2 godziny gry w kręgle od 35 zł w Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej (-50%)

Ważne

Kręgielnia na terenie największego kompleksu rekreacyjnego w województwie śląskim

Warunki

Groupon ważny do 15.08.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: oferta dla osób powyżej 8. roku życia.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Obowiązuje obuwie zmienne z białą podeszwą. Możliwość wypożyczenia butów za dopłatą (2 zł/para).
Konieczna rezerwacja tel. 32 639 05 96 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rezerwacje w soboty w godz. 14-22, niedziele i święta w godz. 16-22.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zamiast zbijać bąki, w wolnym czasie lepiej zbić kilka kręgli. Wystarczy, że z dzisiejszym grouponem udasz się do Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej.

Oferta
2 godziny gry w kręgle na 1 torze (maks. 8 osób) w 1 z 2 opcji:

1) 35 zł zamiast 70 zł za grę od pon. do czw. (godz. 16-22),
2) 45 zł zamiast 90 zł za grę od pt. do niedz. (godz. pt. 16-20, sob. 14-18, niedz. 16-22).

Nemo Świat Rozrywki
W największym kompleksie rekreacyjnym w województwie śląskim każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz atrakcji wodnych znajduje się tu strefa rozrywki, gdzie na poszukiwaczy wrażeń czeka m.in. klub bowlingowy, czyli 8-torowa kręgielnia z barem i wygodnymi lożami. Tory do gry są w pełni zautomatyzowane i skomputeryzowane, tak więc wyniki zawodników podawane są na bieżące. Nad wszystkim czuwa pomocna obsługa. Co więcej, klub bowlingowy połączony jest z klimatyzowaną salą bankietową, co pozwala na zaaranżowanie w nim spotkania biznesowego, rodzinnego lub w gronie znajomych.

Ponadto Nemo Świat Rozrywki to również klub bilardowy z 6 profesjonalnymi stołami do gry oraz klub muzyczny „Aquarium”, gdzie można bawić się do białego rana. Klub dysponuje bowiem 150 miejscami siedzącymi, 4 lożami VIP, 9 małymi lożami na antresoli oraz 4-osobowymi stolikami z wygodnymi fotelami.

Warto wspomnieć, iż dla najmłodszych gości Nemo przygotowano specjalny kącik malucha, a głód można zaspokoić w serwującym domową kuchnię, desery, zimne i ciepłe napoje Barze Łódka. To dlatego „Gazeta Prawna – Biznes Raport” przyznała ośrodkowi Nemo wyróżnienie w konkursie Jakość Roku 2010.

Groupon sp. z o.o.
A
Aleja róż 1 Dąbrowa Górnicza 41-300 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Groupon sp. z o.o. prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia