Karnet na Zumbę®: 4 zajęcia za 19,99 zł i więcej opcji w Dance Center w Bydgoszczy (do -54%)

Ważne
  • Zumba®: alternatywa dla tradycyjnego fitnessu – połączenie aerobiku i tańców latynoskich
Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Karnet należy wykorzystać w ciągu 1 m-ca, 2 m-cy, 3 m-cy od 1 zajęć.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Zajęcia: pon. (20-21) - ul. Gdańska 53A oraz pt. (18.30-19.30) - ul. Toruńska 30.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 723 203 505, email: pawel.milhausen@op.pl lub osobiście z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Energetyzująca Zumba® jest jak aromatyczna czekolada - trudno się pohamować, by po nią nie sięgnąć dla poprawy nastroju. Wyhamuj zatem z dzisiejszym grouponem przed Dance Center i daj się ponieść latynoskim rytmom.

Oferta
Karnet na Zumbę® w 1 z 3 opcji:

1) 19,99 zł zamiast 40 zł za 4 wejścia (karnet należy wykorzystać w ciągu maks. 1 miesiąca od 1. zajęć),
2) 37,99 zł zamiast 80 zł za 8 wejść (karnet należy wykorzystać w ciągu maks. 2 miesięcy od 1. zajęć),
3) 54,99 zł zamiast 120 zł za 12 wejść (karnet należy wykorzystać w ciągu maks. 3 miesięcy od 1. zajęć).

Dance Center
Choć Paweł Milhausen swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 8 lat od stylów standardowych, to z czasem odkrył, że ma latynoamerykańską duszę. Do certyfikatu trenera tańca towarzyskiego i Step Basic Fitness doszła zatem licencja instruktora Zumby Fitness®. Jego zdaniem dynamiczne połączenie aerobiku i kroków znanych z merengue, salsy, cumbii, flamenco, samby, cha-chy czy rumby to nie tylko gwarancje dobrej zabawy. Podczas godzinnego treningu Zumby® można spalić 800 kcal, podczas gdy w trakcie joggingu ok. 450 kcal. Co więcej, innowacyjny system pozwala wymodelować sylwetkę oraz zwiększyć gibkość, elastyczność i jędrność ciała.

Dance Center
A
Gdańska 53A Bydgoszcz 85-023 
zobacz dojazd»
B
Toruńska 30 Bydgoszcz 85-023 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Dance Center prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia