Zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Lasik od 1399 zł w Lecznicach Citomed w Toruniu

od 1 399 zł
Kup jako prezent
47 kupionych

W skrócie

  • Lasik: najpopularniejsza metoda laserowej korekcji wzroku
  • Zabieg korygujący krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm
  • Oferta limitowana 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 10.02.2014 do 04.06.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: konsultacja przed zabiegiem 200 zł (dotyczy również uczestników programu "Absolwent UMK"). W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu możliwość zwrotu grouponu bez możliwości zwrotu opłaty za konsultację. Należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Konieczna rezerwacja tel. terminu kwalifikacji: 723 186 483 (w godz. 9 - 16) - podczas kwalifikacji zostanie ustalony termin zabiegu.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Czasami, aby dostrzec, to co blisko, trzeba sięgać wzrokiem nieco dalej. Z dzisiejszym grouponem zapewnisz sobie perfekcyjną jakość oglądanej rzeczywistości z każdej perspektywy - dzięki zabiegowi w Lecznicach Citomed w Toruniu.

Oferta
Laserowa korekcja wzroku metodą Lasik w 1 z 2 opcji:

1) 1399 zł za zabieg na jedno oko,
2) 2789 zł za zabieg na dwoje oczu.

Laserowa korekcja wzroku jest jedną z najpopularniejszych metod eliminacji wad wzroku i pozwala na trwałe zrezygnowanie z noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. Korekcja poprzedzona jest konsultacją, podczas której lekarz decyduje o kwalifikacji pacjenta do zabiegu. Podstawowym wyznacznikiem jest wiek – laserowej korekcji metodą Lasik mogą się poddać osoby po 21 roku życia. Sam zabieg trwa nie więcej niż kilkanaście minut. Pacjent nie odczuwa dyskomfortu i na drugi dzień po przeprowadzeniu zabiegu uzyskuje maksymalną ostrość widzenia.

Lecznice Citomed 
Citomed to największy i najdynamiczniej rozwijający się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w regionie. Posiada bogate zaplecze dignostyczno-terapeutyczne. 26 poradni specjalistycznych świadczy m.in. zabiegi chirurgiczne (jednego dnia) i z zakresu diagnostyki obrazowej (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG, RTG, mammografia). Lecznice Citomed to również zakład medycyny nuklearnej, nowoczesna rehabilitacja i fizjoterapia w Orvit Clinic oraz nowo utworzone centrum dermatologii estetycznej i leczniczej DermE. Jakość usług potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia

 

  1. A

    Lecznice Citomed

    Skłodowskiej-Curie 73 87-100 Toruń PL

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement