Nabicie i ozonowanie klimatyzacji oraz sprawdzenie techniczne auta od 59,99 zł w serwisie Dobry Mechanik w Bydgoszczy

Ważne
  • W pakiecie: napełnienie i ozonowanie klimatyzacji oraz przegląd auta
  • Lokalizacja: centrum
Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Dodatkowe 100 g czynnika w cenie 15 zł. Możliwość dojazdu w weekend do klienta za dodatkową opłatą po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Oferta dotyczy wszystkich rodzajów aut.
Konieczna rezerwacja tel. 510 801 247 z podaniem kody grouponu oraz kody zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nie musisz po mistrzowsku wymachiwać rakietą, by być zadowolonym z serwisu. Udając się do serwisu Dobry Mechanik zafundujesz sobie satysfakcjonującą i bezpieczną jazdę za pomocą prostych zabiegów.

Oferta
Ozonowanie i napełnienie klimatyzacji (do 400 g czynnika chłodzącego) + sprawdzenie techniczne auta, w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 250 zł za pakiet usług dla 1 auta,
2) 109,99 zł zamiast 500 zł za pakiet usług dla 2 aut,
3) 159,99 zł zamiast 750 zł za pakiet usług dla 3 aut.

Napełnienie czynnika chłodzącego gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie całego układu klimatyzacji, a ozonowanie pozwala pozbyć się przykrych zapachów, a także wyeliminować pleśń, bakterie, grzyby i alergeny. Przed wiosennymi i letnimi podróżami niezbędne jest także sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, które znacznie poprawia bezpieczeństwo i komfort podróży. Czas trwania usługi to ok. 2 godz. (czas można skrócić na życzenie klienta).

Dobry Mechanik
Usytuowany w centrum Bydgoszczy warsztat samochodowy oferuje usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, elektromechaniki, diagnostyki komputerowej, wulkanizacji i klimatyzacji. Obsługuje auta do 3,5 metra wysokości w zimę, w okresie letnim zaś wszystkie pojazdy (mogące zmieścić się na placu), świadcząc usługi 24 godziny na dobę. Firma podejmuje również współpracę w zakresie obsługi flot samochodowych.

Dobry Mechanik
A
Toruńska 25 Bydgoszcz 85-023 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Dobry Mechanik prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia