Laserowe zamykanie naczynek od 49,99 zł w Centrum Medycznym Revita

Ważne
  • Laser neodymowo-yagowy Fotona Spectro: najbardziej zaawansowany laser w medycynie estetycznej – bezpieczny i bezbolesny zabieg
  • Trwałe usuwanie pajączków i popękanych naczynek krwionośnych z wybranej partii ciała
Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 85 831 15 90. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zapomnij o popękanych defektach swojej skóry, decydując się z dzisiejszym grouponem na laserowe zamykanie naczynek w Centrum Medycznym Revita.

Oferta
Zamykanie naczynek laserem Fotona w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 150 zł za zabieg zamykania pojedynczego naczynka,
2) 99,99 zł zamiast 300 zł za zabieg zamykania naczynek na wybranej części twarzy (nos, policzki, czoło lub broda),
3) 139,99 zł zamiast 500 zł za zabieg zamykania naczynek na całej twarzy lub udzie albo łydce.

Zabieg laserem neodymowo-yagowym to sposób na bezpieczne zamykanie popękanych naczynek. Promień lasera wnika do naczyń krwionośnych, ale nie powoduje uszkodzenia naskórka. Energia świetlna emitowana przez urządzenie zostaje pochłonięta przez hemoglobinę i zamieniona w ciepło, co prowadzi do koagulacji krwi i zniszczenia ścianki naczynka, które wchłaniane jest przez skórę. Zabieg jest bezbolesny i od razu po nim można wrócić do normalnych obowiązków.

Centrum Medyczne Revita
Leczenie urazów i bólów narządów ruchu, zabiegi odmładzające i relaksujące – wystarczy przyjrzeć się ofercie Centrum Medycznego Revita, by stwierdzić, że można tam nie tylko odzyskać sprawność, korzystając z fachowej pomocy medycznej, ale również zadbać o urodę. Leczenie przeprowadza się z wykorzystaniem nowoczesnych aparatów, m.in. BTL SWT 600, który emituje fale zmniejszające napięcie mięśni i przyspieszające proces gojenia urazów. Z kolei do likwidowania zmarszczek używa się wysokiej jakości preparatów, w tym botoksu®.

Revita Centrum Medyczne
A
Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 10 lok. 21A Białystok 15-111 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Revita Centrum Medyczne prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia