Chorwacja, Węgry i Bośnia: 6-dniowa wycieczka dla 1 osoby z zakwaterowaniem i więcej od 799 zł z Gandalf Travel

Ważne
  • W programie: m.in. zwiedzanie Sarajewa, Budapesztu oraz odpoczynek na plaży

  • Przejazd autokarem: wyjazdy z 58 miast Polski

  • Pomysł na przyjemną majówkę i na wakacje

  • W cenie: 5 noclegów w hotelach ze śniadaniami
Warunki
Ważność: groupon ważny w wybranych terminach w okresie 29.04-29.09.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: oferta limitowana.
Rezerwacja: przed zakupem grouponu, klient jest zobowiązany do potwierdzenia wolnego miejsca w danym terminie na nr tel. +48 42 639 80 99 lub +48 603 126 316 lub mail: marta@gandalftravel.com. Rezerwacja konieczna do 3 dni po zakupie grouponu na mail: marta@gandalftravel.com, który powinien zawierać takie dane jak: kod grouponu, imię i nazwisko, data urodzenia wszystkich uczestników oraz adres zamieszkania przynajmniej 1 pasażera, numer kontaktowy. Zmiany możliwe zgodnie z warunkami uczestnictwa biura podróży. Po dokonaniu rezerwacji, groupony nie podlegają zwrotowi.
Szczegóły wyjazdu: wyjazd dla 1 osoby, zakwaterowaniem w pokoju min. 2-osobowym. Maks. obłożenie pokoju: 2 osoby dorosłe + 2 dzieci + 1 niemowlę (w łóżku z rodzicami) lub 4 osoby dorosłe. Pokój 1-osobowy dostępny za dodatkową opłatą.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki i upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Wycieczka do Chorwacji

Bogaty program zwiedzania - Bośnia i Hercegowina, Chorwacja oraz Budapeszt na Węgrzech. Oczywiście nie zabraknie czasu na wylegiwanie się na gorącej plaży. Biuro Podróży Gandalf Travel zaprasza na 6-dniową majówkę i wycieczkę wakacyjną z przejazdem i zakwaterowaniem w hotelach ze śniadaniami.

Program wycieczki

  • Dzień 1.: wyjazd z Polski w godzinach nocnych. Przejazd do Sarajewa. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych, zakwaterowanie i obiadokolacja. Dla wytrwałych nocna wyprawa na starówkę Sarajewa. Nocleg w Hotelu.

  • Dzień 2.: poranne śniadanie, a następnie zwiedzanie Sarajewa - wyjątkowego miasta. W programie miejsce zamachu na Arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, po którym rozpoczęła się Pierwsza Wojna Światowa, Aleja Snajperska, Baščaršija - orientalny, urokliwy bazar z wielowiekową tradycją, pełen bakalii, egzotycznych przypraw i orientalnych towarów. Okazja na spróbowanie tradycyjnych, legendarnych sarajewskich ćevapów oraz skosztowanie prawdziwej aromatycznej kawy po turecku. Po zwiedzaniu przejazd do Mostaru - miasta ze starówką objętą patronatem UNESCO, będącym granicą Wschodu i Zachodu - rozdzielone na dwie części rzeką Neretva, oddziela tereny zamieszkane przez katolików od obszarów zamieszkanych przez muzułmanów. Zwiedzanie starówki i przejazd do Makarskiej. Po drodze zwiedzanie urokliwej miejscowości Počitelj - wzniesionej na zboczu góry, której charakterystycznym rysem są ruiny XV-wiecznej tureckiej twierdzy. Miejscowość może poszczycić się jednym z najlepiej zachowanych zespołów urbanistycznych z okresu dominacji tureckiej na terytorium Bośni i Hercegowiny. Znajduje się tu XVI-wieczny meczet Hadži-Alija, karawansaraj, sahat kula, hamman, medresa. Przyjazd wieczorny do Makarskiej i zakwaterowanie. Regionalna obiadokolacja, wspólne wyjście na nocny spacer. Nocleg.

  • Dzień 3.: poranne śniadanie i wyjazd na całodniową wycieczkę do Dubrownika. Nazywany „Perłą Adriatyku” - największy konkurent Wenecji w basenie Morza Adriatyckiego. Wspaniale zachowane miasto z klasycznym pierścieniem murów, efektownie położone u stóp wzgórza Srd. Najpiękniejsza ulica Chorwacji - Stradun, romantyczne zaułki z maleńkimi restauracjami serwującymi owoce morza, piękny port, bez przerwy goszczą turystów z całego świata, mogących się tu poczuć jak w bajce. Spacerując po mieście można poznać jego historię oraz zobaczyć takie zabytki jak m.in. plac i brama Pile, gotycki klasztor Franciszkanów, kolumnę Orlanda, Katedrę, Pałac Sponza, Pałac Rektorów, port miejski itp. Droga z Makarskiej do Dubrownika to podróż wzdłuż magistrali adriatyckiej, podczas której można podziwiać zmieniający się krajobraz. Po czasie wolnym w Dubrowniku powrót do Makarskiej, obiadokolacja i nocleg.

  • Dzień 4.: poranne śniadanie, plażowanie i czas wolny. Dla chętnych propozycja skorzystania z wycieczki fakultatywnej - rejsu statkiem - całodzienna podróż po zatoce pomiędzy wyspami Hvar i Brač, a Riwierą Makarską, wzbogacona rybnym obiadem, winem i śpiewem. Zapierający dech w piersiach widok wybrzeża i górującego nad taflą wody masywu Biokovo, kameralne zatoczki, cisza i błogi spokój wyspiarskich miejscowości, kamienne domy, bujna śródziemnomorska roślinność i wszechobecny zapach morza i lawendy. Rejs daje także możliwość wypoczynku na długiej na 600 m plaży Zlatni Rat, znajdującej się na wyspie Brač, jednej z najpopularniejszych dalmatyńskich plaż (koszt wycieczki ok. 25 euro/os). Wieczorna obiadokolacja i nocleg.

  • Dzień 5.: poranne śniadanie i wyjazd z Makarskiej. Przejazd do Parku Narodowego Jezior Plitvickich. Zwiedzanie najefektowniejszego Parku Europy i zarazem jednego z najpiękniejszych - 16 jezior połączonych ponad 90 wodospadami tworzy niesamowity plener pełen zieleni, buzującej przyrody, turkusu krystalicznej wody i błękitu nieba. Jeziora i wodospady otoczone są gęstymi lasami bukowymi, jodłowymi i sosnowymi. Turkusowa woda i zielona roślinność tworzą iście rajski krajobraz. Jeziora podziwiać można dzięki drewnianym kładkom, rozpiętym tuż nad powierzchnią wody. W Parku Narodowym Jezior Plitvickich znajduje się także najwyższy wodospad Chorwacji - Wielki Wodospad, który ma około 78 metrów. Po zwiedzaniu przejazd do Zagrzebia - stolicy Chorwacji i najważniejszego ośrodka życia politycznego, gospodarczego i kulturalnego. Zwiedzanie starego miasta (Gornji Grad i Kapitol), katedra Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny, budynki Parlamentu, kościół św. Marka, Wieża Lotrszczak, Brama Kamienna z cudownym obrazem Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Przejazd do Budapesztu na zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

  • Dzień 6.: poranne śniadanie i zwiedzanie Budapesztu. Przepiękna, położona nad Dunajem stolica Węgier przyciąga turystów nie tylko licznymi zabytkami i historią, ale także wyjątkową rzeźbą terenu i niezwykłymi walorami przyrodniczymi. W programie m.in. Zamek Królewski, Baszta Rybacka, kościół Macieja, brama Wiedeńska, Bazylika św. Stefana, Plac Bohaterów-park Varosliget, spacer po ulicy Vaci Utca - głównym deptaku miasta. Po zwiedzaniu wyjazd w kierunku Polski. Powrót w godzinach późnowieczornych.

Oferta

W cenie grouponu:
wyjazd dla 1 osoby
przejazd autokarem
5 noclegów w 2, 3, 4-osobowych pokojach (1 nocleg w hotelu 2 lub 3-gwiazdkowym w Sarajewie, 3 noclegi w 3-gwiazdowej willi w Makarskiej i 1 nocleg w hotelu 2 lub 3-gwiazdkowym w Budapeszcie
5 śniadań

Opcja 1: wyjazd dla 1 osoby

TerminCena WyjściowaCena Groupon
1 29.04-04.05.2014 1099 zł 799 zł
2 17.06-22.06.2014 1099 zł 799 zł
3 12.08-18.08.2014 1299 zł 999 zł
4 26.08-31.08.2014 1299 zł 999 zł
5 02.09-07.09.2014 1199 zł 899 zł
6 23.09-29.09.2014 1099 zł 799 zł

Cena nie zawiera (opłaty obligatoryjne):
ubezpieczenie: 35 zł/os. (płatne w dniu rezerwacji)
opłaty klimatyczne: 10 euro/os./pobyt (płatne w dniu wyjazdu w autokarze)
opłaty administracyjne (bilety wstępu do zabytków, przewodnik, obiad w Sarajewie i Budapeszcie): 75 euro/os. (płatne w dniu wyjazdu w autokarze)

Cena nie zawiera (opłaty opcjonalne):
3 kolacje w Makarskiej: 30 euro/os. (płatne w dniu wyjazdu w autokarze - klient powinien poinformować o tym podczas rezerwacji)
dopłata do pokoju 1-osobowego: 350 zł/os. (płatne w dniu rezerwacji)
dzieci poniżej 3 lat: 350 zł (płatne w dniu rezerwacji)
dzieci 3-6 lat: 20% zniżki od ceny grouponu (płatne w dniu rezerwacji)
dzieci 6-12 lat: 15% zniżki od ceny grouponu (płatne w dniu rezerwacji)

Szczegóły wycieczki
Warunkiem wjazdu do Bośni i Hercegowiny, Chorwacji oraz Węgier jest posiadanie ważnego dowodu tożsamości (paszport nie jest wymagany). Więcej informacji na temat wycieczki można znaleźć TUTAJ. Wyjazdy z Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Zakwaterowanie
Sarajewo:
Komfortowy hotel 2 lub 3-gwiazdkowy w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta. Miła obsługa, wygodne pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami i smaczne jedzenie, to tylko niektóre z walorów hotelu.

Budapeszt:
Hotel 2 lub 3-gwiazdkowy o dogodnej lokalizacji - w odległości zaledwie kilkunastu minut drogi od ścisłego centrum. Proponuje zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji gości jest otwarta całodobowo recepcja, restauracja serwująca pyszne posiłki kuchni zarówno narodowej, jak i europejskiej.

Makarska:
Villa Bogomila 3*
Położenie: trzykondygnacyjny rodzinny aparthotel, położony w północnej willowej części miejscowości Makarska, około 400 m od plaży. Nieopodal budynku znajduje się sosnowy las.
Pokoje 2, 3, 4-osobowe, przestronne, z łazienkami, większość z balkonami. Klimatyzacja dostępna w każdym pokoju na życzenie - dodatkowo płatna 50 euro/turnus/pokój.
Infrastruktura: największy market dzielnicy w odległości 600 m, w pobliżu liczne kawiarnie, stragany z owocami, przydomowe winiarnie. Restauracja znajduje się na parterze obiektu.

Villa David 3*
Położenie: trzykondygnacyjny obiekt położony w północnej, willowej części Makarskiej, ok. 400 m od plaży, w spokojnej okolicy.
Pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami i balkonami z widokiem na morze lub góry, nowocześnie umeblowane. Klimatyzacja dostępna w każdym pokoju na życzenie - dodatkowo płatna 50 euro/turnus/pokój.
Infrastruktura: w promieniu 300 m sklepy, restauracje, kawiarnie, stragany z owocami. Restauracja znajduje się na parterze obiektu.

Villa Zvonko 3*
Położenie: trzykondygnacyjny aparthotel położony w willowej części Makarskiej, około 400 m od plaży. Znajduje się w nim 12 samodzielnych pokoi.
Pokoje: przestronne studia 2, 3-osobowe, w pełni wyposażone aneksy kuchenne z lodówką, w pokoju łazienka. Każde studio posiada balkon lub werandę, w większości z widokiem na Adriatyk.
Infrastruktura: własne miejsca parkingowe bezpośrednio przy obiekcie, w odległości do 250 m sklepy, restauracje, stragany z owocami, winiarnie, kawiarnie.Gandalf Travel
 
Oferta firmy Gandalf Travel prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia