Dowolna duża pizza o średnicy 50 cm z napojami dla 2 osób za 26,99 zł i więcej opcji w restauracji Sahara w Bydgoszczy

Ważne
  • W menu 19 pozycji tradycyjnej pizzy: m.in. pizza Haifa z serem tuńczykiem i cebulą, Nafisa z serem, salami, gorgonzolą, oliwkami i pieczarkami czy Szarifa z serem, papryką, oliwkami, pieczarkami, kukurydzą, brokułami, pomidorem i porem Szczególnie polecane nowości: Sahara - pizza na białym sosie, mięsna Karima - stwórz też własną kompozycję smakową
  • Dodatkowo do włoskiego przysmaku: wybrany napój
Warunki

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).Opcja na miejscu i na wynos. Oferta na dowolną pizzę z menu www.sahara-byd.pl. Wklejka w karnet z nagrodami o wartości 10 zł w prezencie. Możliwość wymiany lampki wina na sok. Opakowanie w opcji na wynos płatne 2 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 888 61 70 70. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nie musisz być miłośnikiem geometrii, by ze smakiem dzielić koło na trójkąty. Skuś się na okrągły przysmak w restauracji Sahara w Bydgoszczy, wybierając pizzę z wybranym napojem.

Oferta
Dowolna pizza + wybrany napój (lampka wina) w 1 z 3 opcji:
1) 26,99 zł zamiast 49 zł za dużą pizzę 50 cm z 2 wybranymi napojami dla 2 osób,
2) 44,99 zł zamiast 83,50 zł za dużą pizzę 50 cm, małą pizzę 34 cm i 3 wybrane napoje dla 3 osób,
3) 50,99 zł zamiast 98 zł za 2 duże pizze 50 cm i 4 wybrane napoje dla 4 osób.

Na chrupiącym cieście pizzy znaleźć się mogą takie dodatki jak m.in. salami, boczek, krewetki, ser gorgonzola czy oliwki. Ciekawą propozycją jest m.in. pizza Nadżiba z żółtym serem, gorgonzolą, fetą, serem wędzonym i pomidorem. Łyk orzeźwienia zapewni wybrany napój.

Sahara
Restauracja Sahara poza egzotycznym wnętrzem i odprężającą atmosferą oferuje menu pełne wyśmienitych smaków. Odpoczynek pod palmą urozmaicić mogą zatem naleśniki wytrawne i deserowe, makarony w oazie, pustynne sałatki, wytrawne lub słodkie rollo Beduina czy szereg rozmaitych odsłon pizzy. Dodatkowym atutem restauracji jest możliwość realizacji zamówień z dowozem, a także atrakcyjna oferta śniadaniowa z promocjami dla uczniów, studentów i seniorów.

Zapoznaj się z kartą win i okazjami na stronie sahara-byd.pl.

A
Śniadeckich 46 Bydgoszcz 85-011 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Sahara prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia