Ozonowanie i napełnianie klimatyzacji (do 700 g czynnika) od 59,99 zł w Myjni Kowal w Bydgoszczy

Ważne

Serwis klimatyzacji gwarantuje ikwidację przykrych zapachów oraz chorobotwórczych pleśni, bakterii, grzybów i alergenów

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 796 185 179, 52 379 78 18 z podaniem kodu zabezpieczającego.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stwórz dobry klimat w swoim aucie, wjeżdżając nim do Myjni Kowal.

Oferta
Napełnienie klimatyzacji z ozonowaniem w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 200 zł za napełnienie klimatyzacji do 700 g wraz z ozonowaniem,
2) 109,99 zł zamiast 400 zł za opcję 1. dla 2 aut,
3) 159,99 zł zamiast 600 zł za opcję 1. dla 3 aut.

Najpierw pracownik sprawdzi poprawność działania układu klimatyzacji, by następnie opróżnić go z czynnika chłodzącego i odseparować stary olej. Stworzenie próżni pozwala osuszyć układ z wilgoci, wykonać próbę szczelności, a następnie wprowadzić nowy olej UV i czysty, ekologiczny czynnik. By mieć pewność, że na trasie nie zaskoczy skwar w kabinie, serwisant uruchomi klimatyzację i sprawdzi wydajność całego układu. Ozonowanie natomiast w mig rozprawi się z szarżującymi we wnętrzu samochodu bakteriami, grzybami, wirusami, zarazkami i pleśniami, które uprzykrzają życie alergikom i wywołują choroby układu oddechowego. Pozwala również pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.

Myjnia Kowal
Chociaż specjalizacją warsztatu jest klimatyzacja i wszystko, co z nią związane, to myjnia oferuje klientom o wiele szerszy wachlarz usług. Można tu też dokonać naprawy auta i zakupić potrzebne w tym celu części zamienne, wymienić płyny i inne materiały eksploatacyjne czy zrobić przegląd pojazdu. Specjaliści zatrudnieni w serwisie oferują też merytoryczną pomoc przy zakupie używanego samochodu, a wszystko to z dbałością o najwyższą jakość - zarówno w wykonywaniu powierzonych zadań, jak i obsłudze klienta.

Myjnia Kowal
A
Nakielska 249 Bydgoszcz 85-391 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Myjnia Kowal prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia