Od 79,99 zł: wyszczuplające sylwetkę legginsy z nanosrebrem i przesyłką

od 79,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
169 zł 53% 89,01 zł
147 kupionych

W skrócie

  • Natychmiastowe wizualne wyszczuplenie i modelowanie sylwetki 
  • Nanosrebro: właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, neutralizujące nieprzyjemny zapach
  • Efekty: redukcja cellulitu, zmniejszenie złogów tłuszczu, usuwanie toksyn, ujędrnienie ciała i poprawa jakości skóry
  • Rozmiary: S, M, L lub XL
  • Oferta limitowanaWarunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 12 miesięcy gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje".  W zestawach certyfikaty i opakowanie. 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści. 

Biżuterią ze srebra nie zakryjesz cellulitu i zbędnych kilogramów. Nie pozbędziesz się ich też za pomocą srebrników. Swoje ciało wyszczuplisz dzięki legginsom, które – mimo że zawierają nanosrebro – wcale nie wyglądają jak rycerska zbroja. Wybierz 1 z 4 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 169 zł za legginsy w rozmiarze S,
2) 79,99 zł zamiast 169 zł za legginsy w rozmiarze M,
3) 79,99 zł zamiast 169 zł za legginsy w rozmiarze L,
4) 79,99 zł zamiast 169 zł za legginsy w rozmiarze XL. 

Wyszczuplające legginsy
Legginsy zostały wykonane z miłej w dotyku oddychającej dzianiny. Ma ona właściwości mocno ściągające, dzięki czemu efekt wizualnego wyszczuplenia dolnych partii ciała zauważyć można od razu. Podczas każdego ruchu legginsy masują brzuch, biodra, pośladki i uda, czyli te miejsca, z których najtrudniej jest się pozbyć pomarańczowej skórki. Następuje redukcja złogów tłuszczowych, cellulitu, zwiększenie napięcia skóry, ujędrnienie, wygładzenie, a także usunięcie toksyn z komórek ciała. Górna część legginsów dodatkowo profiluje odpowiednio biodra i pośladki, a specjalny splot znajdujący się w tylnej części zapobiega bólom pleców. 

Modelująca bielizna została poddana obróbce z wykorzystaniem nanosrebra. To dzięki niemu ma właściwości antybakteryjne, antystatyczne i antygrzybiczne. Dodatkowo zwalcza bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach, dlatego doskonale nadaje się do uprawiania różnego rodzaju sportów. Nanosrebro ułatwia też odprowadzanie ciepła, zatem podczas wysiłku fizycznego skoncentrujesz się właśnie na nim, a nie na nerwowym zasłanianiu coraz większych plam potu.

Image 1

//
15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.