Tenis: wynajęcie kortu na 3 godziny za 49,99 zł i więcej opcji w Top-Tennis (do -56%)

Ważne
  • Profesjonalny kort czynny 24 godz. na dobę: codziennie możliwość gry także po zmroku dzięki sztucznemu oświetleniu
Warunki

Ważność: groupon ważny od 1.05.2014 do 15.09.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Należy zapoznać się z regulaminem obiektu dostępnym na miejscu. W przypadku opcji 2 i 3 czas gry min. 1,5 h. Na korcie wymagane jest obuwie na płaskiej podeszwie. Dodatkowe opłaty: gra przy sztucznym oświetleniu - 5 zł za każdą rozpoczętą godz., rakieta tenisowa - 4 zł, kosz piłek - 4 zł. Dodatkowy 15 % rabat na naukę gry w tenisa. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 608 475 736. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Aby przyjrzeć się z bliska rakiecie, nie trzeba ryzykować sankcji związanych z włamywaniem się na teren NASA. Jeśli więc przytłaczają Cię wizje karnej zsyłki na księżyc, lepiej zapoznaj się z rakietą na korcie tenisowym w Top-Tennis.

Oferta
Wynajęcie kortu tenisowego w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 90 zł za 3-godzinne wynajęcie,
2) 89,99 zł zamiast 180 zł za 6-godzinne wynajęcie,
3) 119,99 zł zamiast 270 zł za 9-godzinne wynajęcie.

Tenis ziemny to zabawa zarówno dla tych, który chcą poćwiczyć refleks i poprawić kondycję, jak i tych, którzy szukają przyjemnej formy spędzania wolnego czasu. Dynamiczny charakter gry sprawia, że jest to skuteczny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów i zagwarantowanie sobie solidnej dawki endorfin.

Top-Tennis
Nawet największy pracoholik, który lubi, by piłka była w grze, dołączy do klubu Top-Tennis. Tutejsze korty są bowiem czynne 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, a ćwiczenie forehandu i backhandu o bladym świcie czy w środku nocy umożliwia sztuczne oświetlenie. Osobom stawiającym pierwsze kroki na korcie zasady i techniki gry z powodzeniem naświetli trener, z którym sparingi okażą się wartościowe także dla zawodowców.

A
Sielska 4 Białystok 15-950 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Top-Tennis prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia