Wejście dla 2 osób do Parku Miniatur i Średniowiecznej Warowni oraz na I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon od 54,99 zł

Ważne

Miniaturowe budowle oddające charakter Wieży Eiffla, Placu św. Piotra, Bramy Brandenburskiej i wielu innych miejsc, dodatkowo wejście na I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon

Warunki

Groupon ważny do 31.08.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: ograniczenia wiekowe na poszczególne atrakcje dostępne TUTAJ.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon i wymień go w kasie Warowni na bilet. I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon: zgłoszenia do konkursu można składać na stronie: www.noszeniezon.pl do 31.07.2014.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zafunduj sobie podróż dookoła miniaturowego świata z dzisiejszym grouponem do Parku Miniatur „Świat Marzeń” ze zwiedzaniem Średniowiecznej Warowni w Inwałdzie.

Oferta
Całodniowe wejście do Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz do Średniowiecznej Warowni w Inwałdzie w 1 z 3 opcji:

1) 54,99 zł zamiast 80 zł za wejście dla 2 osób,
2) 76,99 zł zamiast 120 zł za wejście dla 3 osób (2+1),
3) 99,99 zł zamiast 160 zł za wejście dla 4 osób (2+2).

I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon w Parku Miniatur i Średniowiecznej Warowni w Inwałdzie odbędą się 16.08.2014. W zawodach może wziąć udział każdy, kto ma duże poczucie humoru i nie boi się wyzwań.

Reguły są bardzo proste: należy dysponować własną (lub pożyczoną) żoną w wieku powyżej 17. lat o wadze min. 49 kilogramów (lżejsze zawodniczki zostaną odpowiednio dociążone).Tak sformowana para w jak najkrótszym czasie musi pokonać tor przeszkód o długości 253,5 m. Trasa składać się będzie z 2 suchych przeszkód oraz 1 wodnej – o głębokości około 1 metra.

Zawody rozgrywane będą również w dwóch innych kategoriach: 100-metrowy sprint oraz drużynowo (3 zawodników niesie żonę na zmianę). Główną nagrodą dla zwycięzców jest sponsorowany wyjazd do Finlandii na mistrzostwa świata w Sonkajarvi lub 3 000 zł. Organizatorzy przewidują również przyznanie nagrody specjalnej dla najciekawiej ubranej pary.

Park Miniatur Świat Marzeń i Średniowieczna Warownia
W województwie małopolskim, w połowie drogi pomiędzy Andrychowem a Wadowicami, na powierzchni 75 tys. m2 roztacza się malowniczy park. Otwarty w maju 2007 r. obiekt przenosi wszystkich odwiedzających w międzykontynentalną podróż przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję i Meksyk. Podczas niej podziwiać można miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw. W ciągu zaledwie jednego dnia można stanąć pod Wieżą Eiffla, na Placu św. Piotra, przy posągach Mai, pod Bramą Brandenburską. Z kolei Park Miniatur to moc atrakcji lunaparkowych: Koło Młyńskie, Pirat, Autoscooter, Symulator, Wystawa Tutenchamona, Egipt Horror Show, Karuzela Dumbo, Dancing Fly, Lodowisko, Kino 5 D, Super Ślizg oraz atrakcje dla najmłodszych.

Za Parkiem Miniatur znajduje się Średniowieczna Warownia, w której można obejrzeć pokaz multimedialny światło-dźwięk, przymierzyć zbroję, zwiedzić salę tortur, komnatę damy, basztę i tarasy widokowe. U podnóża Warowni rozciąga się osada średniowieczna, gdzie średniowieczni rzemieślnicy pokazują, jak wyglądało ówczesne rzemiosło - tkactwo, garncarstwo, powroźnictwo, kowalstwo. Przy osadzie w jamie kryje się smok, który zieje ogniem, tryska wodą i ... śpiewa zabawną piosenkę. Chętni mogą postrzelać z łuku, zagrać w średniowieczny bilard i kręgle.

Park Miniatur Świat Marzeń i Średniowieczna Warownia Inwałd
A
Wadowicka 169, Inwałd Andrychów 34-120 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Park Miniatur Świat Marzeń i Średniowieczna Warownia Inwałd prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia