Lifting twarzy i redukcja zmarszczek falami radiowymi od 49,99 zł w Centrum Edukacji Żywieniowej Izabela Stańczyk Ciesz się perfekcyjnym owalem twarzy i wolną od zmarszek cerą, decydując się na bezinwazyjny lifting falami radiowymi w Centrum Edukacji Żywieniowej Izabela Stańczyk w Bydgoszczy. Oferta Zabieg z użyciem fal radiowych na twarz w 1 z 3 opcji: 1) 49,99 zł zamiast 120 zł za 1 zabieg,... zapisz się- 58%

Lifting twarzy i redukcja zmarszczek falami radiowymi od 49,99 zł w Centrum Edukacji Żywieniowej Izabela Stańczyk

Kupon od Centrum Edukacji Żywieniowej Izabela Stańczyk Bydgoszcz
Ważne
  • Bezinwazyjny lifting: wygładzenie zmarszczek i zlikwidowanie zwiotczeń
  • Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
  • Zabieg dla każdego typu cery, również dla cery wrażliwej
Warunki

Ważność: groupon ważny od 23.12.2013 do 20.06.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 500 196 332 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Ciesz się perfekcyjnym owalem twarzy i wolną od zmarszek cerą, decydując się na bezinwazyjny lifting falami radiowymi w Centrum Edukacji Żywieniowej Izabela Stańczyk w Bydgoszczy.

Oferta
Zabieg z użyciem fal radiowych na twarz w 1 z 3 opcji:
1) 49,99 zł zamiast 120 zł za 1 zabieg,
2) 89,99 zł zamiast 360 zł za 3 zabiegi,
3) 129,99 zł zamiast 600 zł za 5 zabiegów.

Zabiegi z użyciem fal radiowych to bezbolesna i bezinwazyjna metoda liftingująca. Pod wpływem energii cieplnej włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie ponownemu napięciu. Skutkuje to ich regeneracją, pobudzeniem fibroblastów oraz stymulacją syntezy kolagenu i elastyny. Wygładzona skóra odzyskuje młody wygląd i charakterystyczną strukturę, poprawia się również jej napięcie i sprężystość. Pod wpływem ciepła zwiększa się również przepuszczalność błon komórkowych, a co za tym idzie absorpcja aktywnych preparatów użytych podczas zabiegu.

Centrum Edukacji Żywieniowej Izabela Stańczyk
Mobilnie lub podczas prywatnych spotkań – dla Centrum każdy sposób promowania zdrowego trybu życia jest dobry, aby pomóc jak największej ilości pacjentów. Ośrodek specjalizuje się bowiem w usługach dietetycznych, z których można korzystać również drogą internetową. Decydując się na pomoc tamtejszych ekspertów, można także liczyć na indywidualne podejście od analizy danego przypadku, przez dostosowany do osobistych preferencji menu, aż do odpowiedniej motywacji.

Ponadto Centrum oferuje także zabiegi wspomagające odchudzanie wykorzystujące nowoczesne technologie – w tym mezoterapię czy fale radiowe. Będąc na miejscu, warto także zwrócić uwagę na elektrostymulację, której jeden seans porównywalny jest z intensywnym wielogodzinnym treningiem na siłowni.

Centrum Edukacji Żywieniowej Izabela Stańczyk
A
Gdańska 65/4 Bydgoszcz 85-005 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Centrum Edukacji Żywieniowej Izabela Stańczyk prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia