49 zł zamiast 99 zł: frezarka do pięt i odcisków ME 1072 z przesyłką

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
99 zł 51% 50 zł
450 kupionych

W skrócie

  • Wielofunkcyjne urządzenie: do ścierania, szlifowania, polerowania i usuwanie martwego naskórka
  • Niewielkie rozmiary: przydatny w podróży
  • Parktyczny: wymienne końcówki i ergonomiczny kształt
  • Oferta limitowana
Image 1

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Poprawne złożenie zamówienia zostanie potwierdzone mailowo.
Dostawa: przesyłka w cenie, termin realizacji zamówienia to maks. 3 dni robocze od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zadbaj o to, aby zabiegi o dobry wygląd stóp poszły Ci gładko – kup z dzisiejszym grouponem frezarkę do pięt i odcisków ME 1072, za którą zapłacisz 49 zł zamiast 99 zł.

Frezarka ME 1072
Wielofunkcyjne urządzenie przyda się przy kompleksowej pielęgnacji stóp. Sprzęt wyposażono w dwie wymienne końcówki do ścierania, polerowania i szlifowania. Za jego pomocą bezboleśnie usuniesz także zgrubienia i pęcherze, pozbędziesz się martwego naskórka oraz wyeliminujesz problem szorstkich pięt. Niewielka frezarka nie zajmie wiele miejsca na półce, a także sprawdzi się w podróży. Praktyczne pudełko z miejscami na poszczególne części zestawu pozwoli natomiast zachować porządek i mieć niezbędne elementy zawsze pod ręką.     

 Image 1

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.