Od 79,99 zł: wyszczuplające sylwetkę legginsy z nanosrebrem i przesyłką

od 79,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
169 zł 53% 89,01 zł
147 kupionych

W skrócie

  • Natychmiastowe wizualne wyszczuplenie i modelowanie sylwetki 
  • Nanosrebro: właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, neutralizujące nieprzyjemny zapach
  • Efekty: redukcja cellulitu, zmniejszenie złogów tłuszczu, usuwanie toksyn, ujędrnienie ciała i poprawa jakości skóry
  • Rozmiary: S, M, L lub XL
  • Oferta limitowanaWarunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 12 miesięcy gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje".  W zestawach certyfikaty i opakowanie. 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści. 

Biżuterią ze srebra nie zakryjesz cellulitu i zbędnych kilogramów. Nie pozbędziesz się ich też za pomocą srebrników. Swoje ciało wyszczuplisz dzięki legginsom, które – mimo że zawierają nanosrebro – wcale nie wyglądają jak rycerska zbroja. Wybierz 1 z 4 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 169 zł za legginsy w rozmiarze S,
2) 79,99 zł zamiast 169 zł za legginsy w rozmiarze M,
3) 79,99 zł zamiast 169 zł za legginsy w rozmiarze L,
4) 79,99 zł zamiast 169 zł za legginsy w rozmiarze XL. 

Wyszczuplające legginsy
Legginsy zostały wykonane z miłej w dotyku oddychającej dzianiny. Ma ona właściwości mocno ściągające, dzięki czemu efekt wizualnego wyszczuplenia dolnych partii ciała zauważyć można od razu. Podczas każdego ruchu legginsy masują brzuch, biodra, pośladki i uda, czyli te miejsca, z których najtrudniej jest się pozbyć pomarańczowej skórki. Następuje redukcja złogów tłuszczowych, cellulitu, zwiększenie napięcia skóry, ujędrnienie, wygładzenie, a także usunięcie toksyn z komórek ciała. Górna część legginsów dodatkowo profiluje odpowiednio biodra i pośladki, a specjalny splot znajdujący się w tylnej części zapobiega bólom pleców. 

Modelująca bielizna została poddana obróbce z wykorzystaniem nanosrebra. To dzięki niemu ma właściwości antybakteryjne, antystatyczne i antygrzybiczne. Dodatkowo zwalcza bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach, dlatego doskonale nadaje się do uprawiania różnego rodzaju sportów. Nanosrebro ułatwia też odprowadzanie ciepła, zatem podczas wysiłku fizycznego skoncentrujesz się właśnie na nim, a nie na nerwowym zasłanianiu coraz większych plam potu.

Image 1

//
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.