesoria do sprzątania mają swoje miejsce – kup praktyczny uchwyt z Aletofajne.pl w 1 z 2 opcji do wyboru:

1) 49 zł zamiast 99 zł za 1 uchwyt,
2) 89 zł zamiast 198 zł za 2 uchwyty.

Uchwyt na szczotki Magic
Uniwersalny uchwyt posiada 5 miejsc ze specjalnymi samozaciskającymi się rolkami z gumowymi pierścieniami. Można go wykorzystać na uporządkowanie sprzętu do czyszczenia i mycia podłogi, a także do powieszenia kijów bilardowych, golfowych i innych. Solidnie przymocowany będzie podtrzymywał zawieszone na nim akcesoria.
Image 1 
 

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.