Paintball laserowy: 79,99 zł za 2 gry dla 4 osób i więcej opcji w Lastag

Ważne
  • 220 m² labiryntu z dynamiczną muzyką, grą świateł i dymem
  • Darmowa strefa gier: Xbox z Kinectem, symulator jazdy z PS4, gry planszowe i karciane
  • Pomysł na zabawę ze znajomymi. W lokalu funkcjonuje bar
Warunki

Ważność: groupon ważny od 19.04.2014 do 11.05.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić 2 kupony, ale wykorzystać maksymalnie 1
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Groupon należy wykorzystać podczas 1 wizyty. Groupon można realizować od pon. do czw.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 790228082.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Wciel się w bohatera ulubionego filmu lub książki albo stwórz własną, niecodzienną historię. Weź udział w zabawie z bliskimi Ci osobami – udajcie się razem na przygodę do Lastag.

Oferta
Paintball laserowy (2 rozgrywki po 30 minut) w 1 z 4 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 200 zł za grę dla 4 osób,
2) 109,99 zł zamiast 300 zł za grę dla 6 osób,
3) 139,99 zł zamiast 400 zł za grę dla 8 osób,
4) 159,99 zł zamiast 500 zł za grę dla 10 osób.

Lastag
Zespołowa gra znana jako laserowy paintball to propozycja na emocjonujące spędzenie czasu z bliskimi. Możliwość wcielania się w wybraną postać uczestniczącą w dowolnej kampanii dodaje grze poczucia realności odgrywanej przygody, walka z uzbrojonymi w karabiny laserowe przeciwnikami zapewnia zaś solidną dawkę adrenaliny. Charakterystyczne dla gry w paintball kulki z farbą zostały zastąpione nieinwazyjną falą podczerwieni rejestrowaną przez specjalne czujniki na kamizelkach graczy, dzięki czemu zabawa jest bezpieczna, niezależnie od umiejętności uczestników.

Dla miłośników gier udostępniona została ponadto konsola Xbox z Kinectem oraz gry planszowe lub karciane, a chętni sportowych wrażeń zagrać mogą w Fifę czy skorzystać z symulatora jazdy. Lokal organizuje ponadto urodziny, wieczory kawalerskie i inne imprezy okolicznościowe.

A
Handlowa 1 Białystok 15-399 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Lastag prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia