Zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Lasik od 1399 zł w Lecznicach Citomed w Toruniu

od 1 399 zł
Kup jako prezent
47 kupionych

W skrócie

  • Lasik: najpopularniejsza metoda laserowej korekcji wzroku
  • Zabieg korygujący krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm
  • Oferta limitowana 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 10.02.2014 do 04.06.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: konsultacja przed zabiegiem 200 zł (dotyczy również uczestników programu "Absolwent UMK"). W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu możliwość zwrotu grouponu bez możliwości zwrotu opłaty za konsultację. Należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Konieczna rezerwacja tel. terminu kwalifikacji: 723 186 483 (w godz. 9 - 16) - podczas kwalifikacji zostanie ustalony termin zabiegu.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Czasami, aby dostrzec, to co blisko, trzeba sięgać wzrokiem nieco dalej. Z dzisiejszym grouponem zapewnisz sobie perfekcyjną jakość oglądanej rzeczywistości z każdej perspektywy - dzięki zabiegowi w Lecznicach Citomed w Toruniu.

Oferta
Laserowa korekcja wzroku metodą Lasik w 1 z 2 opcji:

1) 1399 zł za zabieg na jedno oko,
2) 2789 zł za zabieg na dwoje oczu.

Laserowa korekcja wzroku jest jedną z najpopularniejszych metod eliminacji wad wzroku i pozwala na trwałe zrezygnowanie z noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. Korekcja poprzedzona jest konsultacją, podczas której lekarz decyduje o kwalifikacji pacjenta do zabiegu. Podstawowym wyznacznikiem jest wiek – laserowej korekcji metodą Lasik mogą się poddać osoby po 21 roku życia. Sam zabieg trwa nie więcej niż kilkanaście minut. Pacjent nie odczuwa dyskomfortu i na drugi dzień po przeprowadzeniu zabiegu uzyskuje maksymalną ostrość widzenia.

Lecznice Citomed 
Citomed to największy i najdynamiczniej rozwijający się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w regionie. Posiada bogate zaplecze dignostyczno-terapeutyczne. 26 poradni specjalistycznych świadczy m.in. zabiegi chirurgiczne (jednego dnia) i z zakresu diagnostyki obrazowej (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG, RTG, mammografia). Lecznice Citomed to również zakład medycyny nuklearnej, nowoczesna rehabilitacja i fizjoterapia w Orvit Clinic oraz nowo utworzone centrum dermatologii estetycznej i leczniczej DermE. Jakość usług potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia

 

  1. A

    Lecznice Citomed

    Skłodowskiej-Curie 73 87-100 Toruń PL

    Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.