Dowolna duża pizza od 19 zł w Pizzerii Jolanta 24 H

od 19 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
33 zł 42% 14 zł
Kup jako prezent
369 kupionych

W skrócie

Warunki

Ważność: groupon ważny od 16.10.2013 do 27.12.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.:887 887 044 z podaniem kodu zabezpieczającego. Podczas wizyty należy okazać wydrukowany groupon. 
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Miłość niejedno ma imię – może ich mieć nawet szesnaście jak pizz w menu Pizzerii Jolanta. Przekonasz się o tym z dzisiejszym grouponem, kosztując jedną z nich nazwaną imieniem.

Oferta
Duża pizza do 7 składników w 1 z 3 opcji do wyboru:

1) 19 zł zamiast 33 zł za 1 dużą pizzę,
2) 37,99 zł zamiast 66 zł za 2 duże pizze,
3) 56,89 zł zamiast 99 zł za 3 duże pizze. 

Groupon można zrealizować na miejscu, na wynos lub na dowóz (całą dobę). Dowóz na terenie Bydgoszczy 3 zł.

Pizzeria Jolanta
Masz babo placek! Tak można stwierdzić, po zapoznaniu się z menu restauracji. Już po pierwszej daniowej propozycji wychodzi bowiem na jaw, że nie tylko nazwa pizzerii, ale wszystkie podawane tam„placki” sygnowane są kobiecym imieniem.

Dlatego widać, że Ala stawia na klasykę w postaci szynki i ananasa, a ulubionymi owocami Moniki są jabłko, melon i banan. Po Natalii zaś (pieczarki, kukurydza, por, brokuł i oliwki) można się spodziewać, że to wegetarianka. A każda wypiekana tam pizza powstaje na bazie wyjątkowo pomidorowego sosu.

Duży wybór dań pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Na miejscu można także zamówić coś na szybką przekąskę – kebab, rooffer czy rollo powinny zaspokoić pierwszy głód. Pizzeria jest także partnerem Radia Eska, dlatego podczas kolacji można liczyć na dobrą nutę w tle. 

  1. A

    Pizzeria Jolanta 24 H

    Jagiellońska 58 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE 85-027

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement