Smaki świata: 35,99 zł za groupon wart 70 zł na menu i więcej opcji w Klubie Prognozy (do -52%)

Ważne
  • W menu: przystawki ciepłe i zimne, zupy, dania mięsne i rybne, sałatki, makarony, desery
  • Lokalizacja: centrum
Warunki

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 85 742 42 81. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

W prognozach meteorologicznych pewne jest tylko jedno – że się nie sprawdzą. Nie musisz się jednak przejmować pogodą, ponieważ wyjątkowych przysmaków kuchni europejskiej i tradycyjnej polskiej spróbujesz bez względu na aurę, wybierając się do Klubu Prognozy.

Oferta
Groupon wartościowy na całe menu z wyłączeniem napojów i alkoholi w 1 z 3 opcji:

1) 35,99 zł za groupon wart 70 zł,
2) 69,99 zł za groupon wart 140 zł,
3) 99,99 zł za groupon wart 210 zł.

Klub Prognozy
Przytulne wnętrze z kremowej cegły, delikatne i subtelne oświetlenie, przyjemna dla ucha muzyka - to wszystko tworzy w zlokalizowanej w centrum odremontowanej kamienicy nastrojową atmosferę, która pobudza zmysły równie skutecznie co serwowane tutaj dania z różnych stron świata. Ciekawą propozycją jest kaczka na postumencie jabłkowo - żurawinowym z kopytkami , polędwiczka wieprzowa z pieca z fasolką szparagową i zapiekankami cebulowym czy soczysty stek wołowy z fasolką szparagową i sosem kremowym z kopytkami. Z kolei mały apetyt zaspokoi tatar z łososia, żurek staropolski z jajkiem czy krewetki black tiger w sosie winno - czosnkowym. Ukoronowaniem posiłku może stać się natomiast tiramisu, szarlotka z lodami i polewą czekoladową lub Pucharek lodowy z owocami.

Club i Restauracja Prognozy
A
Lipowa 19/21 Białystok 15-424 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Club i Restauracja Prognozy prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia