49 zł zamiast 99 zł: frezarka do pięt i odcisków ME 1072 z przesyłką

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
99 zł 51% 50 zł
450 kupionych

W skrócie

  • Wielofunkcyjne urządzenie: do ścierania, szlifowania, polerowania i usuwanie martwego naskórka
  • Niewielkie rozmiary: przydatny w podróży
  • Parktyczny: wymienne końcówki i ergonomiczny kształt
  • Oferta limitowana
Image 1

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Poprawne złożenie zamówienia zostanie potwierdzone mailowo.
Dostawa: przesyłka w cenie, termin realizacji zamówienia to maks. 3 dni robocze od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zadbaj o to, aby zabiegi o dobry wygląd stóp poszły Ci gładko – kup z dzisiejszym grouponem frezarkę do pięt i odcisków ME 1072, za którą zapłacisz 49 zł zamiast 99 zł.

Frezarka ME 1072
Wielofunkcyjne urządzenie przyda się przy kompleksowej pielęgnacji stóp. Sprzęt wyposażono w dwie wymienne końcówki do ścierania, polerowania i szlifowania. Za jego pomocą bezboleśnie usuniesz także zgrubienia i pęcherze, pozbędziesz się martwego naskórka oraz wyeliminujesz problem szorstkich pięt. Niewielka frezarka nie zajmie wiele miejsca na półce, a także sprawdzi się w podróży. Praktyczne pudełko z miejscami na poszczególne części zestawu pozwoli natomiast zachować porządek i mieć niezbędne elementy zawsze pod ręką.     

 Image 1

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.